Najlepszy blender ręczny Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jaki blender ręczny Zelmer wybrać?

 

Jeżeli zastanawiacie się nad wyposażeniem swojej kuchni w sprzęt, który usprawni codzienną pracę, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić najlepsze blendery ręczne Zelmer. Zelmer to nasza rodzima marka z tradycją sięgającą lat 30. XX wieku. Nie ma chyba osoby, która nie spotkałaby się z nazwą tej firmy.

 

 

Drobny sprzęt AGD  był używany w wielu domach. Pierwszy polski mikser był właśnie produktem Zelmera! Obecnie produkty tej firmy także są chętnie kupowane, pomimo że na polskim rynku pojawiło się mnóstwo urządzeń zagranicznych firm. Zelmer jest synonimem wysokiej jakości i niezawodności produkowanych urządzeń. Dlatego marka Zelmer cieszy się dużym zaufaniem klientów.

W szerokim asortymencie firmy są także blendery ręczne. To niezwykle poręczny i przydatny w kuchni sprzęt. Blender spełnia wiele funkcji, a że jest niewielkich rozmiarów, można schować go nawet w szufladzie. Oczywiście, są wśród nich urządzenia mniej i bardziej rozbudowane i co z tym związane, zróżnicowane cenowo. Jednak wszystkie produkty Zelmera przewidziane są na kieszeń polskiego klienta. Dlatego zachęcamy do wspierania polskiej marki i prezentujemy najpopularniejsze blendery Zelmer.

Czy jest wśród nich najlepszy blender ręczny Zelmer w 2020 roku? Ocena należy do Ciebie.     

 

 

Blendery ręczne Zelmer – ranking

 

 

Zelmer ZHB1304B 

 

Blender ręczny Zelmer  ZHB1304B to urządzenie niewielkie, ale bardzo przydatne w pracach kuchennych. Z jego pomocą można miksować, mieszać, ubijać pianę, kruszyć lód i rozdrabniać produkty. Posiada on regulację obrotów, a także tryb pracy pulsacyjnej uruchamiany przyciskiem i działający tylko podczas przytrzymania go w pozycji wciśniętej. Funkcja włącza najwyższe obroty silnika. Jest przydatna do rozdrabniania twardych lub zmrożonych produktów.

Dodatkową funkcją jest zwalnianie końcówek po zakończonej pracy za pomocą przycisku. W wyposażeniu znajduje się dzbanek z pokrywką, pojemnik do miksowania, kruszarka do lodu o pojemności 0,4 litra, mini-malakser o pojemności 0,5 litra, nóż i pokrywka-podstawka do mini-malaksera, trzepaczka do ubijania, gumowa osłonka na nasadkę miksującą oraz spinka do przewodu zasilającego. Blender wykonany jest z tworzywa, a metalowe części – ze stali szlachetnej.

Użytkownicy  bardzo dobrze oceniają blender ręczny Zelmer ZHB1304B. Jako zaletę podają wielofunkcyjność i estetyczny wygląd. Uważają też, że jego cena jest konkurencyjna w stosunku do podobnych urządzeń tej klasy innych marek. Niektórzy z nich zdecydowali się na zakup blendera na prezent, ponieważ sprawdził się w ich domach.

 

 

 

 

Zelmer ZHB1206B

 

Blender ręczny Zelmer ZHB1206B to przydatne, ergonomiczne urządzenie do miksowania produktów. Posiada regulację prędkości obrotów oraz tryb pracy pulsacyjnej do lekkiego wymieszania produktów. Uruchamia się on tylko podczas wciśnięcia przycisku, więc mamy całkowitą kontrolę nad pracą blendera. Ponadto posiada on  tryb turbo, który włącza najszybsze obroty, przydatne do rozdrabniania twardych produktów. W wyposażeniu jest dzbanek z tworzywa sztucznego, którego smukły kształt gwarantuje, że miksowane produkty nie rozchlapią się w czasie miksowania.

Klienci, którzy kupili blender ręczny Zelmer  ZHB1304B, są bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Podkreślają, że pracuje on bardzo dokładnie. Niektórzy z nich ocenili go bardzo dobrze po kilku latach użytkowania. Zaznaczają także, że jest to blender ręczny Zelmer w dobrej cenie.

 

 

 

 

Zelmer ZHB1320B

 

Blender ręczny Zelmer ZHB1320B jest to wieloczynnościowe urządzenie, które bardzo usprawnia pracę w kuchni. Blender Zelmer ZHB1320B jest stosunkowo niewielki, ale posiada wszystkie funkcje niezbędne do codziennego gotowania. Można nim miksować, ubijać, siekać, kruszyć i ucierać produkty. Ten model jest wyposażony także w malakser umieszczony na antypoślizgowej podstawie, z tarczami do szatkowania i tarcia warzyw i owoców.

W skład zestawu wchodzi pojemnik z tworzywa w kształcie dzbanka, malakser, pojemnik roboczy do miksowania i ubijania (mini-malakser), trzepaczka do ubijania piany, końcówka miksująca i nóż mini-malaksera. Jest ona wykonana ze stali szlachetnej i można nią miksować także gorące produkty. Posiada tryb pracy pulsacyjnej oraz tryb turbo. Obroty reguluje się mechanicznie – przyciskiem. Blender ma obudowę z tworzywa, a metalowe elementy ze stali.

W opinii osób, które kupiły blender ręczny Zelmer ZHB1320B, jest to bardzo trafny wybór. Robot jest niewielki, a spełnia funkcje dużego robota wieloczynnościowego. Pracuje cicho, ma bardzo ostre noże, które radzą sobie z twardymi produktami. Jest idealną pomocą do codziennej pracy w kuchni.       

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status