Najlepsza zmywarka do zabudowy Bosch

Ostatnio aktualizowane: 06.06.20

 

Jaką zmywarkę do zabudowy Bosch wybrać?

 

Zmywarka to bardzo przydatne urządzenie, które pozwala zaoszczędzić czas i energię, dlatego w ostatnim czasie stała się tak popularna że każda gospodyni domowa chce mieć ją w swojej kuchni. Ciekawą opcją jest wersja do zabudowy, która idealnie współgra z meblami. Jeśli zdecydowałaś się na zakup tego typu sprzętu, ale nie wiesz, który wybrać, przed zakupem zapoznaj się z naszym artykułem. Podpowiadamy w nim, na jakie parametry i cechy sprzętu zwrócić uwagę oraz które z modeli dostępnych na rynku są najlepsze.

Jednym z wiodących producentów zmywarek pod zabudowę jest niemiecki koncern Bosch. W ofercie firmy znajdują się wszelkiego rodzaju artykuły gospodarstwa domowego, takie jak piekarniki, lodówki czy pralki. Marka przywiązuje najwyższą wagę do funkcjonalności oraz nowoczesności swoich urządzeń, które charakteryzują się intuicyjną obsługą oraz stylowym designem.

Kupując nową zmywarkę, w pierwszej kolejności sprawdźmy jej klasę, na którą składają się trzy parametry: efektywność zmywania, efektywność suszenia i energooszczędność. Każda ze składowych oznaczona jest literą od A (największa wydajność) do G (najmniejsza wydajność). Najlepsza zmywarka Bosch w 2020 roku zużywa mało wody i prądu, szybko pracuje, a przed włożeniem do niej naczyń nie ma konieczności ich wstępnego płukania.

Bardzo istotne są również wymiary i pojemność sprzętu. Na rynku dostępne są modele kompaktowe, o wymiarach 50 cm x 60 cm, a także przyrządy standardowe (80 cm x 60 cm). To, na jaki model się zdecydujemy, zależy od ilości osób w naszym gospodarstwie domowym oraz częstotliwości, z jaką brudzimy naczynia. Pojemność określa się również na podstawie liczby kompletów naczyń, które można włożyć jednocześnie do środka. Zmywarki kompaktowe pomieszczą do 6 kompletów, natomiast wersje standardowe są w stanie umyć ich nawet 15.

Najlepsze zmywarki do zabudowy Bosch są również praktyczne i wyposażone w funkcjonalne rozwiązania. Bardzo wygodna jest na przykład wysuwana szuflada na sztućce, dzięki której ich wkładanie i wyjmowanie trwa krócej. Przydatne są także możliwość opóźnionego startu, intuicyjny panel sterowania czy możliwość załadunku do połowy.

 

 

Zmywarki do zabudowy Bosch – Ranking  

 

 

Bosch SMV46KX00E 

 

Jeśli szukasz zmywarki pod zabudowę charakteryzującej się bardzo dużą ładownością oraz niskim zużyciem wody i energii, koniecznie zapoznaj się z modelem Bosch SMV46KX00E. Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że urządzenie jest wydajne i zapewnia ekologiczne płukanie naczyń. Poza tym woda w zmywarce przepływa szybciej i sprawniej dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu systemowi rozprowadzania. W ten sposób oszczędzamy także nasze pieniądze.

Ta zmywarka do zabudowy Bosch w dobrej cenie wyposażona jest w program MachineCare, który służy do jej cyklicznego czyszczenia. W ten sposób unikniemy częstych napraw sprzętu i poprawimy jego wydajność. Urządzenie pracuje bardzo cicho i energooszczędnie (klasa A++), a liczne programy piorące umożliwiają dopasowanie szybkości mycia do potrzeb użytkownika.

Wymiary zmywarki to szerokość – 60 cm, głębokość – 55 cm i  wysokość – 81,5 cm. Pomieści ona do 13 kompletów naczyń. Jak podkreślają konsumenci, sprzęt pracuje efektywnie, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz jest łatwy w obsłudze.

 

 

 

 

Bosch SMV68TX04E 

 

Zmywarka Bosch SMV68TX04E to model pod zabudowę, który cechuje trwałość, funkcjonalność i komfort obsługi. Produkt wyposażony jest w praktyczne kosze VarioFlex, posiadające elastyczną regulację. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb, umieszczając w komorze więcej naczyń. Dodatkowy poziom załadunku zapewnia wygodna szuflada na sztućce.

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i dodatkowo wyświetla na podłodze informacje o aktualnym programie i fazie cyklu prania. Liczne programy, np. nocny, przyspieszony czy przeznaczony do szkła, pozwalają uzyskać pełną skuteczność mycia. Duże ułatwienie stanowią także funkcja opóźnionego startu czy asystent dozowania środków do prania.

Wymiary zmywarki to szerokość – 59,8 cm, głębokość – 55 cm i wysokość – 81,5 cm. Jej klasa energetyczna to A++ i pomieści ona 13 kompletów naczyń. Konsumenci twierdzą, że sprzęt działa bez zarzutu, jest wydajny, energooszczędny i cicho pracuje.

 

 

 

 

Bosch SMV88TX36E

 

Modelem zmywarki pod zabudowę, który świetnie wkomponuje się w wystrój Twojej kuchni, z pewnością jest Bosch SMV88TX36E. Sprzęt jest energooszczędny, prosty w obsłudze i zapewnia maksymalną wydajność.

Urządzenie oszczędza wodę i energię dzięki innowacyjnej technologii ActiveWater, która optymalizuje technologię filtrów, szybciej nagrzewa wodę oraz zapewnia wyższą wydajność pompy. Obsługę zmywarki ułatwia czytelny wyświetlacz TFT, cechujący się dobrym kontrastem i rozdzielczością, a także dwie diody LED oświetlające wnętrze. Sprzęt również cicho pracuje.

Produkt wyposażony jest w system koszy umożliwiający maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Dodatkowo każdy kosz ma specjalne uchwyty do wysokich kieliszków. Wygodnym rozwiązaniem jest także górna szuflada na sztućce.

Wymiary zmywarki to szerokość – 59,8 cm, głębokość – 55 cm i wysokość – 81,5 cm. Jest ona wysoko ceniona przez konsumentów ze względu na łatwość obsługi, niezawodność i niskie zużycie energii.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status