Najlepszy młynek do kawy Delonghi

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jaki młynek do kawy Delonghi wybrać?

 

Kawa ze świeżo zmielonych ziaren zazwyczaj smakuje lepiej, aniżeli zmielona, zamknięta w plastikowym opakowaniu. Dlatego jeśli chcesz kupić młynek do kawy i nie wiesz, na jaki model się zdecydować jesteś w dobrym miejscu. Aby ułatwić podjęcie decyzji przygotowaliśmy krótki poradnik zawierający najważniejsze informacje, które pozwolą Ci kupić dobrej jakości sprzęt. Na końcu tekstu znajduje się także zestawienie, w którym prezentujemy najlepsze młynki do kawy Delonghi.

 

 

W tym tekście skupimy się na produktach marki Delonghi, ponieważ są one dobrze oceniane przez konsumentów. Daje to gwarancję tego, że zakup modelu tej marki będzie dobrą inwestycją. Delonghi zajmuje się nie tylko produkcją młynków do kawy, ale także ekspresów i innych AGD. Wszystkie oferowane przez firmę sprzęty wykorzystują najnowocześniejsze technologie, są solidne wykonane i łatwe w obsłudze.

Na samym początku warto wspomnieć, jakie rodzaje młynków do kawy można spotkać w sklepach. Najczęściej wyróżnia się produkty automatyczne, czyli zasilane na prąd, a także modele manualne. W tym poradniku skupimy się na urządzeniach zasilanych sieciowo. Są one bardziej praktyczne i pozwalają oszczędzić czas.

Na samym początku należy wziąć pod uwagę moc sprzętu. Polecamy młynki, w których parametr ten wynosi co najmniej 100 W. Da nam to pewność, że mielenie kawy nie zajmie zbyt dużo czasu, a ostrza poradzą sobie nawet z dużymi ziarnami. Według konsumentów najlepszy młynek do kawy Delonghi w 2020 roku ma odpowiednio duży zbiornik. Najczęściej jego pojemność wynosi ok. 100 g lub więcej, co starcza nawet na kilkanaście filiżanek małej czarnej. W efekcie sprzęt dobrze sprawdza się nie tylko na co dzień, ale także podczas spotkań z rodziną czy znajomymi.

Wielu użytkowników twierdzi, że dobry młynek do kawy ma zabezpieczenie przed włączeniem urządzenia bez zbiornika. Dzięki tej funkcji nie musimy się obawiać o to, że kawa zmarnuje się i rozsypie na podłogę.

 

 

Młynki do kawy Delonghi – ranking

 

 

De’Longhi KG 89

 

Prezentujemy De’Longhi KG 89, czyli młynek do kawy o mocy wyjściowej równej 110 W. Z uwagi na to, że parametr ten jest stosunkowo duży użytkownik ma gwarancję szybkiej i efektywnej pracy. Produkt wyposażony jest w zbiornik, w którym mieści się 120 g kawy. System wyjmowania pojemnika jest tak skonstruowany, aby czynność ta przebiegała bez problemów (nie zacina się).

Dokładne wymiary prezentowanego modelu to: 15 cm x 19 cm x 30 cm. Waga produktu wraz z opakowaniem wynosi ok. 2 kg. To daje nam pewność, że przenoszenie sprzętu będzie proste. Urządzenie wyposażone zostało w zabezpieczenie przed rozpoczęciem pracy bez pojemnika. Dzięki temu nie musimy się obawiać o to, że sprzęt ulegnie zbyt szybko zniszczeniu.

Model ma czarną obudowę, co dla wielu konsumentów jest dużym atutem. Za sprawą prostego designu ten młynek do kawy będzie się dobrze prezentował w każdym pomieszczeniu. Będzie odpowiedni zarówno do kuchni urządzonej w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.  

 

 

 

 

De’Longhi KG 49 

 

Ciekawą propozycję stanowi model KG 49, czyli młynek do kawy Delonghi w dobrej cenie. Wśród zalet produktu, poza stosunkowo niskim kosztem zakupu, wielu konsumentów wymienia dużą moc. Wynosi ona aż 170 W, dzięki czemu mielenie nie zajmuje dużo czasu, a tym samym możemy szybko przygotować pyszny napój.

Produkt ma zbiornik na ziarna o pojemności 90 g. Wymiary sprzętu są następujące: 11 cm x 13 cm x 25 cm. Jego waga wynosi zaledwie 1 kg. Młynek został wyposażony w antypoślizgowe nóżki, co sprawia, że ryzyko jego ześlizgnięcia się na podłogę jest zredukowane. Atutem jest także zwijany kabel. Dzięki temu przechowywanie modelu jest proste.

Opinie na temat De’Longhi KG 49 wskazują, że jest to urządzenie, w które warto zainwestować. Młynek jest łatwy w obsłudze, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z jego użytkowaniem. Dla ułatwienia do zestawu dołączono czytelną instrukcję obsługi.

 

 

 

 

De’Longhi KG 79 

 

Osoby poszukujące sprawdzonego modelu, który zdobył uznanie konsumentów, z pewnością zainteresują się produktem De’Longhi KG 79. Ten młynek do kawy cieszy się dużą popularnością z powodu swojego prostego, a przy tym atrakcyjnego wyglądu. Produkt ma czarną obudowę, więc będzie pasował do każdej kuchni.

Moc wyjściowa urządzenia to 110 W. Pojemnik na ziarna mieści 120 g kawy. Waga produktu wynosi 1,5 kg, dzięki czemu jego przenoszenie nie jest trudne. Użytkownik ma możliwość wyboru ilości kawy do zmielenia – maksymalna ilość wystarczy na 12 filiżanek. To sprawia, że De’Longhi KG 79 będzie odpowiedni nie tylko do codziennego użytkowania, ale także podczas uroczystości rodzinnych. Urządzenie daje możliwość regulacji stopnia mielenia, co pozwala dopasować model do naszych preferencji.

W Internecie można przeczytać wiele pochlebnych komentarzy na temat De’Longhi KG 79. Potwierdzają one solidne wykonanie sprzętu i fakt, że jest on łatwy w obsłudze. Wśród atutów konsumenci wyróżniają prosty design.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status