Najlepszy jajowar Severin

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaki jajowar Severin wybrać?

 

Dobrym pomysłem na smaczne śniadanie są dania z jajek. Jednak ich poprawne przygotowanie nie jest takie proste. Niejednokrotnie okazuje się, że skorupka przypadkiem uderzyła o rondel i białko się wylało lub nie ścięło się odpowiednio. Jeśli znane są Ci te problemy, radzimy zakup dobrej jakości jajowaru, który skutecznie zapobiegnie takim sytuacjom. Niestety, na rynku jest wiele sprzętów wątpliwej jakości i zakup wydajnego produktu to czasem trudne zadanie. Ponieważ chcemy ułatwić Ci tę decyzję przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze jajowary Severin. Poza tym wzbogaciliśmy artykuł o niewielkie zestawienie trzech modeli, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji.

 

 

Severin jest niemieckim przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji specjalistycznych sprzętów gospodarstwa domowego. W swojej ofercie marka posiada innowacyjne ekspresy do kawy, spieniacze do mleka, czajniki, tostery, wyciskarki, grille oraz lodówki. Ponadto producent zajmuje się tworzeniem również funkcjonalnych urządzeń do łazienki, takich jak: suszarki, lokówki i aparaty do masażu.

Jeśli interesuje Cię najlepszy jajowar Severin w 2020 roku, powinieneś w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego budowę. Każdy sprzęt powinien posiadać misę grzewczą, do której wlewamy wodę, wkładki na jajko oraz pokrywę. Aby maszyna działała poprawnie wszystkie te elementy powinny zostać wykonane z dobrej jakości materiałów. W przypadku misy jest to stal nierdzewna, którą można łatwo utrzymać w czystości. Alternatywą mogą być części ceramiczne, jednak są one dość drogie. Dobrej jakości pokrywy wykonuje się z metalu lub plastiku, co pomaga uchronić nasze dłonie przed poparzeniem. Bardzo ważne jest, aby pojemnik na wodę miał podziałkę, która pozwoli na proste wyznaczenie, ile wody potrzeba do ugotowania jajek. Element ten może okazać się kluczowy, gdy chcemy przyrządzić idealne jajka na miękko.

Powinieneś również zwrócić uwagę na moc urządzenia. Im ten parametr będzie większy, tym więcej jajek na raz ugotujemy. Dlatego sprzęty mające 200 W lub 300 W nadają do gotowania 3 lub 4 elementów. Jeśli masz zamiar ugotować około 7 jajek, zainwestuj w produkt mający 500 W.

 

 

Jajowary Severin – ranking

 

 

Severin EK 3156

 

Jeśli poszukujesz wydajnego urządzenia, które pozwoli Ci w krótkim czasie przygotować jajka w ulubiony sposób, model Severin EK 3156 na pewno Ci się spodoba. Jest to bardzo wydajny jajowar elektryczny, który posiada specjalną powłokę zapobiegającą przywieraniu. Co więcej, urządzenie ma wbudowany zegar, który umożliwia prostą kontrolę czasu gotowania.

Atutem modelu jest prosty system sterowania, który pozwala na precyzyjne określenie stopnia twardości. Po jego osiągnięciu rozlegnie się sygnał dźwiękowy, który poinformuje Cię o końcu pracy. Moc maszyny to 400 W, zatem bez obaw przygotujesz jajka dla kilkunastu osób. Maksymalna pojemność sprzętu to 6 sztuk jaj. Cała obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie wysokich temperatur. Ponadto konstrukcja jest bardzo wytrzymała, więc nie musisz martwić się otarciami czy przypadkowymi uderzeniami.

Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, użytkowanie jajowaru jest bardzo proste, co zostało docenione przez konsumentów. Ponadto wielu osobom do gustu przypadła spora wydajność pracy maszyny.

 

 

 

 

Severin EK 3051 

 

Godnym polecenia sprzętem, który pomoże Ci ugotować jajka, tak jak lubisz, jest Severin EK 3051. Prezentowany jajowar jest w stanie pomieścić do 6 sztuk, zatem jest odpowiedni dla dużej rodziny. Równocześnie, jeśli osoba chce przygotować tylko 1 sztukę, nie stanowi to problemu.

Prezentowany model posiada obudowę, która została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne, w tym uderzenia i zadrapania. Co więcej, specjalna warstwa chroni ją przed przegrzaniem, więc nie musisz obawiać się oparzenia. Przezroczysta pokrywka sprawia, że możesz obserwować proces przygotowywania jajek. Ten wysokiej jakości jajowar Severin w dobrej cenie ma również wyświetlacz LED, na którym w prosty sposób wybierzesz stopień ugotowania dania. Moc maszyny to 400 W. Warto dodać, że po ugotowaniu składników rozlegnie się sygnał dźwiękowy i zaświeci się lampka kontrolna, co poinformuje Cię o końcu pracy.

W swoich opiniach konsumenci wskazali niską cenę oraz dużą wydajność pracy jako główne zalety prezentowanego produktu. Również elegancki design, który na pewno dopasuje się do każdego wnętrza wzbudził pozytywną reakcję wśród użytkowników.

 

 

 

 

Severin EK 3134

 

Poszukując nowoczesnego sprzętu do gotowania jajek, warto zastanowić się nad zakupem Severin EK 3134. Prezentowany jajowar został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działania wysokich temperatur. Z tego powodu jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Obudowę wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej, co jest również gwarantem eleganckiego wyglądu.

Do zalet prezentowanego produktu należy zaliczyć dużą moc, która wynosi 400 W. Dzięki temu umieszczone w środku elementy zostaną szybko przygotowane. Maszyna jest w stanie pomieścić do 6 sztuk, więc jest odpowiednia dla dużej rodziny. Ponadto kontrolka LED informuje nas o tym, kiedy nasze danie jest gotowe. Warto dodać, że urządzenie zostało wyposażone w automatyczny, termiczny wyłącznik bezpieczeństwa, który zostaje aktywowany, gdy nastąpi ryzyko przegrzania. Przy zakupie otrzymasz kubek do mierzenia wody oraz dziurkacz do jaj. Moc maszyny to 400 W.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło wytrzymałą konstrukcję oraz dużą wydajność pracy. Dzięki temu urządzenie pomoże Ci w krótkim czasie przygotować jajka w ulubionym stylu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status