Najlepszy czajnik elektryczny Philips

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaki czajnik elektryczny Philips wybrać?

 

Ważnym elementem wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdej kuchni jest czajnik. Dobrej jakości sprzęt pozwala nam na szybkie zagotowanie wody. Aby sprzęt dobrze się sprawował, niezbędny jest zakup wysokiej jakości urządzenia. Jeśli nie wiesz, jak znaleźć taki produkt, polecamy Ci lekturę naszego poradnika oraz zestawienia zawierającego najlepsze czajniki elektryczne Philips. Philips to znana, holenderska marka, która swoją działalność rozpoczęła ponad 100 lat temu. Przez ten czas sukcesywnie wprowadzała na rynek coraz to nowsze sprzęty. Dzięki temu, obecnie nazwa firmy utożsamiana jest z wysoką jakością oraz dużą trwałością produktów. Dużej rzeszy klientów Philips znany jest jako producent oraz dystrybutor podręcznej elektroniki, AGD oraz urządzeń do pielęgnacji twarzy i ciała.

 

 

Najlepszy czajnik elektryczny Philips w 2019 roku powinien mieć dużą moc, aby woda była przygotowywana w krótkim czasie. W przypadku sprzętów z grzałką spiralną wartość ta waha się między 200 W a 2200 W. Są to urządzenia, w których woda musi zakryć grzałkę, gdyż w przeciwnym razie urządzenie szybko pokryje się kamieniem. W przypadku produktów posiadających grzałkę płytową moc wynosi między 600 W a 3100 W. Pamiętaj, że im większa jest ta wartość, tym wydajniejsza jest praca czajnika, co pozwoli nam na szybsze zagotowanie wody. Sprzęty mające powyżej 2500 W potrzebują tylko 3 minut by przygotować wodę.

Ważnym aspektem jest również wykonanie obudowy, która powinna być odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury. Dzięki temu, sprzęt będzie nam służył przez długi czas. Bardzo popularnym urządzeniem są produkty wykonane z plastiku. Tego typu czajniki są odporne na działanie wysokich temperatur, a do tego dobrze się prezentują. Ciekawą alternatywą są modele wykonane ze stali nierdzewnej, gdyż pozwolą nam na długie przechowywanie ciepła. Zatem nawet po kilku minutach od zagotowania, woda wciąż będzie ciepła.

Koniecznie zwróć też uwagę na niezbędne zabezpieczenia, które uchronią urządzenie przed awarią. Niezbędnym elementem na wyposażeniu jest bezpiecznik termiczny, który zabezpieczy grzałkę przed przegrzaniem. Ważne jest też, aby czajnik nie mógł być uruchomiony, gdy w środku nie ma wody.

 

 

Czajniki elektryczne Philips – ranking

 

 

Philips HD 4646/00

 

Model Philips HD 4646/00 to bardzo dobry czajnik elektryczny, który dobrze sprawdzi się w niemal każdym domu. Pojemność tego produktu wynosi 1,5 l. Z kolei moc urządzenia to aż 2400 W, zatem mamy zapewnioną szybką i bardzo wydajną pracę. Jak zapewnia producent, zagotowanie zimnej wody zajmuje jedynie kilka minut.

Na uwagę zasługuje to, że sprzęt jest prosty w obsłudze. Dzięki temu osoby w każdym wieku nie będą miały problemu z szybkim zagotowaniem wody. Co więcej, produkt został wyposażony w funkcję automatycznego czyszczenia. Możliwe jest to dzięki obecności filtra antywapiennego. Zatem czajnik posłuży Ci przez długi czas. Pokrywka posiada duży otwór, który umożliwia łatwe napełnienie. Na obudowie, po obu stronach znajduje się też wskaźnik poziomu wody. W urządzeniu znajduje się płytowa grzałka. Dużym udogodnieniem jest specjalne zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika.

Wiele osób, które zdecydowało się na zakup tego produktu zachwala wysoką jakość wykonania. Co więcej, duża moc jest gwarantem szybkiej pracy, co docenią duże rodziny.

 

 

 

 

Philips HD9384/20

 

Poszukując dobrego czajnika do naszego mieszkania, warto zastanowić się nad zainwestowaniem w elegancki sprzęt, który dobrze dopasuje się do naszego wnętrza. Takim urządzeniem jest właśnie Philips HD9384/20, który ma atrakcyjny design.

Prezentowany model posiada pojemność 1,7 l, co w pełni wystarczy średniej wielkości rodzinie. Moc produktu wynosi 2400 W, więc zagotowanie wody nie będzie trwało dłużej niż 4 minuty. Innowacyjna technologia sprawia, że każdy użytkownik samodzielnie ustawi temperaturę dla poszczególnego napoju. Jest to możliwie dzięki umiejscowieniu 5 przycisków na obudowie, które opatrzone są różnymi temperaturami: 40 st. C, 80 st. C, 90 st. C, 95 st. C oraz 100 st. C. Sprawia to, że po przygotowaniu woda będzie miała odpowiednią temperaturę do zaparzenia kawy, herbaty, naparu ziołowego lub zalania makaronu. Dużym udogodnieniem jest też funkcja utrzymania ciepła przez kilka minut po zagotowaniu. Na obudowie znajduje się miarka, gdzie pokazana jest objętość jednej filiżanki, co pozwoli na przygotowanie napoju tylko dla 1 osoby.

Prosta obsługa oraz mnogość funkcji to główne zalety, które zostały docenione przez wielu użytkowników czajnika. Sprzęt jest bardzo wygodny w użytkowaniu, zatem sprawdzi się w każdym domu.

 

 

 

 

Philips HD4649/00

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości czajnika, to polecamy Ci zainwestowanie w Philips HD4649/00. Produkt jest bardzo wydajny oraz prosty w obsłudze, zatem sprawdzi się w każdym domu. Pojemność modelu wynosi 1,7 l, co zadowoli nawet dużą rodzinę. Moc urządzenia to 2400 W, zatem na przygotowanie wody nie będziesz musiał długo czekać.

Największą zaletą sprzętu jest jednak jego wysoka energooszczędność. Dzięki temu w czasie gotowania zużyte zostaje o 66% mniej energii niż w przypadku standardowych maszyn. Na obudowie z obu stron ulokowano miarkę, która ułatwi Ci odmierzanie ilości wody. Szczególnym udogodnieniem jest możliwość zagotowania wyłącznie 1 filiżanki wody. Specjalny wskaźnik poinformuje nas o tym, czy model jest włączony czy nie. Napełnianie i przykrywanie czajnika jest bardzo proste i nie wymaga użycia zbyt dużej siły.

To właśnie prosta obsługa i duża funkcjonalność są głównymi cechami, które zostały docenione przez konsumentów. Zdaniem osób, które zakupiły ten elegancki czajnik elektryczny Philips w dobrej cenie to godny polecenia sprzęt, który powinien się znaleźć w każdym domu.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...