Najlepszy młynek do kawy żarnowy

Ostatnio aktualizowane: 12.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Młynek żarnowy pozwala zachować niepowtarzalny aromat kawy. W związku z tym wiele osób decyduje się na zakup tego typu urządzenia. Wybór konkretnego modelu nie jest jednak oczywisty. Wszystko ze względu na ilość dostępnych na rynku sprzętów. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować i potrzebujesz pomocy, jesteś w odpowiednim miejscu. Na naszej stronie znajdziesz ranking, który powstał na podstawie dokładnej analizy opinii opublikowanych w Internecie przez konsumentów. Najlepszym młynkiem żarnowym do kawy okazał się model Severin KM3873. Jest to solidnie wykonany sprzęt – obudowa jest odporna na zarysowania, a silnik nie nagrzewa się zbyt szybko. Gwarancją bezpieczeństwa użytkowania jest mikrowłącznik, który nie pozwala na uruchomienie urządzenia, kiedy zbiornik na kawę nie jest dobrze podłączony. Warto dowiedzieć się, jakie jeszcze produkty znalazły się w naszym zestawieniu. Na drugim miejscu w rankingu uplasował się żarnowy młynek do kawy Graef CM 702. W zestawie znajduje się praktyczna szczotka ułatwiająca dokładne czyszczenie sprzętu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki młynek żarnowy do kawy wybrać?

 

Dobrze przyrządzona kawa to dobry początek każdego dnia. Każdy jej miłośnik wie, że nie ma lepszej niż ta, która przed zaparzeniem została świeżo zmielona, zachowując pełnię smaku i aromatu. Dlatego dobrą inwestycją do każdego domu będzie młynek do kawy. Nasz poradnik poświęcamy modelom żarnowym, które zdaniem użytkowników znacznie lepiej rozdrabniają kawę, niż ich klasyczne odpowiedniki. Nie tną ziarenek kawy, a je ścierają równocześnie nie dopuszczając do ich palenia w trakcie trwania procesu mielenia.

 

 

Jeżeli i Ty chciałbyś mieć jedno z tych urządzeń, ale nie wiesz, jak dokonać wyboru dobrze trafiłeś. Opierając się o opinie użytkowników wskażemy, czym charakteryzują się najlepsze młynki żarnowe do kawy.

Najważniejszą częścią sprzętu są oczywiście same żarna. Dzieli się je na dwa podstawowe rodzaje – płaskie oraz stożkowe. Przy urządzeniach użytku domowego wybór jednego z typów nie ma większego znaczenia – każdy z nich dobrze się sprawdzi. Praktyka na rynku jest natomiast następująca – najczęściej młynki o przeznaczeniu gastronomicznym posiadają żarna płaskie, podczas gdy mniejsze modele mają żarna stożkowe. Istotny jest materiał, z którego ten element młynka został wykonany. Najpopularniejszym, jak również bardzo dobrym rozwiązaniem jest stal, która nie niszczy się zbyt szybko i dobrze sprawdza się w swojej roli. Modele dla bardziej wymagających korzystają z żaren ceramicznych zyskujących coraz większą popularność.

Przy podejmowaniu decyzji należy koniecznie zwrócić uwagę na kolejny z elementów budowy sprzętu, mianowicie pojemnik na zmieloną kawę. Idealny model to taki, który zmieści odpowiednią, zdaniem użytkownika, ilość rozdrobnionych ziaren tak, aby nie trzeba było kilkukrotnie opróżniać go podczas codziennego użytkowania. Standardowa pojemność mieści się w zakresie od 50 g do 250 g.

Kupując młynek powinieneś zainteresować się tym, jaka jest grubość przemiału kawy i czy można ją ustawić względem własnych potrzeb. Ponadto, urządzenie powinno mieć dużą moc, ale niskie obroty, ponieważ te znacznie wpływają na jakość zmielonej kawy i zachowanie przez nią aromatu.

Najlepszy młynek żarnowy do kawy w 2021 roku jest też łatwy w obsłudze i takie też produkty znalazły się w naszym rankingu, który prezentujemy poniżej.

 

 

Młynki żarnowe do kawy – ranking

 

 

Severin KM3873 

 

Severin KM3873 to produkt cieszący się dobrymi opiniami użytkowników ze względu na swoją jakość oraz estetyczny wygląd. Dostępny w biało-srebrnej wersji kolorystycznej stanowi idealne dopełnienie każdego pomieszczenia, nie zaburzając jego wystroju.

Młynek został wyposażony w stożkowe żarna, przez co jest polecany szczególnie do użytku w domowym zaciszu. Żarna zostały wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na zniszczenia. Wykorzystanie tego materiału pozwala na zachowanie pełni aromatu mielonej kawy zwiększając przyjemność jej picia po zaparzeniu. Urządzenie zaopatrzono w dwa pojemniki. Jeden z nich ma pojemność ok. 150 g i służy wsypaniu kawy ziarnistej. Drugi mieści około 100 g kawy uzyskanej po zmieleniu.

Sprzęt o mocy około 150 W posiada regulację grubości mielenia, dzięki czemu można dostosować poziom rozdrobnienia do preferowanego w ekspresach przelewowych i ciśnieniowych. Dodatkowo wyposażono go w elektroniczny zegar pozwalający na ustawienie ilości kawy względem odpowiedniej ilości filiżanek kawy. Stabilność produktu podczas użytkowania zapewniają antypoślizgowe nóżki.

Severin KM3873 to żarnowy młynek do kawy o wymiarach: szerokość – 14,6 cm, wysokość – 27,4 cm i głębokość – 19,3 cm. Moc sprzętu jest równa 150 W. Pojemność zbiornika na zmieloną kawę wynosi 100 g.

Zalety
Bezpieczeństwo:

Urządzenie zostało wyposażone w mikrowłącznik bezpieczeństwa. Uniemożliwia on włączenie młynka, kiedy pojemnik na zmielone ziarna nie jest dobrze przytwierdzony do sprzętu.

Regulacja grubości mielenia:

Ze względu na to, że mamy możliwość regulacji grubości mielenia ziaren (10 różnych prędkości) możemy dostosować pracę urządzenia do naszych potrzeb.

Antypoślizgowe nóżki:

U podstawy znajdują się antypoślizgowe nóżki. Dzięki nim nie musimy się martwić o to, że Severin KM3873 spadnie z kuchennego blatu, co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia urządzenia.

Wykonanie:

Do produkcji modelu wykorzystano dobrej jakości tworzywa sztuczne i stal nierdzewną. Oba materiały są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Pojemnik na zmieloną kawę:

Jak wskazują konsumenci, pojemnik na zmieloną kawę jest solidnie wykonany i łatwo się go wyjmuje.

Wady
Głośność pracy:

Niewielkie grono Internautów wskazuje, że sprzęt generuje spory hałas w trakcie mielenia ziaren.

 

 

 

 

Graef CM 702 

 

Graef CM 702 należy do elektronicznych młynków żarnowych o zautomatyzowanym działaniu. Po przystawieniu kolby do uchwytu następuje uruchomienie mielenia, co zwiększa komfort użytkowania produktu. Żarna w sprzęcie są stożkowate i zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu rozdrabnianie ziaren jest delikatne, a co za tym idzie – chroni kawę przed utratą posiadanego przez nią aromatu.

Na wyposażeniu tego modelu znajduje się pojemnik z pokrywą na ziarna o pojemności 250 g. Ma on także wyciąganą tackę oraz pudełko na zmieloną już kawę, mieszczące do 100 g gotowego produktu. Młynek korzysta z portafiltrów pozwalających na bezpośrednie umieszczenie rozdrobnionych ziaren w ekspresie – to konsument decyduje, czy korzysta z nich, czy standardowego pojemnika.

Produkt ma 24 stopniową regulację grubości mielenia, przez co użytkownik może w pełni dostosować jego działanie do własnych potrzeb i wybranych przez siebie metod zaparzania kawy. Warto wspomnieć o tym, że młynek ma przyjemny wygląd. Zdaniem użytkowników produkt jest wydajny i atrakcyjny.

Żarnowy młynek do kawy Graef CM 702 ma moc równą 128 W. Wymiary produktu są następujące: 15,4 cm x 26 cm x 37,5 cm. Zbiornik na zmieloną kawę ma pojemność 100 g.

Zalety
Silnik:

Młynek został wyposażony w wytrzymały silnik. Ma on odpowiednią moc, co daje pewność, że ziarenka kawy będą odpowiednio zmielone. Zaletą jest także fakt, że silnik zbyt szybko się nie nagrzewa.

Pielęgnacja:

Kupując prezentowany sprzęt otrzymujemy w zestawie praktyczną szczotkę do czyszczenia. W rezultacie pielęgnacja modelu nie jest trudna.

Wyłącznik ciśnieniowy:

Po napełnieniu pojemnika na kawę młynek zostanie automatycznie wyłączony. Wszystko za sprawą solidnie wykonanego wyłącznika ciśnieniowego.  

Design:

Na uwagę zasługuje estetyczne wykonanie modelu. Produkt ma czarną obudowę, dlatego pasuje do każdej kuchni - bez względu na jej styl wykończenia. Urządzenie dobrze komponuje się z pozostałymi akcesoriami znajdującymi się w pomieszczeniu.

Wady
Brak ustawień czasu mielenia:

Dla części konsumentów niewielkim minusem jest to, że nie ma możliwości ustawienia czasu mielenia.

 

 

 

 

DeLonghi KG 89

 

Model KG 89 firmy DeLonghi to dobry wybór dla każdego miłośnika kawy. Ten młynek posiada dwa rodzaje żaren – ruchome i stacjonarne. Takie rozwiązanie sprawia, że mielone ziarna kawy delikatnie ocierają się o siebie podczas rozdrabniania zapewniając wysoką jakość przemiału, jak i dbałość o zachowanie ich pełnego aromatu.

Urządzenie korzysta z systemu regulacji stopnia zmielenia kawy. Dzięki niemu użytkownik może samodzielnie wybrać stosowne ustawienia, by później cieszyć się wysokiej jakości napojem. Zastosowana w sprzęcie technologia pozwala na możliwość wyboru ilości ziaren, które mają zostać rozdrobnione – maksymalna ilość powinna, zgodnie z zapewnieniami producenta, wystarczyć na 12 filiżanek.

Młynek wyposażono w pojemnik z pokrywką mieszczący 120 g kawy. Ma także pudło na zmieloną kawę, które może zostać swobodnie wyjęte przez konsumenta zapewniając wygodny dostęp do wnętrza młynka. Użytkownicy chętnie sięgają po urządzenie ze względu na to, że nie jest ono drogie. Model firmy DeLonghi to młynek żarnowy do kawy w dobrej cenie, co nieczęsto spotyka się na rynku.

DeLonghi KG 89 to dobry żarnowy młynek do kawy do 200 zł. Moc sprzętu jest równa 110 W. Pojemność zbiornika na kawę jest równa 120 g.

Zalety
Wybór liczby filiżanek:

Przed przystąpieniem do mielenia użytkownik może wybrać, na ile filiżanek ma wystarczyć zmielona kawa (maksymalnie 12). Jest to przydatna opcja.

Obudowa:

Zrobiona z wytrzymałych tworzyw obudowa nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Młynek zachowuje więc swój atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Dobry system zabezpieczeń:

Jeśli pojemnik na ziarna lub zmieloną kawę nie jest dobrze umieszczony, sprzęt się nie włączy. Minimalizuje to ryzyko jego uszkodzenia wskutek niepoprawnego podłączenia poszczególnych elementów.

Wady
Niedokładna regulacja grubości mielenia:

Pojedyncze osoby wskazują, że funkcja regulacji mielenia ziaren nie jest dobrze opracowana (widoczne cząstki ziaren nawet przy ustawieniu najdrobniejszego mielenia).

 

 

 

 

Jaki młynek do kawy – żarnowy czy udarowy?

 

Bez młynka zmielenie ziarenek kawy nie jest możliwe. Ten niewielki sprzęt powinien więc znaleźć się w domu każdego miłośnika kofeinowego napoju. Wiele osób ma problem ze zdecydowaniem, jaki młynek kupić – żarnowy czy udarowy? Odpowiedź na to pytanie znajduje się poniżej.

 

 

Młynek żarnowy a udarowy

Młynki do kawy różnią się między sobą sposobem działania. Modele udarowe tną ziarna przy pomocy wirujących ostrzy. Muszą one pracować stosunkowo długo, aby w odpowiedni sposób zmielić kawę. Za największą wadę sprzętów udarowych uznaje się podatność ostrzy na nagrzewanie się do wysokiej temperatury. Ma to negatywny wpływ na smak zaparzonego z ziaren napoju, gdyż kawa bardzo często jest za gorzka. Młynki żarnowe są bardzo dobrą alternatywą dla tych udarowych. Ich sposób działania można porównać do tradycyjnych żaren. Kawa jest mielona w wyniku ścierania między dwoma okrągłymi elementami z ząbkami. Przygotowywanie ziaren do zaparzenia napoju trwa znacznie krócej, a do tego nie są narażone na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo żarnowe urządzenia dają nam możliwość samodzielnego decydowania o stopniu zmielenia ziaren (modele udarowe nie mają takiej opcji).

 

Młynek żarnowy ceramiczny czy stalowy?

Jeśli postanowimy kupić młynek żarnowy, musimy też zastanowić się, który model będzie dla nas odpowiedni – ceramiczny czy stalowy? Na temat obu typów urządzeń pojawiło się wiele mitów, które nie są prawdziwe. Jednym z nich jest stwierdzenie, że żarnowe młynki wykonane ze stali nagrzewają się podczas pracy i podobnie, jak sprzęty udarowe, przyczyniają się do przepalenia ziaren. Często można też usłyszeć, że stalowe modele pracują głośniej i są mniej komfortowe w użytkowaniu. Jednak poziom hałasu generowanego przez młynek nie zależy od jego materiału wykonania, tylko od stopnia wytłumienia obudowy oraz zastosowanego silnika.

 

 

Który młynek żarnowy warto kupić?

Tak naprawdę z obu rodzajów młynków żarnowych powinniśmy być zadowoleni. Jednak jeżeli zależy nam na tym, aby zakupiony sprzęt długo nam służył, prawdopodobnie lepszym wyborem będzie ten stalowy. Jest on bardziej wytrzymały. Młynek ceramiczny może się zniszczyć, gdy do środka razem z ziarenkami kawy przypadkowo dostanie się niewielki przedmiot, np. gałązka z kawowego krzewu. Poza tym trzeba pamiętać, że podczas mielenia w ceramicznym urządzeniu może wytwarzać się duża ilość pyłu.

Stalowy młynek żarnowy nie nadaje kawie metalicznego posmaku, dlatego można go bez obaw używać. To solidny sprzęt, który jest bardziej odporny na uszkodzenia. Bariści przekonują, że żarna ze stali są bardziej ostre niż te z ceramiki, w efekcie czego nieco lepiej radzą sobie z mieleniem kawy.

 

Dlaczego wybór odpowiedniego młynka do kawy jest ważny?

Wiedza o tym, jaki żarnowy młynek do kawy jest polecany przez doświadczonych kawiarzy może nam pomóc uniknąć zakupu niewłaściwego urządzenia. Jeżeli wybierzemy zły model, kawa z pewnością nie będzie smakować tak dobrze, jak początkowo oczekiwaliśmy. Nie sposób nie wspomnieć też o tym, że zbyt hałaśliwy czy trudny w obsłudze sprzęt szybko zniechęci nas do mielenia ziaren i nie pozwoli cieszyć się pyszną, aromatyczną kawą.

Wybór młynka jest kluczową kwestią, jeśli każdego dnia chcemy pić dobry w smaku i pobudzający napój. To, jak smakuje kawa zależy nie tylko od jakości ziaren, ale też w dużej mierze od sposobu ich przygotowania do parzenia.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Osobom, którym zależy na parzeniu kawy z najlepszych gatunkowo ziaren polecamy ich samodzielne mielenie. Aby było to możliwe, warto zainwestować w odpowiednie urządzenie. Według konsumentów najlepszym obecnie sprzętem jest Bosch MKM 6003. To elektryczny model o modnym designie, przy pomocy którego szybko rozdrobnisz ziarna kawy. Urządzenie ma opcję dostosowania stopnia mielenia do indywidualnych preferencji użytkownika. Model ten ma kilka trybów pracy, co jest bardzo dużą zaletą. Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, więc nawet osoby bez doświadczenia nie będą miały z nią problemu. Duża moc produktu gwarantuje szybką pracę. Na drugim miejscu w naszym rankingu znalazł się model De’Longhi KG 89, który również cieszy się dużym uznaniem konsumentów. Jest to nieco większe urządzenie, które posłuży Ci do przygotowania ziaren na 12 filiżanek kawy. Młynek jest wyposażony we wszystkie niezbędne zabezpieczenia, które chronią przed awarią.

 

 

Jaki elektryczny młynek do kawy kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Miłośnicy zapachu świeżo mielonych ziaren kawy powinni pomyśleć o zakupie elektrycznego młynka. Cechą wyróżniającą wspomniane urządzenie jest wydajna, niezwykle efektywna praca. Wbrew pozorom, obsługa takiego produktu nie jest zbyt trudna, choć dużo zależy choćby od funkcjonalności sprzętu. Jaki elektryczny młynek do kawy wybrać i co należy wziąć pod uwagę robiąc zakupy? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie zajrzyj do przygotowanego poradnika.

 

Rodzaje

Zastanawiasz się, jaki elektryczny młynek do kawy jest najlepszy? Szukając odpowiedniego sprzętu musisz zdecydować, czy zależy Ci na zakupie modelu żarnowego, czy może udarowego. Pierwszy wymieniony rodzaj urządzeń wyróżnia się m.in. możliwością ustawienia grubości rozdrobnienia ziaren, jak również ilości przygotowanych filiżanek kawy. Modele żarnowe są doskonałym wyborem dla posiadaczy ekspresów ciśnieniowych, ponieważ mielą ziarna bardzo drobno. Z kolei młynki udarowe (nożowe lub ostrzowe) zwykle mają uniwersalny charakter, w efekcie czego pozwalają na rozdrobnienie nie tylko kawy, ale też ziół lub różnego rodzaju przypraw, takich jak np. pieprz.

 

Moc

Na szybkość i skuteczność działania młynka do kawy istotny wpływ ma moc. Według konsumentów najlepiej sprawdzają się urządzenia, w przypadku których wartość wspomnianego parametru wynosi ponad 100 W. Pamiętaj, że im mocniejszy model wybierzesz, tym szybciej przygotujesz ziarna do zaparzenia aromatycznego napoju.

 

Materiał wykonania

Jeśli chodzi o młynki do kawy, to szukając idealnego produktu musisz sprawdzić materiał wykonania noży lub żaren (w zależności od rodzaju sprzętu). To niezwykle istotna kwestia, która decyduje m.in. o żywotności urządzenia. Zazwyczaj do produkcji elementów odpowiadających za rozdrobnienie ziaren wykorzystuje się stal nierdzewną, która wykazuje odporność na korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne.

To, z czego została wykonana obudowa wpływa głównie na estetykę produktu. Dostępne na rynku młynki przeważnie powstają z aluminium lub wspomnianej wcześniej stali. To powoduje, że urządzenia te nie tylko nie są podatne na zarysowania czy pęknięcia, ale też nowocześnie się prezentują.

 

Wydajność

Mówi się, że najlepszy elektryczny młynek do kawy jest wydajny, a więc pozwala w krótkim czasie zmielić dużą ilość ziaren. Standardowo w ciągu minuty takie sprzęty pozwalają na rozdrobnienie od 50 g do 100 g kawy czy przypraw. Oznacza to, że przygotowanie napoju dla wszystkich domowników czy zaproszonych gości nie zajmuje bardzo dużo czasu.

 

Regulacja stopnia zmielenia ziaren

Jeśli kupisz młynek z regulacją stopnia mielenia ziaren, zyskasz możliwość dostosowania grubości kawy do typu ekspresu. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli używasz urządzenia ciśnieniowego lub tradycyjnej kawiarki, ponieważ ziarna powinny być zmielone tak, aby wyglądem przypominały piasek. Źle rozdrobniona kawa wpływa negatywnie na smak i aromat napoju, a dodatkowo może doprowadzić do awarii ekspresu.

 

Pojemnik na ziarna

Pojemnik na ziarna to jeden z podstawowych elementów budowy elektrycznych młynków. Ta część urządzenia powinna być na tyle duża, aby można było uniknąć konieczności częstego dosypywania kawy podczas jej rozdrabniania. Przeciętnie pojemnik może pomieścić od 50 g do nawet 250 g ziaren. Ważne jest, aby zamykająca go pokrywka była szczelna i ściśle przylegała do ścianek. Inaczej podczas mielenia kawa rozsypie się i w ten sposób zmarnujesz cenne ziarna.

 

Zabezpieczenia

Dobry młynek do kawy wyposażony jest w kilka zabezpieczeń skutecznie zapobiegających m.in. awarii urządzenia. Podstawą jest ochrona przed przegrzaniem zmniejszająca ryzyko uszkodzenia silnika w wyniku długotrwałej pracy. Dobrze, jeśli wybrany model będzie miał dodatkowo zabezpieczenie uniemożliwiające włączenie go w przypadku, gdy na pojemniku na ziarna nie ma pokrywki. W ten sposób z pewnością nie skaleczysz się, a ponadto unikniesz powstania bałaganu w kuchni.

 

Wymiary i waga

Elektryczne młynki do kawy zazwyczaj nie są zbyt duże, dlatego łatwo się je przechowuje. Kupując model o kompaktowych wymiarach możesz uniknąć konieczności chowania go do szafki po każdym użyciu, ponieważ na pewno nie będzie przeszkadzać stojąc na kuchennym blacie. Niezwykle istotne jest sprawdzenie wagi urządzenia, zwłaszcza jeśli często podróżujesz i chcesz pić pyszną kawę niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Przeciętnie młynki elektryczne ważą mniej niż 2 kg, więc nie są zbyt ciężkie.

 

Komfort użytkowania

Na komfort użytkowania elektrycznego młynka składa się kilka podstawowych kwestii, a jedną z nich jest stabilność. W podstawie urządzenia powinny znaleźć się antypoślizgowe nóżki zapobiegające przesuwaniu się sprzętu podczas mielenia ziaren. Równie ważną rolę odgrywa głośność pracy młynka. Jeżeli produkt będzie generował zbyt duży hałas, wówczas istnieje duże ryzyko, że zakłócimy spokój domowników, np. przygotowując napój wcześnie rano.

 

Elektryczne młynki do kawy w dobrych cenach

Elektryczne młynki do kawy kosztują od 30 zł do 300 zł. Na cenę takich urządzeń wpływa kilka czynników, takich jak: marka, typ produktu, materiały wykonania, a także rozmiar pojemnika na ziarna. Wbrew powszechnemu przekonaniu tani sprzęt może okazać się niemal tak samo funkcjonalny, jak bardziej innowacyjny model. Dużo zależy od tego, jak często zamierzasz korzystać z młynka i jakie są Twoje oczekiwania. Najważniejsze jest, aby produkt był wydajny, a także łatwy w obsłudze i czyszczeniu.

 

 

Nailepsze elektryczne młynki do kawy w 2021 roku

 

Nasz ranking elektrycznych młynków do kawy składa się z opisów kilku eleganckich i wydajnych sprzętów. Urządzenia te wybraliśmy z uwagi na ich wydajność, korzystne ceny i dobrą jakość wykonania.

 

Nasze zalecenia

 

Bosch MKM 6003

 

Opinie o elektrycznych młynkach do kawy Bosch MKM 6003 są bardzo pochlebne. Jest to nowoczesny, ładny sprzęt. Moc sprzętu to 180 W, co pozwala na szybkie i dokładne przygotowanie około 150 g kawy w ciągu 1 minuty.

Produkt ma dwuostrzowy nóż wykonany ze stali szlachetnej, który umożliwia dokładne zmielenie ziaren. Urządzenie ma opcję dopasowania stopnia rozdrabniania do własnych preferencji. Obsługa modelu jest bardzo intuicyjna, więc nawet osoby używające sprzętu po raz pierwszy nie będą miały z tym trudności. Na wieczku znajduje się dobrze oznakowany przycisk włączający młynek. Dużą zaletą produktu jest cicha praca, dlatego możemy przygotować ulubioną kawę, nawet gdy reszta domowników śpi.

Tym, za co najbardziej doceniono prezentowany sprzęt jest prosta obsługa oraz funkcjonalność. Przy pomocy młynka przygotujesz pyszną i smaczną kawę. Poza tym konsumenci są zadowoleni z wytrzymałej obudowy, która dobrze chroni wewnętrzny mechanizm przed uszkodzeniami.

 

 

De’Longhi KG 89 

 

Model De’Longhi KG 89 na pewno zadowoli prawdziwych wielbicieli kawy, gdyż umożliwia zmielenie dużej ilości ziaren na raz. To, co wyróżnia produkt to ruchome żarna. Elementy te sprawiają, że kawa jest równomiernie zmielona, a ponadto ma piękny zapach. Wymiary urządzenia to: 13 cm x 16 cm x 26 cm, a jego waga wynosi 1,7 kg. Moc sprzętu jest równa 110 W, co gwarantuje wydajne i efektywne działanie.

Prezentowany model ma kilka trybów pracy. Dzięki temu użytkownik może dokładnie ustawić stopień zmielenia ziaren, tak by odpowiadał jego preferencjom. W tym przypadku można również samodzielnie dobrać ilość kawy i liczbę przygotowanych filiżanek. W pojemniku mieści się 120 g ziaren. Obudowa produktu została wykonana z wytrzymałych materiałów, więc jest wodoszczelna i trwała. Produkt ma podwójny system zabezpieczeń. Dużym udogodnieniem są nóżki antypoślizgowe gwarantujące stabilność.

Prezentowany sprzęt cieszy się dużym uznaniem konsumentów. Doceniono go głównie za elegancki design oraz wytrzymałą obudowę (wszystkie wykończenia zrobiono ze stali nierdzewnej). Wiele osób za atut produktu uznaje też przezroczystą pokrywę, która umożliwia obserwowanie pracy młynka.

 

 

 

 

MPM 2 w 1 MMK-06M 

 

Prezentujemy nowoczesny młynek elektryczny MPM 2 w 1 MMK-06M. Sprzęt ten może być używany do przygotowania kawy, mielenia przypraw i nasion. Jest to spowodowane tym, że urządzenie ma również opcję pracy w trybie rozdrabniacza. Obudowa produktu została wykonana ze stali nierdzewnej, więc dobrze chroni wewnętrzny mechanizm przed uszkodzeniem.

Prezentowany model wyposażono w dwa osobne pojemniki. Umożliwia to zmielenie innych ziaren, takich jak pieprz. Produkt sprawdza się podczas wielu czynności, jak samodzielne mielenie mąki. Młynek ma kilka trybów pracy (np. pulsacyjny i ciągły), co zapewnia komfortowe użytkowanie. Przezroczysta pokrywa pozwala na dokładne obserwowanie procesu mielenia. Urządzenie jest w pełni bezpieczne, gdyż wyposażono je w liczne zabezpieczenia, które uniemożliwiają rozpoczęcie pracy bez zamknięcia pokrywy. Docenić należy również gumowe nóżki, gdyż dzięki nim młynek jest stabilny.

Sprzęt cieszy się dużym uznaniem konsumentów, którzy wystawili mu pochlebne recenzje. Prosta obsługa to jeden z najczęściej podkreślanych atutów produktu. Poza tym młynek wykonano z wytrzymałych materiałów, które nie niszczą się zbyt szybko. Dzięki nim model może Ci służyć przez długi czas.

 

 

 

 

Sencor SCG 1050BK 

 

Wszystkim, którzy poszukują elektrycznego młynka do kawy łączącego w sobie wydajność z elegancją zachęcamy do zakupu Sencor SCG 1050BK. Moc produktu wynosi 150 W, co gwarantuje wydajną pracę przez długi czas.

Prezentowane urządzenie może posłużyć Ci nie tylko do mielenia kawy ziarnistej, ale i rozdrobnienia orzechów, nasion, przypraw, mąki, ziół czy maku. Sprzęt ma pojemnik, w którym zmieści się 50 g wymienionych składników. Praca urządzenia jest wydajna i dokładna. Ziarno mielone jest równomiernie z zachowaniem wszystkich jego właściwości. We wnętrzu produktu znajdziesz ostry nóż ze stali nierdzewnej, który gwarantuje właściwą obróbkę ziaren. Producent zapewnia, że kawa mielona przy użyciu młynka wystarczy na przygotowanie 10 filiżanek napoju. Obudowa jest bardzo wytrzymała i dobrze chroni wewnętrzne mechanizmy, co przekłada się na wydłużoną żywotność sprzętu.

Młynek zdobył uznanie wielu konsumentów za wydajną pracę i prostą obsługę. Wiele osób zainteresowało się modelem ze względu na atrakcyjną cenę. Doceniono również dużą liczbę zabezpieczeń chroniących przed awarią czy skaleczeniem się użytkownika.

 

 

 

 

Esperanza EKC001K

 

Model Esperanza EKC001K to dobry i tani elektryczny młynek do kawy w czarnym kolorze. Moc równa 160 W gwarantuje szybkie mielenie oraz wydajną pracę. Nie musisz się martwić, że częste użytkowanie sprzętu w ciągu dnia wpłynie negatywnie na trwałość silnika. Pojemność pojemnika na ziarna to 50 g.

Prezentowany model jest młynkiem wielofunkcyjnym. Oznacza to, że może być używany nie tylko do mielenia kawy, ale również innych ziaren – np. pieprzu. Dużym atutem produktu jest dobrze wyprofilowany kształt obudowy dopasowany do ludzkiej dłoni. Na wieczku urządzenia znajduje się oznakowany przycisk włączania/wyłączania. Wystarczy dokładnie zamknąć pokrywkę, aby sprzęt rozpoczął pracę. Młynek ma wiele zabezpieczeń, które sprawiają, że korzystanie z niego jest komfortowe. Przez szczelne ścianki nie wydobywają się zapachy kawy. Poza tym obudowa dobrze zabezpiecza wszelkie mechanizmy wewnętrzne.

Największą zaletą młynka jest znajdujące się w nim ostrze ze stali nierdzewnej. Wielu konsumentów pochwaliło ten element w swoich recenzjach. Ich zdaniem urządzenie bardzo szybko i precyzyjnie mieli ziarna kawy jednocześnie zachowując ich ładny zapach.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir