Najlepsza zamrażarka skrzyniowa No Frost

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaką zamrażarkę No Frost wybrać?

 

Mrożone jedzenie jest łatwe do przygotowania, więc warto mieć je zawsze w zamrażarce. Może się jednak okazać, że zamrażarka w naszej lodówce nie ma wystarczającej pojemności, aby pomieścić wszystkie mrożonki. Dlatego konsumenci decydują się na zakup zamrażarki skrzyniowej, która jest zdecydowanie pojemniejsza. Rozważasz zakup takiego urządzenia? Nie podejmuj pochopnej decyzji. Przeczytaj nasz poradnik oraz opisy najciekawszych produktów.

W zestawieniu umieściliśmy zamrażarki z technologią No Frost. Takie produkty oferują nam maksymalne miejsce na to, aby włożyć do nich jedzenie. Opisywana technologia sprawia, że w środku zamrażarki nie osiada lód, więc nie musimy jej regularnie oczyszczać. Mniej lodu oznacza również więcej miejsca na mrożonki.

Najlepsza zamrażarka skrzyniowa No Frost w 2020 roku ma dużą pojemność. Aby cała żywność i zmieściła się w środku, warto wybrać sprzęt, który ma co najmniej 60 l pojemności. Na rynku znajdziemy jednak większe produkty, nawet takie o pojemności 600 l. Wybierz zamrażarkę, bazując na swoich potrzebach.

Warto wybrać energooszczędne urządzenie. Jeżeli sprzęt jest duży, to z pewnością będzie pobierał sporo prądu. Zainwestuj więc w produkt w klasie oszczędności co najmniej A. Najwyższy poziom oszczędności to A+++.

Osoby, które mają dużo doświadczenia w wybieraniu sprzętu tego typu, oświadczają, że najlepsze zamrażarki No Frost nie generują zbyt dużo hałasu. Jest to ważne szczególnie w przypadku, kiedy urządzenie tego typu znajduje się w pomieszczeniu, w którym często przebywamy. Najlepiej, aby poziom hałasu nie był większy niż 55 dB.

Ważną funkcją jest również możliwość utrzymania ujemnej temperatury w zamrażarce nawet w przypadku, kiedy nie ma zasilania. Często zdarza się, że w domu jest awaria prądu. Wtedy musimy bardzo szybko przenieść jedzenie lub niestety je spożyć. Wybierzmy więc zamrażarkę, która poinformuje nas, przez jaki czas będzie w stanie utrzymać ujemną temperaturę, abyśmy wiedzieli, czy damy radę naprawić awarię lub podłączyć agregat.

 

 

Zamrażarki skrzyniowe No Frost – ranking

 

 

Liebherr GT 4232 Comfort

 

Liebherr GT 4232 Comfort to zamrażarka skrzyniowa, którą doceniło wielu kupujących. Zazwyczaj mówią oni o nowoczesnych technologiach, które sprawiają, że użytkowanie sprzętu jest ułatwione. Obsługa zamrażarki jest bardzo łatwa. Umożliwia nam to panel sterujący zamontowany w rączce. Produkt ma w środku kilka koszy, które pozwalają nam posegregować poszczególne składniki.

Pojemność urządzenia wynosi 380 l. Jest to wystarczające, aby umieścić w nim bardzo dużą ilość składników. Zamrażarka jest dobrym rozwiązaniem dla małych gastronomii, w których często potrzebne są mrożone produkty. Hałas na poziomie 38 dB z pewnością nie będzie nam przeszkadzał w codziennych czynnościach. Jeżeli do zamrażarki nie ma dopływu prądu, to sprzęt jest w stanie utrzymać ujemną temperaturę przez 72 godziny.

Wymiary produktu wynoszą 91 cm x 128 cm x 75 cm. Jest to stosunkowo duża zamrażarka skrzyniowa No Frost w dobrej cenie. Klasa energetyczna urządzenia to A++. Nie musimy się więc martwić o zbyt duże zużycie prądu. W ciągu 24 godzin sprzęt może zamrozić 29 kg jedzenia. Taka ilość jest często chwalona przez użytkowników. Internauci doceniają również dużą pojemność zamrażarki oraz jej dobre wykonanie.

 

 

 

 

Liebherr GT 6122 Comfort 


Chcielibyśmy zaprezentować zamrażarkę skrzyniową Liebherr GT 6122 Comfort. Jest to jeden z popularniejszych sprzętów tego typu. Wymiary urządzenia wynoszą 91 cm x 164 cm 80 cm, co oznacza, że zamrażarka zajmuje dość sporo miejsca. Jest to jednak związane z dużą pojemnością sprzętu, która wynosi 572 l. Zamrażarka sprawdzi się w przypadku, kiedy składujemy bardzo dużo mrożonego jedzenia w domu, a jej zakup to dobry pomysł dla małych gastronomii, które opierają się na mrożonkach, jak na przykład lodziarnie.

Wielu użytkowników wspomina o funkcji SuperFrost. Polega ona na tym, że po włożeniu jedzenia do wnętrza zamrażarki, w szybki sposób zostaną one zamrożone (zajmuje mu to nie więcej niż 60 godzin). W rezultacie mamy pewność, że wszystkie minerały oraz witaminy zostają w jedzeniu aż do odmrożenia go. Z kolei 3 kosze pozwalają nam poukładać wszystkie składniki we wnętrzu.

Dodatkowo mamy możliwość zamknięcia zamrażarki na kłódkę. Pod naszą nieobecność nikt z niej więc nie skorzysta. W przypadku braku zasilania mamy aż 76 godzin, aby wznowić zasilanie, podłączyć agregat lub przenieść żywność do innego miejsca. Użytkownikom najbardziej podobają się nowoczesne technologie, które ułatwiają nam użytkowanie z zamrażarki. Uważają oni również, że produkt bardzo szybko zamraża jedzenie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status