Najlepsze lodówko-zamrażarki Beko

Ostatnio aktualizowane: 27.02.20

 

Jaką lodówko-zamrażarkę Beko wybrać?

 

Lodówko-zamrażarka to urządzenie, które znajdziemy w każdym domu.  Ze względu na bardzo dużą popularność produktów tego typu na rynku znajdziemy bardzo wiele lodówko-zamrażarek. Chcesz wybrać, taką, która spełni wszystkie Twoje wymagania? Przeczytaj nasz poradnik i kup taki produkt, który Cię zadowoli.

 

 

Beko to firma, która zajmuje się produkowaniem AGD. W jej asortymencie znajdziemy bardzo dużo sprzętów, które pomagają w kuchni, są to między innymi kuchenki, czajniki, zamrażarki, lodówko-zamrażarki i inne. Opisane przez nas produkty są doceniane za wysoką bezawaryjność, co potwierdzają osoby, które już się w nie zaopatrzyły.

Najlepsza lodówko-zamrażarka Beko w 2020 roku ma dużą pojemność. Dotyczy to obu części sprzętu. Lodówka zazwyczaj nie ma pojemności mniejszej niż 100 l. Jeżeli chodzi o zamrażarkę, to jest to zazwyczaj od 50 l do 70 l mniej od chłodziarki. Mamy jednak wybór pomiędzy stosunkiem wielkości poszczególnych części. Jeżeli wiesz, że zamrażarka będzie Ci tak samo potrzebna, jak lodówka, to warto wybrać urządzenie, które ma mniej więcej tyle samo pojemności w każdej części.

Wiele osób uważa również, że najlepsze lodówko-zamrażarki Beko mają małe zużycie prądu. Dlatego konsumenci wybierają najczęściej modele w klasie energetycznej A lub wyższej. Możemy kupić również urządzenia w klasie B, F i G, lecz zużywają one stosunkowo dużo prądu.

Ważne jest również pozycja zamrażalnika. Najczęściej znajduje się on pod chłodziarką. W wielu wypadkach jednak zamrażarka znajduje się nad lodówką. Istnieją również modele dwudrzwiowe i wtedy do zamrażarki możemy dotrzeć po otwarciu jednych z drzwiczek. Drugie prowadzą do lodówki.

Istotne są również wymiary sprzętu. Przed wyborem dokładnie zmierz miejsce, które chcesz przeznaczyć na lodówko-zamrażarkę. Dopiero wtedy możesz oszacować, czy urządzenie, które sobie wcześniej upatrzyłeś, zmieści się w danym pomieszczeniu.

Niektóre modele mają też ciekawe funkcje, które mogą Ci się przydać. Jedną z nich jest alarmowanie specjalnym sygnałem w przypadku, kiedy drzwi są otwarte. Z kolei system No Frost zapobiega powstawaniu szronu w środku sprzętu.

 

 

Lodówko-zamrażarki Beko – ranking

 

 

Beko GN163220X 

 

Beko GN163220X to lodówko zamrażarka, ciesząca się ogromną popularnością wśród Internautów. Zaraz dowiesz się, co jest powodem jej dużej popularności. Jest to model dwudrzwiowy, co oznacza, że zamrażarka oraz lodówka występują równolegle do siebie. Przy sięganiu po produkty nie musimy się schylać, co jest bezpieczne dla naszego kręgosłupa.

Prezentowany produkt ma specjalną uszczelkę antybakteryjną. Możemy mieć więc pewność, że do środka nie dostaną się niepożądane mikroorganizmy. Pojemność zamrażarki wynosi 190 l, co pozwala nam na napełnienie ją dużą ilością jedzenia. Z kolei pojemność lodówki to 349 l. Całkowita pojemność wynosi 630 l. Klasa efektywności elektrycznej urządzenia to A+. W przypadku, kiedy zasilanie zostanie odłączone, to nie musimy martwić się o jedzenie przez najbliższe 21 godzin.

Specjalny system No Frost sprawia, że w zamrażarce nie pojawia się lód. Miejsce na jedzenie nie zostaje ograniczone. Użytkownikom najbardziej podoba się duża pojemność oraz fakt, że sprzęt jest energooszczędny.

 

 

 

 

Beko RCSA300K21W 

 

Chcielibyśmy zaprezentować jedną z najczęściej wybieranych lodówko-zamrażarek – Beko RCSA300K21W. Prezentowane urządzenie ma zdolność zamrażania wynoszącą 4 kg/24 h. Jest ono wyposażone w oświetlenie LED, które bardzo dobrze oświetla każdy zakamarek sprzętu. Jest to energooszczędne światło, a klasa efektywności energetycznej urządzenia to A+.

Jeżeli chodzi o pojemność, to wynosi ona 87 l w przypadku zamrażarki i 204 l w przypadku lodówki. Sprzęt nie jest zbyt duży, więc doskonale sprawdzi się w mniejszych kuchniach. Jego wymiary to 181 cm x 54 cm x 60 cm. Przezroczyste szuflady w zamrażalniku dają nam lepszą widoczność produktów umieszczonych w środku.

Specjalna uszczelka antybakteryjna zapobiega drobnoustrojom. Ta lodówko-zamrażarka Beko w dobrej cenie emituje dźwięki na poziomie 40 dB. Cicha praca oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że sprzęt jest bardzo popularny wśród konsumentów.

 

 

 

 

Beko CSA300K20XP 

 

Beko CSA300K20XP to lodówko-zamrażarka, która będzie wyglądać bardzo estetycznie w każdym pomieszczeniu, w jakim zostanie umieszczona. Ma ona kolor głębokiej szarości, który z pewnością dobrze skomponuje się z innymi elementami wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni.

Sprzęt ma specjalne komory, a każda z nich przeznaczona jest na inne produkty. Dlatego segregowanie jedzenia nie będzie problemem. Pojemność zamrażarki wynosi 87 l. Z kolei pojemność lodówki to 204 l. Jest to wystarczająco dużo miejsca, aby w środku umieścić sporo jedzenia.

Jedną z zalet, o której wspominają użytkownicy tego sprzętu, jest bardzo szybkie mrożenie produktów. Wspominają oni również o energooszczędnym świetle LED, które nie pobiera zbyt dużo prądu. Produkt jest również chwalony za kompaktowe wymiary.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status