Najlepszy czajnik elektryczny Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 23.04.19

 

Jaki czajnik elektryczny Zelmer wybrać?

 

Czajniki elektryczne coraz częściej wypierają te tradycyjne, które używa się na kuchence. Wynika to z większego komfortu użytkowania takich produktów oraz szybkości zagotowania wody. Przygotowany przez nas poradnik podpowie Ci, na jakie cechy zwrócić uwagę na zakupach. Znajdujący się na końcu ranking pokaże Ci natomiast godne uwagi modele firmy Zelmer.

 

 

Zelmer to polskie przedsiębiorstwo z długoletnią historią i doświadczeniem w kwestii produkcji AGD, a zwłaszcza odkurzaczy. Cieszy się ono bardzo dużą popularnością nie tylko w naszym kraju, a wszystko ze względu na bardzo dobry jakościowo sprzęt dopracowany nawet w najmniejszych szczegółach.

Najlepszy czajnik elektryczny Zelmer w 2019 roku na pewno pozwoli Ci zagotować wodę na kawę czy herbatę w krótkim czasie. Aby jednak było to możliwe, wybrany produkt musi mieć odpowiedni rodzaj grzałki. Do wyboru mamy modele z grzałką spiralną, bądź płaską płytową. Te pierwsze wymagają większej minimalnej ilości wody do zagotowania, a ich wadą może być to, że znacznie szybciej w ich wnętrzu osadza się kamień. Z kolei czajniki z grzałką płytową wymagają zwykle znacznie mniej wody do zagotowania, w takich produktach kamień osadza się znacznie wolniej lub nawet wcale. Czyszczenie ich wnętrza jest też o wiele łatwiejsze.

Sam rodzaj grzałki to nie wszystko, gdyż równie ważna jest moc. Przy grzałce spiralnej ten parametr powinien mieścić się w zakresie od 200 W do 2200 W. Z kolei optymalna moc w przypadku grzałki płytowej wynosi od 600 W do nawet 3100 W. Musimy pamiętać, że większa moc naszego urządzenia oznacza nie tylko szybsze zagotowanie wody, ale też większe zużycie energii, co może wpłynąć na wysokość naszych rachunków.

Dobry czajnik elektryczny powinien też mieć obudowę wykonaną z wysokiej jakości materiałów (do wyboru mamy szkło, ceramikę lub tworzywo sztuczne) oraz wygodną w trzymaniu rączkę. Te z pozoru nieistotne elementy mogą pozytywnie wpływać zarówno na żywotność, jak i komfort użytkowania produktu.

Niemniej ważny często okazuje się też sam design. Czajnik zwykle stoi na blacie w kuchni, a więc cały czas jest widoczny. Dlatego powinien on dobrze dopasować się do wyposażenia pomieszczenia i prezentować się estetycznie.

 

 

Czajniki elektryczne Zelmer – ranking

 

 

Zelmer Crystal 332.2 Symbio

 

Model Zelmer Crystal 332.2 Symbio to czajnik elektryczny o mocy 2000 W i pojemności aż 1,7 l. Oznacza to, że w dość krótkim czasie możemy zagotować dużą ilość wody, która wystarczy na przygotowanie kilku filiżanek kawy lub herbaty. Ten produkt posiada stalową, płaską grzałkę, która pozwala zagotować nawet bardzo małą ilość wody.

Prezentowany model wyróżnia się obrotową podstawą i filtrem zatrzymującym osady. Dzięki niemu czajnika nie trzeba zbyt często czyścić, a woda zawsze jest czysta i pozbawiona kamienia. Obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego, utrzymanego w szaro-srebrnej kolorystyce, co nadaje produktowi estetycznego wyglądu.

Zdaniem konsumentów najlepsze czajniki elektryczne Zelmer powinny mieć dużą moc, a jednocześnie być wyposażone w szereg zabezpieczeń. Tak też jest w tym przypadku. Ten model posiada zabezpieczenie przed włączeniem go bez wody, a także opcję automatycznego wyłączenia po zagotowaniu wody. To zwiększa nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort jego użytkowania.

 

 

 

 

Zelmer ZCK1274X

 

Prezentujemy Ci produkt o nazwie Zelmer ZCK1274X. To czajnik elektryczny, którego obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej. Jest on utrzymany w delikatnej, kremowej kolorystyce, dzięki czemu z pewnością dopasuje się do kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu. Ten model ma moc 2200 W i pojemność 1,7 l.

Czajnik wyposażony został między innymi w filtr zatrzymujący osady, co skutecznie zapobiega wytwarzaniu się kamienia w jego wnętrzu. Dodatkowo ma on opcję automatycznego wyłączania po zdjęciu z podstawy i zabezpieczenie przed włączeniem bez wody w zbiorniku. To może skutecznie zapobiegać uszkodzeniu urządzenia, a więc z pewnością posłuży ono bardzo długo.

Konsumenci doceniają ten czajnik przede wszystkim za bardzo stylowy design. Wygląda on wyjątkowo elegancko i może być ciekawą oraz funkcjonalną ozdobą kuchni. Obecność schowka na przewód ułatwia przechowywanie produktu, kiedy nie jest on potrzebny lub pojawiła się potrzeba jego przeniesienia w inne miejsce.

 

 

 

 

Zelmer ZCK0274S

 

Pod nazwą Zelmer ZCK0274S skrywa się czajnik o mocy 2200 W i bardzo nowoczesnym wyglądzie. Ze względu na wykorzystanie w nim płaskiej grzałki można w nim zagotować nawet bardzo małą ilość wody i nie obawiać się o szybkie osadzanie się kamienia. Ten model posiada dodatkowo specjalny filtr antywapienny, który skutecznie zatrzymuje wszelkie osady przed dostaniem się do szklanki.

To urządzenie ma podświetlany włącznik oraz wspomagane otwieranie pokrywy. Te cechy zwiększają komfort jego użytkowania. Czajnik ma pojemność aż 1,7 l, w efekcie jednorazowo można zagotować w nim bardzo dużą ilość wody. W ten sposób nie trzeba kilka razy go napełniać, w celu przygotowania np. kilku filiżanek herbaty.

Konsumenci zgadzają się ze stwierdzeniem, że jest to czajnik elektryczny Zelmer w dobrej cenie. Według nich zasługuje on na uwagę, ponieważ wygląda bardzo estetycznie, a poza tym dzięki niemu można szybko zagotować wodę. Dodatkowym plusem tego produktu może być również cicha praca, ergonomiczność i wydajność.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...