Najlepszy multicooker Redmond

Ostatnio aktualizowane: 12.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.


Jaki multicooker Redmond wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Zapewne wiele osób pracujących na pełen etat wie, że nie zawsze można znaleźć czas na zjedzenie pełnowartościowego posiłku. Niestety, coraz więcej młodych ludzi nie ma czasu na samodzielne gotowanie obiadu i w konsekwencji sięga po fast foody. Tym, co pomoże Ci wrócić do dobrych nawyków żywieniowych jest urządzenie typu multicooker. W celu użycia tej maszyny, wystarczy umieścić składniki w misce, a następnie wybrać interesujący Cię program. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie musisz spędzać czasu przy garnkach i doglądać gotowania. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego urządzenia, to radzimy przeczytać nasz poradnik, gdzie znajdziesz przydatne informacje o tym, na co zwrócić uwagę przed zakupem. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy krótki ranking, gdzie znalazły się trzy najlepsze multicookery Redmond.

Redmond jest dość nową, amerykańską firmą, która skutecznie staje się światowym liderem w produkcji sprzętów typu multicooker. Przez 10 lat, czyli od momentu, kiedy przedstawiła swój pierwszy produkt przekonała licznych konsumentów, że to właśnie jej przyrządy są warte uwagi. Sukces marki wynika z tego, że do produkcji swoich maszyn używa najwyższej technologii i bardzo trwałych materiałów, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Jedną z najistotniejszych kwestii, na które musisz zwrócić uwagę podczas wyboru multicookera jest ilość programów, jakie on oferuje. Do standardowych trybów należą: gotowanie, smażenie, zapiekanie, pieczenie oraz duszenie. Co więcej, wiele modeli ma specjalne funkcje dostosowane specjalnie do danych potraw. Zaliczamy do nich programy do gotowania kaszy, ryżu lub makaronów. Jeśli jednak zależy Ci na większej ilości opcji to warto, abyś poszukał modeli, które oferują przygotowanie ciasta, chleba, jogurtu, a nawet pizzy.

Kolejną, przydatną funkcją, którą powinien mieć interesujący Cię multicooker jest typ opóźnionego startu lub minutnika. Dzięki niej, będziesz mógł przed wyjściem do pracy umieścić wszystkie składniki w misce, ustawić pracę na konkretną godzinę i cieszyć się ciepłym obiadem po powrocie do domu.

Następną cechą, którą powinna mieć Twoja maszyna to możliwość mycia misy w zmywarce. Pomoże Ci to zaoszczędzić dodatkowe minuty.

 

 

Multicookery Redmond – Ranking

 

 

Redmond RMC-M90

 

Urządzenie typu RMC-M90 to nowoczesny i innowacyjny multicooker marki Redmond. Cechuje się on dużą wydajnością pracy, jak również estetycznym wyglądem.

Największą zaletą prezentowanego modelu jest jego wysokiej klasy ceramiczna misa. Została ona pokryta specjalną powłoką adhezyjną, aby w czasie gotowania nic do niej nie przywierało. Takie rozwiązanie gwarantuje nam, że w czasie przyrządzania obiadu żaden ze składników nie ulegnie przypaleniu.

Prezentowany przyrząd jest bardzo prosty w obsłudze, bowiem wystarczy umieścić w misie dowolne składniki, a następnie wybrać jeden z 17 programów. Na uwagę zasługuje to, że poza standardowymi trybami, które oferują gotowanie, pieczenie lub duszenie prezentowany moment posiada również opcję przygotowania kasz, jogurtów, zup, a nawet ciast i dżemów.

Pełną satysfakcję z przygotowanych dań gwarantują 3 elementy grzewcze, które zostały ulokowane w różnych miejscach. Takie ich rozstawienie gwarantuje, że umieszczone w misce składniki zostaną poddane obróbce cieplnej w równym stopniu.

Opinie o tym modelu są bardzo pochlebne, konsumenci zgodnie uważają, że jest to najlepszy multicooker Redmond w 2021 roku. Wielu użytkowników zdecydowało się na jego zakup, gdyż zainteresowały ich takie funkcje, jak odgrzewanie potraw, podtrzymywanie temperatury gotowych dań, a także opóźniony start.

 

 

 

 

Redmond RMC-M110

 

Urządzenie typu RMC-M110 to jeden z nowoczesnych i innowacyjnych multicookerów Redmond w dobrej cenie. Popularność modelu wynika z tego, że może być on używany zarówno jako multicooker, jak i szybkowar. Aby skorzystać z jednej z tych 2 funkcji, wystarczy zamknąć lub otworzyć zawór z parą.

Największą zaletą przyrządu jest jego wielofunkcyjność, bowiem oferuje on użytkownikom wybór aż 55 programów. Wśród nich znajdują się specjalne tryby, które oferują przygotowanie konkretnych potraw, jak mięso, ryby, zupy, warzywa na parze czy strączkowe. Co więcej, prezentowany multicooker pozwoli Ci przygotować dżemy, konfitury, popcorn, kasze na mleku, ciasta z farszem oraz zapiekanki.

Kolejną cechą modelu jest krótki czas przygotowania dań. Powodem tego jest użycie pary, która powstaje, gdy woda w urządzeniu osiąga temperaturę 100 st. C. Taki sposób obróbki sprawia, że znajdujące się wewnątrz produkty zachowują znajdujące się w nich witaminy i mikroelementy.

Ceramiczna misa, którą możesz znaleźć w przyrządzie zapobiega przywieraniu składników, co redukuje ryzyko przypalania się. Poza tym, dzięki specjalnej powłoce nie będziesz musiał używać oleju. Opinie o urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele osób jest zdania, że to jeden z najbardziej wielofunkcyjnych multicookerów w tak niskiej cenie.

 

 

 

 

Redmond RMC-4502

 

Model Redmond RMC-4502 jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych multicookerów, które są dostępne obecnie na rynku. Łączy on bowiem w sobie wiele urządzeń, co zdecydowanie przyśpiesza proces gotowania.

Prezentowany przyrząd oferuje równomierne ogrzewanie składników. Odpowiada za to wysokiej klasy misa z powłoką ceramiczną, która dobrze utrzymuje ciepło oraz funkcja ogrzewania 3D. W konsekwencji wysoka temperatura dociera do wszystkich składników w takim samym stopniu. Nie musisz się zatem obawiać, że dane elementy będą niedogotowane lub przypalone.

Osobom, które żyją w ciągłym biegu na pewno spodoba się opcja opóźnionego startu, która oferuje przygotowanie obiadu na konkretną godzinę. Wystarczy przed wyjściem do pracy umieścić ulubione składniki w misie, wybrać program i godzinę, a gdy wrócimy z pracy obiad będzie gotowy. Przydatna jest również funkcja podgrzewania potraw. Działa ona nawet na mocno zamrożone dania. Kolejnym, ciekawym udogodnieniem jest podtrzymywanie temperatury do 24 godzin, które aktywowane jest automatycznie zaraz po zakończeniu pracy.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele osób zdecydowało się na zakup tego modelu ze względu na dużą liczbę dań, które mogą zostać przygotowane. Ten multicooker może przygotować takie dania, jak fondue, twaróg, ciasto, chleb, zupę, kaszę, rośliny strączkowe, dania na parze i makarony.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir