Najlepszy ekspres do kawy Krups

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jakie ekspres do kawy Krups wybrać?

 

Tym, co wielu z nas pomaga zacząć dzień, jest dobrze przygotowana kawa. Dzięki niej dostarczamy naszemu organizmowi niezbędną kofeinę, która pobudza go do działania. Urządzeniem, które pozwoli Ci na przyszykowanie dobrej jakości napoju, jest ekspres do kawy. Sprzęt tego typu może być wykorzystany do przyrządzenia dowolnego rodzaju ulubionej kawy, takiej jak latte, mała czarna czy cappuccino. Niestety, produkty tego typu są dość drogie, dlatego musimy być ostrożni podczas zakupu. Jeśli chcesz podjąć właściwą decyzję, polecamy Ci nasz poradnik, który podpowie Ci, jak wybrać najlepszy ekspres do kawy Krups.

Krups jest godną polecenia marką pochodzącą z Niemiec. Producent ten zasłynął na rynku międzynarodowm dobrej jakości ekspresami do kawy. Urządzenia tej firmy cechują się eleganckim designem oraz dużą dbałością o szczegóły. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przyrządzona kawa będzie dobrze smakować.

W zależności od tego, jaki rodzaj urządzenia wybierzesz, parametrem, który się najbardziej liczy jest moc. Im wyższa moc, tym lepiej, gdyż pozwoli Ci ona na szybką i wydajną pracę. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci zakup sprzętu, który ma od 800 w do 1500 W, bowiem zapewnia to szybkie przyszykowanie ulubionego napoju.

Na rynku mamy urządzenia przelewowe, ciśnieniowe i kapsułkowe. Sprzęty przelewowe posiadają filtr lub specjalne sitko, które jest zintegrowane z obudową. Aby przygotować napój, musimy w nim umieścić kawę. Niestety proces jej przygotowania jest dość czasochłonny. Jeśli jesteś zwolennikiem tego rodzaju sprzętów, polecamy Ci modele z pojemnikiem do spieniania mleka. Pozwoli Ci to przygotować kawę niczym z kawiarni. Alternatywą dla takich modeli są ekspresy ciśnieniowe, które dzielą się na trzy rodzaje: kawiarki, sprzęty ręczne i automatyczne. Urządzenia ręczne wyposażone są w specjalny przycisk, który użytkownik musi przytrzymać, aby wytworzyć ciśnienie. Produkty automatyczne wykonują tę czynność samodzielnie. Zaś praca kawiarek polega na ugotowaniu znajdującej się wewnątrz wody na kuchence.

Aby ułatwić Ci wybór poniżej prezentujemy nalepsze ekspreksy do kawy Krups.

 

 

Ekspresy do kawy Krups – ranking

 

 

Krups Dolce Gusto Piccolo KP 1006

 

Urządzeniem, w które powinien zainwestować każdy wielbiciel kawy jest Krups Dolce Gusto Piccolo KP 1006. Jest to bardzo wydajny ekspres kapsułkowy, który cechuje się prostą obsługą. Dzięki temu osoby w różnym wieku, nawet seniorzy, nie będą miały problemu z obsługą. Dodatkowo maszyna ma niewielkie gabaryty, zatem będzie się dobrze prezentować we wnętrzu kuchni.

Duża wydajność pracy sprawia, że po kilku chwilach od użycia kapsułki nasza kawa jest gotowa. Sprawia to, że bez problemu przygotujemy napoje podczas spotkania w gronie znajomych. Wymiary maszyny to: szerokość – 16 cm, wysokość – 29 cm i długość – 29 cm. Wysokie ciśnienie liczące 15 bar jest gwarantem idealnej pianki w każdej filiżance. Moc modelu wynosi 1500 W, co zapewnia wydajną pracę na najwyższych obrotach.

Cechą, która przekonała wielu konsumentów do zakupu modelu jest to, że przygotowuje on nie tylko kawę. Aparatura ma specjalne opcje do wyrabiania czekolady oraz herbaty. Zdecydowanie zwiększa to nasze możliwości. Inną cechą, która przekonała konsumentów do inwestycji w urządzenie jest jego energooszczędność.

 

 

 

 

Krups KP110831

 

Niewielkiej wielkości urządzenie Krups KP110831 to godny polecenia ekspres do kawy Krups w dobrej cenie. Za sprawą mocy 1500 W model ten jest bardzo wydajny, co pozwala na szybkie przygotowanie ulubionego napoju. Warto wspomnieć, że za sprawą niewielkich wymiarów ekspres ciśnieniowy może zostać umieszczony w dowolnym miejscu.

Ciśnienie sprzętu to 15 bar, co pozwala na przygotowanie smacznej pianki w każdej filiżance. Duży zbiornik na wodę liczący 0,8 l jest gwarantem wydajnej pracy. Do tego regulacja wysokości podstawki pozwala na dostosowanie urządzenia do naszego kubka. Warto dodać, że produkt ma klasę energetyczną A, co czyni go bardzo tanim w utrzymaniu. Dodatkowo specjalny mechanizm wyłącza aparaturę 5 minut po tym, gdy pozostaje ona w bezruchu. Pozwala to zminimalizować ryzyko spięcia. Intuicyjna obsługa sprawia, że osoby w każdym wieku będą w stanie korzystać z urządzenia.

Wiele osób doceniło elegancki design oraz bardzo szybką pracę. Dzięki temu będziemy w stanie w krótkim czasie przygotować dużą ilość pysznych i aromatycznych kaw.

 

 

 

 

Krups Roma EA810

 

Sprzętem, który zasługuje na specjalną pochwałę jest Krups Roma EA810. Ten wydajny model przeznaczony jest do szybkiego przygotowania ulubionego napoju. Przejrzyste i bardzo czytelne menu sprawia, że obsługa modelu jest bardzo intuicyjna. Warto dodać, że niewielkie gabaryty ekspresu sprawiają, że jego przechowywanie w kuchni jest bardzo proste.

Po kilkukrotnym przygotowaniu kawy w pewien sposób, system zapisuje to jako jeden z programów. Specjalny system grzewczy Thermoblock gwarantuje, że każda kawa, niezależnie od godziny zaparzenia, będzie miała odpowiednią temperaturę. Z kolei funkcja System Auto-Cappuccino/Caffe Latte gwarantuje wykonanie mlecznej pianki do cappuccino lub café latte. Pyszny smak kawy to zasługa przefiltrowanej wody. Z tego powodu nie musisz się obawiać powstawania kamienia.

Konsumenci zauważają, że duży i przejrzysty ekran LCD, pozwala na prostą obsługę. Dodatkowo, system posiada liczne, wbudowane programy, co ułatwia przygotowanie dobrze dobranej kawy. Profesjonalny system grzewczy sprawia, że każda kawa będzie ciepła.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status