Najlepszy okap teleskopowy czarny

Ostatnio aktualizowane: 08.04.20

 

Jaki okap teleskopowy czarny wybrać?

 

Zapewne niejednokrotnie w czasie gotowania zdążyło Ci się spalić potrawę. W konsekwencji Twoją kuchnię wypełniły nieprzyjemne zapachy. Niestety, nie zawsze otworzenie drzwi i okien się sprawdza, bowiem wywietrzenie pomieszczenia w ten sposób zajmuje więcej czasu. Dlatego dobrze jest zainwestować w nowoczesny pochłaniacz zapachów, który pomoże nam w krótkim czasie uporać się z nieprzyjemnymi aromatami. Jeśli jednak nie wiesz, jak dokonać zakupu, to polecamy Ci nasz poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze czarne okapy teleskopowe. Dodatkowo, przygotowaliśmy mały ranking, w którym opisaliśmy trzy sprzęty godne polecenia.

 

 

Czarne okapy teleskopowe, które cechują się kompaktowymi wymiarami dedykowane są do nowoczesnych wnętrz, gdzie panuje minimalizm. Ponieważ coraz więcej klientów decyduje się właśnie na takie urządzenie wnętrza, producenci postanowili wyjść naprzeciw ich potrzebom.

Najlepszy czarny okap teleskopowy w 2020 roku powinien się cechować dużą wydajnością, dzięki czemu szybko upora się z powstałymi, nieprzyjemnymi zapachami. Aby zakupić dobrej jakości sprzęt, powinieneś obliczyć powierzchnię Twojej kuchni, a następnie sprawdzić, jaką wydajność ma interesująca Cię maszyna. Jeśli kupisz zbyt słabe urządzenie, pochłanianie aromatów będzie przebiegać powoli. Odradzamy również inwestycję w zbyt mocne sprzęty, bowiem mogą one doprowadzić do wychłodzenia pomieszczenia.

Koniecznie musisz zwrócić uwagę na opcję pracy modelu. Bowiem, im więcej programów ma wbudowany sprzęt, tym szybciej pozbędziemy się niechcianych zapachów. Standardowe maszyny mają po 2 lub 3 tryby pracy, jednak znajdziesz na rynku również modele, które posiadają ich 8. Im więcej opcji pracy, tym lepiej będą usuwane nieprzyjemne aromaty.

Choć okap nie działa przez cały czas, to jednak warto upewnić się, że nie generuje on zbyt dużego hałasu. Nawet krótkotrwały pobyt w głośnym pomieszczeniu może okazać się nieprzyjemny dla ucha. Na rynku znajdziesz modele, w których emisja hałasu wynosi między 35 dB a 80 dB. Zalecamy inwestycję w możliwie najcichszy model. Wielu konsumentów jest zadowolonych ze sprzętów, w których poziom hałasu nie przekracza 60 dB.

 

 

Okapy teleskopowe czarne – ranking

 

 

Amica OTC614BG

 

Osobom zainteresowanym nowym wystrojem kuchni, polecamy okap Amica OTC614BG. Jest to model teleskopowy, który dobrze spisuje się we wnętrzach o niewielkiej powierzchni. Prezentowany model ma 60 cm szerokości i przewidziany jest do zabudowania. Co więcej, za sprawą eleganckiego czarnego designu, będzie się dobrze prezentował w każdym wnętrzu.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest to, że poziom generowanego hałasu nie przekracza 49 dB. Sprawia to, że praca sprzętu nie przeszkodzi nam, ani reszcie domowników w codziennych czynnościach. Co więcej, za sprawą dwóch filtrów maszyna szybko i trwale pozbywa się niemiłych zapachów z kuchni. Urządzenie posiada też 4 programy pracy, które pozwolą nam dopasować działanie okapu do naszych potrzeb. Poza tym sprzęt samodzielnie się uruchamia zaraz po wysunięciu. Możemy również zostawić działający produkt bez nadzoru, bowiem wbudowany minutnik sam go wyłączy.

Zdecydowana większość konsumentów doceniła elegancki design produktu oraz prostą obsługą aparatury. Sprawia to, że osoby w każdym wieku bez problemu będą w stanie uruchomić okap. Poza tym halogenowe oświetlenie zapewnia wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Candy CBT6240N

 

Jeśli zależy Ci na elegancko wykonanym okapie w Twojej kuchni, to polecamy Ci zainteresować się Candy CBT6240N. Jest to bardzo wydajny model o szerokości 60 cm, przewidziany do zabudowy w nowoczesnym wnętrzu.

Urządzenie posiada aż 3 stopnie pracy, zatem bez trudu zaprogramujemy pracę produktu, tak by nas satysfakcjonowała. Warto dodać, że aparatura działa bardzo wydajnie, dzięki czemu szybko pozbędziemy się niemiłych zapachów z naszego wnętrza. Wydajność sprzętu wynosi 268 m3/h, co pozwala na pracę w dużych pomieszczeniach. Sterowanie w okapie odbywa się mechanicznie, co gwarantuje precyzję w wyborze programu. Atutem są również halogenowe lampy, które pozwalają na funkcjonalne oświetlenie palnika. Dźwięk generowany przez aparaturę nie przekracza 65 dB, zatem nie powinien on nadto przeszkadzać użytkownikom.

Prezentowany sprzęt posiada wiele pozytywnych opinii, w których konsumenci docenili eleganckie wykonanie i dużą wydajność modelu. Dodatkowo, zdaniem wielu użytkowników ten funkcjonalny, czarny okap teleskopowy w dobrej cenie to sprzęt godny polecenia.

 

 

 

 

Beko HNT62210B

 

Poszukując dobrej jakości okapu, polecamy zainteresować się ofertą Beko HNT62210B. Jest to wydajny sprzęt, który cechuje się eleganckim designem, zatem będzie się dobrze prezentował w niemal każdej kuchni. Czarny kolor szczególnie dopasuje się do nowocześnie urządzonych przestrzeni.

Wydajność maszyny wynosi 244 m3/h, zatem dobrze spisze się ona w dużych pomieszczeniach. Dodatkowo aparatura cechuje się stosunkowo niskim poziomem hałasu, który nie przekracza 60 dB. Sprawia to, że praca sprzętu nie będzie nam przeszkadzała w codziennych czynnościach. Warto dodać, że okap pracuje w trybie wyciągu lub pochłaniacza, co zapewnia lepsze efekty. Urządzenie sterowane jest mechanicznie poprzez przełączniki, zatem również osoby starsze nie będą miały problemu z obsługą aparatury. Za sprawą lampek LED o mocy 6W dobrze oświetlimy sobie płytę grzewczą, co ułatwi gotowania.

Model ma 3 stopnie pracy, zatem bez problemu dopasujemy tryb pracy maszyny do naszych potrzeb. Użytkownicy docenili również elegancki design i sporą wydajność pracy.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status