Najlepszy parowar Philips

Ostatnio aktualizowane: 08.04.20

 

Jaki parowar Philips wybrać?

 

Parowar przyda się w szczególności osobom, które chcą przygotowywać zdrowe, dietetyczne, a jednocześnie pełne aromatu posiłki. Z jego pomocą można gotować bez konieczności używania tłuszczu. Dzięki temu poradnikowi możesz się dowiedzieć, jak znaleźć idealny model. Zwróć też uwagę na umieszczony na końcu ranking prezentujący ciekawe produkty marki Philips.

 

 

Philips to holenderski producent elektroniki użytkowej, bez której mało kto wyobraża sobie dziś funkcjonowanie. W jego ofercie znajdują się nie tylko telewizory czy pralki, ale też suszarki do włosów, golarki czy sprzęty kuchenne. Co ciekawe, mało kto wie, że to właśnie ta marka wynalazła kasetę magnetofonową i płytę kompaktową. Dzisiaj Philips jest znany praktycznie na całym świecie, a oferowane produkty cieszą się dużym zaufaniem konsumentów.

Znalezienie dobrego parowaru nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Udając się na zakupy, trzeba jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Po pierwsze musimy przyjrzeć się budowie produktów, które wpadły nam w oko. Sprawdzajmy, ile dokładnie pojemników ma każdy model i w jaki sposób zostały one rozmieszczone. Im więcej ich będzie, tym więcej składników potrawy jednocześnie przyrządzimy. To bardzo istotne zwłaszcza, gdy gotujemy dla dużej rodziny.

Poza tym najlepszy parowar Philips w 2020 roku powinien mieć podstawę ze zbiornikiem na wodę wykonaną z solidnych materiałów. Do takich zaliczyć możemy m.in. stal nierdzewną. Sam zbiornik powinien mieć dość dużą pojemność, dzięki czemu nie będziemy musieli go zbyt często uzupełniać w trakcie gotowania. Ze względu na to, że podstawa najczęściej jest nieprzezroczysta, trudno nam będzie kontrolować poziom wody. Dlatego też warto wybrać produkt wyposażony we wskaźnik.

Jeśli chodzi natomiast o parametry techniczne takich urządzeń, to musimy brać pod uwagę głównie moc i zużycie energii. Tego typu produkty najczęściej mają moc mieszczącą się w przedziale od ok. 400 W do nawet 2000 W. Im większa ona będzie, tym lepiej, ponieważ woda w zbiorniku będzie się szybciej gotować. Zużycie energii parowarów jest zazwyczaj dość niewielkie, a niektóre z nich po zagotowaniu wody mogą nawet zmniejszać je jeszcze bardziej i pobierać wyłącznie tyle, aby wystarczyło do ciągłego wytwarzania pary.

 

 

Parowary Philips – ranking

 

 

Philips HD 9140/91

 

Prezentujemy parowar Philips HD 9140/91, który ma moc 900 W, dzięki czemu woda niezbędna do przyrządzania posiłków gotuje się bardzo szybko. Znajduje się tutaj pojemnik do gotowania XL, w którym swobodnie można przyrządzać nawet zupy, gulasz i inne potrawy dla całej rodziny.

Model ten został dodatkowo wyposażony w specjalny pojemnik na przyprawy, dzięki czemu wszystkie posiłki są niezwykle aromatyczne. W przypadku tego urządzenia mamy do wyboru wiele różnych zaprogramowanych ustawień, dzięki czemu z łatwością przygotowujemy warzywa, jajka, ryby i inne składniki, zachowując jednocześnie ich cenne witaminy i inne składniki odżywcze.

Konsumenci doceniają ten parowar m.in. za łatwość utrzymania go w czystości. Jego części można swobodnie myć w zmywarce. Ponadto nakładane na siebie pojemniki umożliwiają zaoszczędzenie miejsca i ułatwiają jego przechowywanie w przypadku, gdy nie jest on używany. Dla wielu konsumentów dużą zaletą jest też obecność otworu wlewowego wody. Dzięki niemu możliwe jest uzupełnienie poziomu wody bez konieczności chwilowego wyłączania produktu.

 

 

 

 

Philips HD9170/91

 

Philips HD9170/91 jest parowarem o mocy 1350 W, który dodatkowo został wyposażony w cyfrowy zegar i podgrzewanie turbo. Za sprawą tej opcji możemy przygotować posiłek w błyskawicznym czasie. Dzięki obecności pojemnika na przyprawy wszystkie przygotowywane składniki są jeszcze smaczniejsze i bardziej aromatyczne.

Urządzenie to posiada cyfrowy wskaźnik konieczności uzupełnienia wody wraz z sygnałem. W efekcie zawsze zauważymy zbyt niski poziom wody niezbędnej do wytwarzania pary i gotowania. Znajduje się tu także funkcja trzymania ciepła, za sprawą której potrawy pozostają ciepłe nawet po wyłączeniu opcji gotowania. Z kolei program posiłku umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu gotowania dla każdego pojemnika oddzielnie.

Konsumenci zgodnie twierdzą, że najlepsze parowary Philips powinny być funkcjonalne oraz wysokiej jakości. Opisywany model pozwala na przygotowanie różnych składników jednocześnie, z uwzględnieniem różnego czasu ich gotowania, dlatego możemy uniknąć rozgotowania lub niedogotowania potraw. Poza tym jego materiały wykonania to plastik oraz metal, który jest wyjątkowo odporny na mechaniczne uszkodzenia.

 

 

 

 

Philips HD9126/00

 

Model o nazwie Philips HD9126/00 ma moc 900 W i pojemność 9 l. Został on wyposażony w 3 pojemniki do gotowania (2.6 l, 2.9 l, 4.1 l). Znalazło się tutaj również miejsce na niewielki pojemnik na przyprawy, do którego można wsypać swoje ulubione zioła nadające wyjątkowy aromat potrawom.

Ten produkt został wyposażony w minutnik, dzięki któremu można uniknąć rozgotowania poszczególnych składników. Posiada on również szereg zabezpieczeń, m.in. w postaci ochrony przed przegrzaniem oraz włączeniem pustego urządzenia. To może skutecznie przedłużyć jego żywotność i sprawiać, że posłuży nam kilka długich lat.

Jak wynika z opinii konsumentów, jest to parowar Philips w dobrej cenie, dzięki któremu można zawsze zjeść dobry i przede wszystkim zdrowy posiłek. Pojemniki do gotowania o różnej pojemności mogą pomieścić różnorodne składniki, w tym nawet całego kurczaka lub inne mięsa. Dodatkowo znalazła się tutaj także specjalna pokrywka, która zapobiega kapaniu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status