Najlepszy multicooker Delonghi

Ostatnio aktualizowane: 06.07.20

 

Jaki multicooker Delonghi wybrać?

 

Pracując często zapominamy o spożyciu pełnowartościowego posiłku. Niestety, odbija się to bardzo negatywnie na naszym zdrowiu. Z tego powodu polecamy Ci zakup urządzenia, jakim jest multicooker. Jest to nowoczesny sprzęt, który łączy w sobie pracę wielu produktów, a jednocześnie gwarantuje zachowanie witamin i mikroelementów w przygotowanym jedzeniu. Jeśli nie jesteś pewien, jaki model wybrać, polecamy lekturę naszego poradnika. Dowiesz się, jakie cechy powinien mieć najlepszy multicooker Delonghi. Aby dodatkowo ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy również niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy modele, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

Włoska marka Delonghi jest znanym na świecie przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją sprzętów kuchennych. W asortymencie firmy znajdziemy wysokiej jakości ekspresy do kawy, czajniki elektryczne oraz tostery. Wszystkie urządzenia cechują się eleganckim designem i dużą wydajnością.

Jeśli interesuje Cię najlepszy multicooker Delonghi w 2020 roku, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na misę, jaka znajduje się w urządzeniu. W tym poradniku chcielibyśmy doradzić zainwestowanie w modele ceramiczne, gdyż dobrze przewodzą ciepło. Do tego, sprzęty z ceramiki równomiernie rozkładają temperaturę, co sprawia, że wszystkie składniki są ugotowane w jednakowym stopniu. Polecamy również sprawdzić, czy misa w interesującej Cię maszynie może być myta w zmywarce. Pozwoli Ci to na dużo sprawniejsze czyszczenie, co zagwarantuje zaoszczędzenie czasu.

Zastanów się, jakie dania chcesz przygotowywać w tym urządzeniu. Multicooker posiada średnio około 10 programów dedykowanych dla różnych potraw. Wiedz jednak, że na rynku dostępne są również sprzęty z 20 opcjami gotowania.  

Warto również sprawdzić, czy urządzenie posiada jakieś dodatkowe funkcje i opcje, które ułatwią nam gotowanie. W tym poradniku chcielibyśmy polecić produkty, które oferują nam: opóźniony start, minutnik, odgrzewanie dań oraz utrzymywanie ciepła. Dwie pierwsze opcje na pewno zostaną docenione przez osoby, które nie mają czasu gotować. Bowiem, przed wyjściem do pracy wystarczy zaprogramować maszynę. Dzięki temu, po powrocie przywita nas ciepły obiad.

 

 

Multicookery Delonghi – ranking

 

 

De’Longhi FH1130

 

Jeśli nie masz czasu, aby ugotować sobie pełnowartościowe danie, to polecamy zakup modelu De’Longhi FH1130. Prezentowany produkt to wysokiej klasy multicooker, który został wyposażony w dwie grzałki. Pierwsza ulokowana jest w górnej części, a druga w dolnej. Taka aranżacja zapewnia większy przepływ ciepła, co pozwala, przygotować ulubione danie w krótkim czasie.

Ten wydajny multicooker Delonghi w dobrej cenie posiada funkcję grilla, która sprawia, że przygotowywane frytki są przyjemnie spieczone. Równocześnie, przygotowywane potrawy nie mają kontaktu z powietrzem, więc po otworzeniu pokrywy będziemy mogli cieszyć się intensywnym aromatem. Maszyna ma regulowany termostat z 1 stopniem mocy. Przezroczysta pokrywa pozwala Ci obserwować co się dzieje z Twoim posiłkiem. Moc modelu to 1400 W, co wystarczy by w krótkim czasie przygotować posiłek.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym przedmiocie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło dużą wydajność modelu oraz jego krótki czas pracy. Co więcej, korzystanie z maszyny jest w pełni bezpieczne i komfortowe, zatem nie musisz obawiać się poparzenia.

 

 

 

 

De’Longhi FH1394 

 

Jeśli lubisz jeść frytki to model De’Longhi FH1394 na pewno Ci się spodoba. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które pozwoli na szybkie przygotowanie 1,7 kg frytek. Powodem, dlaczego wiele osób decyduje się na zakup sprzętu jest to, że w czasie pracy, używana jest minimalna ilość oleju. Dzięki temu Twoje dania będą znacznie lżejsze i zdrowsze.

Prezentowany produkt ma aż 5 różnych programów pracy. Pozwoli Ci to przygotować kilka innych dań niż frytki, co na pewno rozjaśni monotonię przy rodzinnym stole. Moc produktu wynosi 1400 W, co zapewnia szybką i wydajną pracę. Urządzenie zostało również wyposażone w regulację temperatury. Najciekawszym trybem pracy jest technika gorącego powietrza. Polega ona na tym, że całe ciepło nagrzewające potrawę pochodzi z powłoki, wewnętrznej. Dzięki temu sposób ten nie wymaga większej ilości tłuszczu. Obudowa została wykonana w technologii Cool Touch, a więc nie nagrzewa się.

Recenzje modelu De’Longhi FH1394 pełne są pozytywnych komentarzy. W swoich opiniach konsumenci docenili elegancki wygląd sprzętu oraz dużą wydajność pracy. Co więcej, maszyna pozwala na przygotowanie zdrowych wersji popularnych dań, co docenili klienci.

 

 

 

 

De’Longhi FH1163 

 

Multicooker FH1163 marki De’Longh to bardzo wydajna frytkownica, która łączy w sobie pracę kilku innych sprzętów. Pozwala to na przygotowanie różnorodnych dań, którymi zaskoczysz rodzinę.

Znajdujący się wewnątrz koszyk, prosto się wyjmuje. Nie musisz obawiać się kłębu pary wodnej, która Cię poparzy. Z boku modelu są wygodne rączki, które ułatwiają przenoszenie. Z kolei na pokrywie znajduje się przezroczyste okienko, w którym możesz doglądać ulubionych składników. Jednak największą zaletą produktu jest to, że w czasie smażenia używana jest minimalna ilość oleju. Dzięki temu przygotujesz lekkie i dietetyczne wersje swoich ulubionych dań. Maszyna posiada wbudowany regulator temperatury. Sprzęt posiada dwie grzałki, które gwarantują szybkie przygotowanie dań. Maszyna ma wbudowany termostat za aż 3ma poziomami mocy. Moc modelu to 1400 W.

Opinie konsumentów o urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło wydajną pracę oraz duża krótki czas pracy. Liczna grupa klientów pozytywnie oceniła regulowany termostat.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status