Najlepsza zmywarka Whirlpool

Ostatnio aktualizowane: 22.01.20

 

Jaką zmywarkę Whirlpool wybrać?

 

Organizując przyjęcie musimy liczyć się z tym, że po jego zakończeniu czeka nas dużo zmywania naczyń. Niestety, czynność ta jest bardzo męcząca i potrafi zabierać dużo czasu. Z tego powodu coraz więcej domostw inwestuje w zmywarkę, która wyręcza w zmywaniu naczyń. Aby jednak zadbać o to, by nasze drogie zastawy się nie zniszczyły, należy zakupić wysokiej jakości model. Jeśli nie wiesz jak tego dokonać, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Dowiesz się z niego jak kupić najlepsze zmywarki Whirlpool. Co więcej, artykuł został wzbogacony o niewielkie zestawienie, w którym dokładnie opisaliśmy trzy ciekawe modele tego producenta.

 

 

Whirlpool jest znaną na całym świecie marką, która słynie z produkcji wysokiej klasy sprzętów gospodarstwa domowego. W swojej ofercie firma posiada takie maszyny jak pralki, lodówki, kuchenki, chłodziarki oraz zmywarki. Powodem niesłabnącej popularności producenta jest elegancki design sprzętów oraz wykorzystanie najnowszych technologii do ich produkcji.

W czasie pracy zmywarka wykorzystuje zarówno prąd, jak i wodę. Z tego powodu, polecamy Ci zakupić urządzenie, które będzie się mogło pochwalić jak najmniejszym ich zużyciem. Rekomendujemy zakup modeli, które oznaczone są klasą energetyczną A++. Taki znak oznacza, że maszyna jest tania w eksploatacji i nie narazi Cię na duże rachunki. W przypadku kwestii poboru wody do pracy, zalecamy inwestowanie w produkty, które zużywają jej około 15 l w czasie jednego cyklu. Naturalnie, jeśli sprzęt potrzebuje mniejszej ilości, również powinniśmy rozważyć jego zakup.

Pamiętaj również aby dopasować wielkość modelu do Twoich wymagań. Najlepsza zmywarka Whirlpool w 2020 roku powinna być w stanie pomieścić odpowiednią ilość kompletów naczyń. Dla osób żyjących samodzielnie poleca się produkty kompaktowe. Czteroosobowym rodzinom zalecamy inwestycję w zmywarki o szerokości 45 cm, a dużym rodzinom – 60 cm.  

Powinieneś się również zastanowić, gdzie chcesz umiejscowić swój zakup. Na rynku dostępne są dwa typy urządzeń: wolnostojące lub do zabudowy. Pierwszy rodzaj modeli dedykowany jest do dużych powierzchni. Sprzęty do zabudowy dobrze się sprawdzają w małych przestrzeniach, gdzie brakuje miejsca.

 

 

Zmywarki Whirlpool – ranking

 

 

Whirlpool WFC3C26FX

 

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości zmywarki, to polecamy Ci zainteresowanie się modelem Whirlpool WFC3C26FX. Jest to bardzo nowoczesny sprzęt tej marki, który cechuje się dużą energooszczędnością, zatem jego użytkowanie nie narazi nas na zbyt duże koszty.

Posiada aż 8 wbudowanych programów, które pozwolą nam szybko dopasować tryb pracy do rodzaju mytych naczyń. Wiedz bowiem, że materiały takie jak porcelana nie powinny być traktowane zbyt wysoką temperaturą. Urządzenie oferuje również szybki tryb pracy, który przeznaczony jest do lekko zabrudzonych talerzy. Pojemność zmywarki to 14 kompletów naczyń, zatem maszyna będzie odpowiednia dla dużej rodziny. W czasie pracy poziom hałasu zmywarki nie przekracza 46 dB, zatem model ten nie będzie przeszkadzać domownikom.

Ponieważ w czasie 1 cyklu maszyna zużywa jedynie 9,5 l, wielu konsumentów zdecydowało się na jej zakup. Do tego urządzenie cechuje się dużą efektywnością suszenia, zatem zaraz po wyjęciu ze zmywarki, naczynia mogą znaleźć się na stole obiadowym.

 

 

 

 

Whirlpool WFC 3C26 X

 

Model Whirlpool WFC 3C26 X to godny polecenia sprzęt, który za sprawą nowoczesnej technologii nazywanej Szóstym Zmysłem pomoże Ci zmniejszyć wydatki na prąd i wodę. Wynika to z tego, że funkcja ta pozwala na używanie podgrzanej wody przy pomocy pompy ciepła, która jest znacznie wydajniejsza niż tradycyjna grzałka.

Klasa energetyczna modelu to A++, co oznacza, że Twoje rachunki ulegną zmniejszeniu. Co więcej, w czasie 1 cyklu, urządzenie zużywa jedynie 9 l. Dodatkowo, inteligentny system wykrywa stopień zabrudzenia naczyń i samodzielnie dopasowuje zużycie wody oraz detergentów. Dzięki temu, gdy załadujesz zmywarkę lekko zabrudzonymi talerzami, nie zostanie użyta jej pełna siła. Udogodnieniem jest specjalny program pracy, który używa tylko temperatury na poziomie 40 st. C. Dedykowany jest on dla bardzo delikatnych naczyń wykonanych ze szkła.

Prezentowany model jest nieco większy, zatem pomieści nawet 12 zestawów naczyń. Z tego powodu konsumenci, którzy lubią wyprawiać wystawne przyjęcie zdecydowali się ten model. Zdaniem użytkowników ta elegancka zmywarka Whirlpool w dobrej cenie, to godny polecenia model.

 

 

 

 

Whirlpool WIC 3C26

 

Jeśli poszukujesz wydajnej zmywarki, to polecamy Ci Whirlpool WIC 3C26. Jest to bardzo nowoczesny i prosty w obsłudze sprzęt, który zdecydowanie skróci czas zmywania. Sprzęt jest elegancki i dobrze dopasuje się do każdego wnętrza. Dedykowany do zabudowy.

Prosty panel obsługi sprawia, że nawet osoby starsze nie będą miały problemu z obsługą maszyny. Do zalet zmywarki zaliczamy wbudowane 8 programów pracy, które pozwalają na odpowiednie dobranie intensywności mycia. Do wyboru mamy takie funkcje jak tryb szybki, nocny, do delikatnego szkła oraz intensywny. Klasa energetyczna urządzenia to A++, zaś zużycie wody w czasie 1 cyklu to 9 l. Model posiada 2 kosze, co ułatwi odpowiednie ułożenie naczyń, tak aby wszystkie zostały jednakowo umyte.

Wielu konsumentów doceniło dużą pojemność modelu, który pozwala na jednorazowe umycie nawet 14 kompletów naczyń. Co więcej, maszyna gwarantuje efektywne suszenie, zatem zaraz po zakończeniu pracy zmywarki możemy ustawić naczynie na stole i z nich jeść.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status