Najlepszy jajowar elektryczny

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki jajowar elektryczny wybrać?

 

Odpowiednie ugotowanie jajka na miękko jest nie lada wyzwaniem. Bardzo często okazuje się, że albo nasze danie jest niedogotowane i trzeba je ponownie włożyć do wody albo jest rozgotowane. Z tego powodu, coraz więcej osób decyduje się na zakup profesjonalnej maszyny do gotowania jajek, jaką jest jajowar. Pomoże Ci on przyrządzić ten składnik dokładnie tak, jak lubisz. Ponieważ sprzęty tego typu pomału zyskują popularność, na rynku jest wiele produktów, które są wątpliwej jakości. Dlatego musisz uważać, aby przypadkiem nie kupić urządzenia wykonanego z niskiej jakości materiałów. Aby ułatwić Ci zakup, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Po jego lekturze będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę i jakie cechy powinny mieć najlepsze jajowary elektryczne. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie trzech ciekawych sprzętów.

 

 

Dokonując wyboru urządzenia tego typu, ważna jest moc maszyny, która Cię interesuje. Aby podjąć dobrą decyzję należy kierować się zasadą, że im ten parametr jest większy, tym lepiej. Bowiem, tylko modele o dużej ilości watów poradzą sobie z gotowaniem kilku jajek na raz. Dlatego, jeśli masz zamiar używać jajowaru tylko dla siebie, doradzamy inwestycję w produkt o mocy 200 W lub 300 W. Poradzi on sobie z przygotowaniem 2 lub 3 jajek na raz, co w pełni wystarczy dla jednej osoby. W przypadku, gdy gotujesz danie dla około 7 osób, polecamy modele mające 500 W.

Zwróć również uwagę na to, ile maksymalnie jajek na raz może pomieścić Twoja maszyna. Jeśli interesuje Cię najlepszy jajowar elektryczny w 2020 roku, powinieneś dostosować pojemność urządzenia do potrzeb Twoich i rodziny. Na rynku znajdziesz sprzęty zdolne zmieścić do 3 składników. Będą one odpowiednie dla osób żyjących samotnie. W przypadku dużych rodzin polecamy produkty dedykowane do gotowania jednocześnie 8 jaj. W tym poradniku chcemy polecić sprzęty, które mimo dużej pojemności, wciąż będą działać, gdy umieścimy tam tylko 1 – 2 sztuki.

Należy zwrócić uwagę na materiały użyte do wykonania jajowaru. Misa, w której gotujemy dania, powinna być zrobiona ze stali nierdzewnej. Zapewni to długowieczność temu elementowi, a jednocześnie będzie go łatwo wyczyścić. Pokrywka powinna zostać wykonana z plastiku lub metalu, tak by chronić nasze dłonie przed poparzeniem.

 

 

Jajowary elektryczny – ranking

 

 

Clatronic EK 3321

 

Szukając dobrej jakości jajowaru elektrycznego, warto zastanowić się nad zakupem Clatronic EK 3321. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które pozwoli Ci na przyrządzenie jajek w ulubionym stylu. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. Wystarczy bowiem wybrać odpowiedni stopień twardości, jaki chcemy uzyskać i przycisnąć przycisk startu.

Moc prezentowanego produktu to 400 W, co w pełni wystarczy, aby w krótkim czasie przygotować kilka sztuk. Maksymalna pojemność jajowaru wynosi 7 jajek. Obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewniona jest równomierna cyrkulacja ciepła. Co więcej, użycie tego materiału jest gwarantem wytrzymałości, zatem nie musisz się obawiać uszkodzeń mechanicznych, przegrzań czy otarć. Dużym udogodnieniem jest sygnał dźwiękowy, który rozlegnie się, gdy przygotowywanie dania zostanie zakończone. Przy zakupie otrzymasz również miarkę do wody wraz ze szpikulcem do nakłuwania jajek.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą wydajność pracy oraz małą cenę. Model dedykowany jest dla wszystkich, którzy mają problem z przyrządzeniem jajek o odpowiedniej twardości.

 

 

 

 

Adler AD 4459

 

Przygotowanie idealnych jajek jest czasem bardzo trudnym zadaniem, szczególnie, gdy chcemy ugotować jajko na miękko. Jeśli zaopatrzysz się w jajowar Adler AD 4459, będziesz mógł zapomnieć o takich problemach, jak niedogotowane białko czy zbyt twarde żółtko.

Prezentowane urządzenie ma moc 360 W i jest w stanie przygotować jednocześnie do 7 sztuk jajek. Warto dodać, że sprzęt pozwala również na ugotowanie mniejszej ilości jajek. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. Elektroniczny panel sterowania pozwala na wybranie ulubionej twardości jajek. Gdy maszyna skończy pracę rozlegnie się sygnał dźwiękowy oraz zamruga dioda, będziesz mógł wtedy wyjąć jajka. Kupując prezentowany jajowar elektryczny w dobrej cenie otrzymasz miarkę wraz z nakłuwakiem do jajek, pozwoli to na zmniejszenie ryzyka pęknięcia niektórych sztuk w czasie gotowania.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło trwałą konstrukcję maszyny, dzięki której nie musisz obawiać się uszkodzeń mechanicznych czy przegrzania. Urządzenie jest w pełni bezpieczne, a do tego cechuje się dużą wydajnością i niską ceną.

 

 

 

 

Profi Cook PC-EK 1084

 

Jeśli masz dużą rodzinę, która lubi jeść jajka na śniadanie, polecamy Ci zakup Profi Cook PC-EK 1084. Model ten pozwala na szybkie przyrządzenie dania w ulubionym stylu, bez konieczności ciągłego doglądania i patrzenia na zegarek. Wystarczy, że po włożeniu jajek wybierzesz stopień twardości, jaki Ci odpowiada. Po upływie czasu, maszyna wyda dźwięk oraz zapali się dioda, co będzie oznaczało, że praca się zakończyła. Obsługa modelu jest bardzo prosta i intuicyjna, zatem nawet osoby starsze nie będą miały problemu z jego użytkowaniem.

Moc prezentowanego produktu wynosi 400 W, co pozwala na szybkie przygotowanie jajek. Jajowar jest w stanie pomieścić 8 sztuk na raz, zatem będzie on odpowiedni dla dużej rodziny. Dużym udogodnieniem są 2 wkładki do gotowania omletu, tak aby był odpowiednio wypieczony i puszysty. Płyta grzejna oraz obudowa zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Materiał ten zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła oraz pełną ochronę mechanizmu.

Opinie konsumentów o prezentowanej maszynie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło wytrzymałą konstrukcję, która jest gwarantem bezpieczeństwa znajdujących się wewnątrz jajek. Liczna grupa użytkowników pochwaliła dużą wydajność urządzenia.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status