Najlepszy mikser ręczny Kenwood

Ostatnio aktualizowane: 05.08.20

 

Jaki mikser ręczny Kenwood wybrać?

 

Jeśli chcesz uraczyć swoich gości pysznymi wypiekami, to urządzeniem, które Ci to ułatwi jest dobrej jakości mikser. Dzięki inwestycji w taki produkt, będziesz mógł zapomnieć o męczącym ugniataniu masy przy pomocy własnych rąk. Wiedz, że najlepsze miksery ręczne Kenwood wykonują tę czynność w kilka minut. Jednak nie każdy z nas wie, jak dokonać takiego zakupu, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru. Równocześnie, zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem, który znajduje się na końcu artykułu. Zamieściliśmy w nim trzy ciekawe sprzęty tego producenta warte polecenia.

Kenwood to znana na całym świecie japońska marka, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją sprzętu z branży AGD. W ofercie producenta znajdziesz wiele urządzeń gospodarstwa domowego, ale również radioodbiorniki. Popularność firmy wynika z tego, że oferowany asortyment jest bardzo nowoczesny i energooszczędny.

Dokonując zakupu, musimy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na moc interesującego nas produktu. Parametr ten gwarantuje nam szybką i wydajną pracę, dzięki czemu przygotowanie masy na ulubione ciasto zajmie nam tylko chwilę. Choć siła sprzętów waha się do 100 W do 500 W, to nie musimy kupować modelu z największą ilością watów. Jeśli wykorzystujesz mikser do przygotowania naleśników, ubijania biszkoptu to w pełni wystarczy Ci model mający od 200 W do 300 W.  Dobrym rozwiązaniem jest zakup urządzenia, które posiada podstawkę, co ułatwi Ci pracę.

Ważną właściwością jest możliwość regulowania prędkości pracy. Najlepszy mikser ręczny Kenwood w 2020 roku powinien mieć 2 podstawowe stopnie. Jeśli jednak planujesz intensywniejsze użytkowanie, warto zainwestować w produkt, który posiada więcej trybów pracy. Dzięki temu szybciej wyrobisz masę na ciasto. Koniecznie upewnij się, że interesujący Cię produkt ma płynną regulację, co zapewni komfortowe użytkowanie.

Ostatnim parametrem, na który koniecznie musisz zwrócić uwagę jest poziom emitowanego hałasu przez sprzęt. Produkty o niskiej jakości niejednokrotnie są bardzo głośne, co na pewno będzie przeszkadzać reszcie domowników. W dobrych modelach ręcznych wartość ta waha się od 64 dB do 77 dB. Naturalnie, im niższy poziom, tym większy komfort pracy.

 

 

Miksery ręczne Kenwood – ranking

 

 

Kenwood KMix HB791

 

Kupując domowy mikser, powinniśmy upewnić się, aby interesujący nas model był poręczny. Takim właśnie sprzętem jest Kenwood KMix HB791. Jest to wysokiej klasy urządzenie, które posiada aż 400 W.  Dzięki temu praca jest wydajna i szybka, zatem dobrze spisze się ono przy ubijaniu oraz mieszaniu składników.

Do zalet produktu należy zaliczyć opcję wybrania jednej z 5 prędkości pracy, zatem bez trudu dostosujesz ją do przygotowanego deseru. Atutem jest również tryb pulsacyjny, który sprawia, że przez kilka sekund sprzęt pracuje na najwyższych obrotach. Przy zakupie konsument otrzymuje 2 rodzaje końcówek. Należy też wspomnieć o rączce antypoślizgowej, która sprawia, że prowadzenie i użytkowanie modelu jest bardzo proste i przyjemne. Co więcej mikser posiada specjalne zabezpieczenie przed przeciążeniem, co uchroni go od awarii.

W recenzjach modelu pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy konsumentów, którzy docenili dużą wydajność produktu. Jest to bowiem bardzo dobre urządzenie, które zdecydowanie ułatwi Ci pracę w kuchni.

 

 

 

 

Kenwood HM225

 

Osobom, które poszukują nowoczesnego i wydajnego sprzętu kuchennego, który zastąpi im ręczne mieszanie, polecamy Kenwood HM225. Ten mikser dobrze sprawdzi się podczas mieszania i ubijania składników na Twój ulubiony deser. Co więcej, sprzęt cechuje się dość niewielkim rozmiarem, więc jego przechowywanie nie powinno sprawić Ci problemu.

Moc urządzenia to 150 W, co w pełni wystarczy, aby przygotować ulubiony deser lub krem. W zestawie otrzymujemy 2 mieszadła, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu będą Ci służyły przez długi czas. Dodatkowo, elementy te można myć w zmywarce, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie miksera w czystości. Model posiada 3 stopnie regulacji mocy, więc bez trudu dostosujesz prędkość pracy do aktualnie przygotowywanego ciasta.  Warto też dodać, że maszyna cechuje się eleganckim designem, co na pewno spodoba się wielu klientom.

W swoich opiniach liczna grupa konsumentów podkreśliła, że jest to wydajny sprzęt, który znacząco ułatwia pracę w kuchni. Zdaniem użytkowników ten ergonomiczny mikser ręczny Kenwood w dobrej cenie, to sprzęt, który można polecić znajomym.

 

 

 

 

Kenwood HM220

 

Model Kenwood HM220 to bardzo wydajny i wygodny w użytkowaniu mikser ręczny, który dobrze sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Szybka praca produktu możliwa jest dzięki mocy 120 W. Sprawia to, że ugniatanie, miksowanie i ubijanie odbywa się w czasie kilku minut, co zdecydowanie przewyższa wykonywanie tych czynności przy użyciu własnych rąk.

Atutem urządzenia są niewielkie rozmiary i kompaktowa obudowa. Dzięki temu przechowywanie miksera jest bardzo proste. Dodatkowo, sprzęt posiada aż 3 prędkości pracy, co pozwala na dostosowaniu pracy do aktualnie przygotowywanego dania. Przy zakupie klient otrzymuje 3 nakładki, które ułatwią mu pracę. Długość przewodu wynosi 1,5 m, co gwarantuje komfortowe użytkowanie. Dodatkowo produkt został wyposażony w antypoślizgową nakładkę, która zapewnia bezpieczna pracę.

W swoich opiniach konsumenci docenili dużą wydajność pracy oraz liczne zabezpieczenia, które pozwalają na wygodną pracę. Ponadto kompaktowe rozmiary sprawiły, że przechowywanie produktu jest bardzo proste. Wielu klientów zwróciło również uwagę na dobry stosunek ceny do wykonania modelu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status