Najlepsze żelazko Philips

Ostatnio aktualizowane: 19.09.18

 

Jakie żelazko Philips wybrać?

 

Wymieniając niezbędne sprzęty w gospodarstwie domowym, na liście z całą pewnością znajdzie się żelazko. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zapewnić nienaganny wygląd naszym ubraniom. Aby ułatwić Ci zakup tego typu sprzętu, przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia, oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze żelazka Philips. Warto dodać, że na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie z trzema modelami, które są godne uwagi.

Philips jest znaną holenderską marką, która zajmuje się branżą AGD. W jej asortymencie znaleźć możemy sprzęty kosmetyczne czy oświetleniowe. Powodem tak dużej popularności tej firmy są innowacyjność sprzętów oraz wykorzystanie najnowszych technologii w celu ulepszenia modeli. Warto dodać, że wraz ze zmniejszeniem się gabarytów urządzeń, rośnie ich wydajność i funkcjonalność. Co więcej, w swoich projektach ten znany producent stawia na energooszczędność.

Decydując się na zakup żelazka w pierwszej kolejności musimy zastanowić się, jaki typ sprzętów nas ciekawi. Do wyboru mamy modele przewodowe oraz bezprzewodowe. Pierwszy rodzaj cechuje się ograniczeniem naszych ruchów, co sprawia, że niejednokrotnie musimy zmieniać pozycję prasowanych ubrań. Jednocześnie, takie urządzenia zapewniają nam nieprzerwaną pracę, nawet przez kilka godzin. Dlatego, jeśli interesuje Cię najlepsze żelazko w 2018 roku o dużej wydajności, to zdecyduj się na zakup właśnie takiego produktu. Równocześnie, takie modele zapewniają stałą temperaturę.

Drugim rodzajem sprzętów są produkty bezprzewodowe. Brak kabla oferuje nam brak ograniczenia naszych ruchów. Dzięki temu, przy pomocy jednego ruchu dłonią, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca na materiale. Takie produkty posiadają specjalną stację dokującą, która ładuje urządzenie. Gdy temperatura powierzchni zmaleje, wystarczy przerwać czynność i odstawić model na kilkadziesiąt minut.

Tym, co bezapelacyjnie wymaga Twojej uwagi jest moc sprzętu, gdyż to od niej zależy tempo nagrzewania się żelazka. Aby interesujący Cię model był szybko gotowy do pracy powinien posiadać minimalnie 2000 W. Pamiętaj jednak, że im większa jestem moc, tym większy jest pobór prądu. Dlatego zakup produktu o mocy 3000 W nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

Niezbędnym udogodnieniem jest również możliwość manualnego regulowania temperatury. Dzięki temu bez problemu dostosujemy emitowane ciepło do materiału. Wynika to z tego, że tkaniny syntetyczne mogą być traktowane jedynie temperaturą do 110 st. C. Z kolei wełna i jedwab mogą wytrzymać maksymalnie 150 st. C.

 

 

Żelazka Philips – Ranking

 

 

Philips Azur Performer GC3802/20

 

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie najnowocześniejszego sprzętu, polecamy model Azur Performer GC3802/20, który został wprowadzony na rynek przez markę Philips. Urządzenie zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia jego długowieczność. Warto dodać, że maszyna została wyposażona w dystrybutor pary, co ułatwi Ci usunięcie nieestetycznych zagnieceń na tkaninach.

Moc prezentowanego produktu to aż 2400 W, co gwarantuje krótki czas nagrzewania się stopy. Strumień generowanej pary wynosi 40 g/min, jednocześnie żelazko posiada opcję silnego uderzenia, w postaci 140 g. Z kolei stopa Steam Glide jest gwarantem dobrego poślizgu. Co więcej, jest ona wysoce odporna na zarysowania. Za sprawą wysokiej jakości materiałów, jej utrzymanie w czystości jest bardzo proste. Z kolei stożkowe, dobrze wyprofilowane zakończenie stopy, zapewnia dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Dzięki temu będziesz w stanie wyprasować koszule w okolicach guzików.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niewielką wagę sprzętu. Również ochrona antywapienna i zabezpieczenie przed kapaniem wody sprawiły, że dużo użytkowników jest bardzo zadowolonych z zakupu i twierdzi, że jest to godne polecenia żelazko Philips w dobrej cenie.

 

 

 

 

Philips Azur Performer Plus GC4526/20 

 

Jeśli posiadasz wiele ubrań wykonanych z łatwo gniotących się materiałów, polecamy żelazko Azur Performer Plus GC4526/20 marki Philips. Jest to wysokiej klasy urządzenie, wyposażone w stację parową. Warto dodać, że sprzęt ten posiada moc 2500 W, co sprawia, że stopa nagrzewa się bardzo szybko. Dzięki temu produkt ten jest szybko gotowy do pracy.

Dużym udogodnieniem ze strony producenta jest stały strumień pary w ilości 50 g/min. Ponadto, w razie konieczności można użyć jednorazowego uderzenia 210 g. Pomoże Ci to pozbyć się trudnych do wyprasowania zagnieceń. Warto dodać, że dobrze wyprofilowana, stożkowa końcówka pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc, między innymi przy guzikach. Sprawi to, że wszystkie miejsca na materiale będą pozbawione zagnieceń. Kolejną zaletą prezentowanego produktu jest jego stopa T-ionicGlide. Posiada ona zintegrowaną warstwę tlenku tytanu, co zapewnia dobry poślizg i łatwe prowadzenia. Co więcej, za sprawą użycia wysokiej jakości materiałów, powłoka odporna jest na zarysowania.

Model ten, jak wiele sprzętów Philips, wykonano z dobrej jakości surowców, co zostało docenione przez konsumentów. Dodatkowo wielu osobom do gustu przypadła niewielka waga maszyny i funkcja samooczyszczenia.

 

 

 

 

Philips Azur Pro GC4881/20

 

Model Azur Pro GC4881/20 to godne polecenia żelazko, które zostało wyprodukowane przez cenioną na rynku, międzynarodowym markę Philips. Popularność tego sprzętu wynika z dość dużej mocy, wynoszącej 2800 W. Dzięki temu stopa nagrzewa się bardzo szybko oraz efektywnie i w krótkim czasie usuwa zagniecenia. Ciekawym dodatkiem jest silny strumień pary, wnoszący 50 g/min. Jeśli jednak taka dawka nie poradzi sobie z materiałem, można użyć opcji jednorazowego uderzenia – 210 g.

Elementem, na który należy zwrócić uwagę jest wysokiej jakości stopa żelazka, T-ionicGlide Aut. Pokryto ją warstwą tlenku tytanu, co zapewnia dobry poślizg.   Innym, ciekawym udogodnieniem jest duży zbiornik na wodę o pojemności 350 ml, który gwarantuje długi czas prasowania. Bez problemu możesz uzupełnić brakującą ciecz w czasie pracy, bez konieczności odłączania aparatury od prądu. Równocześnie urządzenie posiada specjalny pojemnik na kamień, który w czasie prasowania zbiera cząsteczki. Dzięki temu wydajność żelazka zostaje zachowana przez długi czas. Równocześnie funkcja Self Clean pozwala na samodzielne doprowadzenie przyrządu do czystości.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło długi, 2,5-metrowy przewód, który nie krępuje ruchów. Co więcej pełnię bezpieczeństwa gwarantuje system zabezpieczeń, który automatycznie wyłącza żelazko, gdy pozostaje w bezruchu.  

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...