Najlepszy jajowar Clatronic

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaki jajowar Clatronic wybrać?

 

Mimo, iż ugotowanie jajka na miękko lub na twardo większości z nas nie sprawia większego problemu, w natłoku codziennych obowiązków bywa to kłopotliwa i czasochłonna czynność. Dlatego warto uprościć sobie ten proces i zaopatrzyć się w funkcjonalny jajowar, dzięki któremu zyskamy trochę więcej wolnego czasu. Na rynku dostępne są różne wersje tego produktu, co może sprawić niemały kłopot przy wyborze. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz dwa najlepsze jajowary Clatronic.

 

 

Firma Clatronic jest niemieckim producentem AGD, w ofercie którego znajdziemy miksery, sokowirówki, lodówki, zmywarki i wiele innych sprzętów niezbędnych w każdym domu. Sprzęty tej marki łączą w sobie zaawansowane technicznie rozwiązania, wysoką jakość wykonania oraz rozsądną cenę. Kupując produkt tej firmy możemy mieć pewność, że będzie nam on służył przez wiele lat.

Podczas zakupu najlepszego jajowaru należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Bardzo ważna jest liczba jajek, jaką można jednorazowo pomieścić w urządzeniu. Na rynku dostępne są modele przygotowujące jednocześnie od 3 do aż 8 jajek. Wybierzmy zatem model, który będzie dostosowany do liczby członków rodziny, przyzwyczajeń żywieniowych i potrzeb naszego domostwa. Nie bez znaczenia jest tutaj również moc sprzętu. Im będzie ona wyższa, tym szybciej potrawa będzie gotowa. Do gotowania 3 sztuk wystarczy moc 300 W, natomiast w przypadku 8 sztuk lepiej zdecydować się na 400 W.

Warto zaopatrzyć się w model wyposażony w wyłącznik termiczny, który samoczynnie przerywa proces gotowania, gdy cała woda wyparuje z misy grzewczej. Dzięki temu sprzęt się nie uszkodzi. Wygodną funkcją jest również informowanie o zakończeniu pracy przy pomocy sygnału dźwiękowego.

Przy wyborze należy zwrócić uwagę również na typ zastosowanej obudowy. Powinna posiadać ona właściwości termoizolacyjne, które uchronią domowników przed ewentualnym poparzeniem. Najlepiej sprawdzają się przyrządy, których obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i bardzo łatwo ją wyczyścić. Wygodną opcją jest zakup modelu z przezroczystą pokrywką, która umożliwi kontrolę procesu gotowania jajek.

Co więcej, warto zdecydować się na model, który pozwoli nam wybrać stopień twardości ugotowanych jajek. Najlepszy jajowar Clatronic w 2020 roku wyposażony jest w taką funkcję, co sprawia, że możemy zdecydować, czy jajka mają być ugotowane na twardo, na pół miękko, czy na miękko.

 

 

Jajowary Clatronic – Ranking

 

 

Clatronic EK 3321

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci produkt Clatronic EK 3321. Jest to niezwykle funkcjonalny jajowar, dzięki któremu możemy przygotować wyśmienite śniadania i sałatki.

W modelu tym przyrządzimy jednocześnie do 7 jajek. Jest on wyposażony w funkcję elektronicznej regulacji twardości, pozwalającej na jej dopasowanie do indywidualnych preferencji. Obudowa urządzenia wykonana została ze stali nierdzewnej, gwarantującej jej trwałość i wysoką odporność na uszkodzenia.

Sprzęt posiada zdejmowaną nakładkę na jajka, dzięki której umieszczenie ich w środku jest szybkie i łatwe, a także pojemnik na wodę z igłą do nakłuwania. Wygodnym rozwiązaniem jest też zastosowanie sygnału akustycznego, informującego o zakończeniu pracy przyrządu. Model ten uruchamia się przy pomocy podświetlanego włącznika, który niezwykle ułatwia jego obsługę.

W zestawie z urządzeniem znajdziemy miarkę ze szpikulcem oraz instrukcję obsługi. Dzięki kompaktowym wymiarom (długość – 22 cm, wysokość – 22,5 cm i szerokość – 18,5 cm) jajowar nie zajmuje dużo miejsca w szafce. Pobór mocy tego modelu wynosi 400 W.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu, zgodnie twierdzą, że jest on bezawaryjny i prosty w obsłudze. W swoich opiniach podkreślają także, że jego nowoczesny design pasuje do wystroju wnętrza niemal każdej kuchni.

 

 

 

 

Clatronic EK 3497

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Clatronic EK 3497. Ten jajowar Clatronic w dobrej cenie pozwala nam na przygotowanie do 6 jaj w bardzo krótkim czasie.

Model ten wyposażony jest w specjalną miseczkę grzejną z powłoką antyadhezyjną. Posiada on również wyjmowaną podstawkę na jajka. Sprzęt uruchamia się i wyłącza przy pomocy podświetlanego przełącznika On/Off. O zakończeniu pracy urządzenia informuje nas sygnał akustyczny.

Jajowar pomoże nam przygotować jajka na miękko, półtwardo lub twardo. W komplecie z przyrządem otrzymamy kubeczek z nakłuwaczem do jajek oraz instrukcję obsługi. Pobór mocy tego modelu wynosi 400 W, a jego wymiary to: wysokość – 13,7 cm, szerokość – 21 cm i długość – 15 cm. Waży on zaledwie 0,65 kg. Co więcej, urządzenie ma 24 miesiące gwarancji, a w razie awarii naprawą zajmie się autoryzowany serwis producenta.

Obudowa z tworzywa sztucznego jest dostępna w kolorze białym z szarymi wstawkami. Natomiast dzięki przezroczystej pokrywie, mamy możliwość kontroli jajek w czasie ich gotowania.

Warto wziąć pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat modelu Clatronic EK 3497, które sprawiają, że model ten sprzedaje się bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego łatwość obsługi, trwałość i wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status