Najlepszy ekspres ciśnieniowy Saeco

Ostatnio aktualizowane: 24.04.19

 

Jaki ekspres ciśnieniowy Saeco wybrać?

 

Popularnym napojem, pitym przy śniadaniu jest kawa. Jednak, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem, należy ją dobrze przygotować. Wiele osób uważa, że najlepszą maszyną, która wydobędzie intensywny aromat jest ekspres ciśnieniowy. Musisz wiedzieć, że niezbędny jest zakup dobrej jakości sprzętu, co nie jest prostą czynnością. Dlatego, aby ułatwić Ci poszukiwania, przygotowaliśmy ten oto poradnik oraz ranking zawierający najlepsze ekspresy ciśnieniowe Saeco.

 

Saeco jest znaną marką, która pochodzi z Włoch, czyli kraju słynącego z miłości kawy. Firma ta, specjalizuje się w produkcji automatycznych ekspresów do kawy. Dzięki temu każdy z nas może cieszyć się dobrze przygotowanym napojem w swoim domu.

Najlepszy ekspres do kawy Saeco w 2019 roku powinien być dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego, zanim udasz się do sklepu, warto zastanowić się, jaki typ urządzenia, będzie dla Ciebie najlepszy. Na rynku znajdziemy 3 rodzaje produktów: ręczne, automatyczne oraz kawiarki. Pierwszy rodzaj sprzętów wyposażony jest na ogół w specjalny uchwyt, który musimy przytrzymać, aby wytworzyć ciśnienie. Modele automatyczne wykonują tę czynność samodzielnie, zaraz po uruchomieniu. Z kolei kawiarki umieszczane są na kuchence. Ciśnienie jest w nich wytwarzane poprzez zagotowanie wody.

Kupując ekspres koniecznie przyjrzyj się mocy interesującego Cię produktu, bowiem to od tego parametru zależy wydajność oraz szybkość parzenia kawy. Im większa jest moc produktu, tym lepiej dla nas. Solidne modele mają moc  od 800 W do 200 W.

Na szczególną uwagę zasługują produkty, które wyposażone są w młynek do kawy. Dzięki temu elementowi, zawsze będziemy mogli cieszyć się intensywnym aromatem napoju. Wysokiej jakości ekspresy mają możliwość wybrania stopnia zmielenia ziaren, tak by każdy z użytkowników mógł przyrządzić kawę taką, jaką lubi.

Ostatnią rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest sposób obsługi sprzętu, który planujesz zakupić. Przejrzysty panel sterowania jest ważny w modelach, które mają wiele funkcji. Czytelne i dobrze podpisane przyciski pozwolą nam szybko wybrać interesujący nas tryb pracy.

 

 

Ekspresy ciśnieniowe Saeco – ranking

 

 

Saeco Incanto HD8917/09

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości ekspresu do kawy, to polecamy Ci model Saeco PicoBaristo HD8925/09. Prezentowany sprzęt odznacza się niewielkimi gabarytami, więc bez trudu znajdziesz na niego miejsce w każdej kuchni.

Na uwagę kupujących należy to, że maszyna jest w stanie przygotować do 5000 filiżanek bez konieczności usuwania kamienia. Poza tym sprzęt ma wbudowany system, który pozwala na przygotowanie aż 11 rodzajów kawy. Dużą zaletą modelu jest jego wysoka moc (1850 W), więc mamy zapewnioną szybką i wydajną pracę. Co więcej, produkt ma również wbudowany młynek do mielenia ziaren, zatem będziemy mogli się cieszyć intensywnym aromatem napoju. Urządzenie wyposażone jest też w spieniacz do mleka, który umożliwia nam przygotowanie cappuccino. Ciśnienie maszyny to 15 bar, co gwarantuje nam dobry smak kawy. Zbiornik na wodę w ekspresie ma pojemność 1,8 l, zatem będziemy w stanie przyszykować napój dla kilku osób. Udogodnieniem jest to, że za jednym razem możemy zrobić 2 filiżanki kawy.

Duża moc, wydajna praca oraz elegancki design to główne zalety, które docenili konsumenci. Poza tym zdaniem wielu użytkowników ten nowoczesny ekspres ciśnieniowy Saeco w dobrej cenie, to maszyna godna polecenia.

 

 

 

 

Saeco PicoBaristo HD8925/09

 

Model Saeco PicoBaristo HD8925/09 to bardzo ładny ekspres do kawy, który powinien znaleźć się w każdym domu. Spowodowane jest to dużą mocą (1850 W), która przekłada się na szybką i intensywną pracę. Maszna jest bowiem w stanie przygotować nasz ulubiony napój już w kilka minut.

Prezentowany produkt ma wbudowany młynek, który posiada trzy poziomy stopnia zmielenia ziaren. Sprawia to, że każdy użytkownik samodzielnie dopasuje przygotowywany napój do swoich upodobań. Na uwagę zasługują kompaktowe wymiary sprzętu, który zmieści się w każdej kuchni. Poza tym ekspres jest w stanie przygotować do 500 filiżanek kawy, bez konieczności odkamieniania, co doceniło wielu konsumentów. Dodatkowo, prosty w obsłudze panel sterowania oferuje nam możliwość przygotowania aż 11 rodzajów napojów, czym na pewno zaskoczymy naszych gości. Zestaw zawiera też zintegrowany pojemnik na mleko i spieniacz.

Szybka praca, której czas waha się do 45 sekund (espresso) do 100 sekund (lungo) to główna zaleta produktu wymieniana przez konsumentów.

 

 

 

 

Saeco Incanto Deluxe HD8921/09

 

Model Saeco Incanto Deluxe HD8921/09 to nowoczesny ekspres do kawy, który cechuje się nie tylko wydajną pracą, ale też eleganckim designem. Cała obudowa wykonana została ze stali szlachetnej o wysokim pomysłu. Dzięki temu urządzenie dobrze dopasuje się do każdego wnętrza.

Moc sprzętu wynosi 1850 W, więc mamy zapewnioną szybką i wydajną pracę. Najszybciej przyrządzane jest espresso (około 45 sekund), a najdłużej zwykła kawa – 100 sekund. Zauważ, że maszyna ma wbudowany młynek, dzięki któremu przygotowany napój będzie miał intensywny i świeży aromat. Dodatkowo, model ma możliwość wybrania jednego z 3 poziomów stopnia zmielenia ziaren. Dużym atutem jest prosta obsługa sprzętu, zatem nawet osoby starsze nie będą miały problemu z wybraniem odpowiedniej funkcji. Wynika to z tego, że panel sterowania jest dość duży i czytelny. Co więcej, prezentowany ekspres ma możliwość zapamiętania najczęściej wybieranych ustawień.

Elegancki wygląd oraz kompaktowe gabaryty to najczęściej chwalone cechy tego modelu. Wiele osób, które zakupiło urządzenie jest zdania, że jest to jeden z najlepszych i najszybciej działających produktów tego typu na rynku.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...