ᐅ Dobre zamrażarki skrzyniowe Electrolux – rankingi i opinie

Najlepsza zamrażarka skrzyniowa Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 16.11.19

 

Jaką zamrażarkę skrzyniową Electrolux wybrać?

 

Jeżeli przechowujesz bardzo dużo zamrożonego jedzenia w domu, to z pewnością przyda Ci się zamrażarka skrzyniowa. Modele dołączone do lodówki zazwyczaj nie mają zbyt dużej pojemności i dlatego mogą okazać się niewystarczające dla wielu osób. Zastanawiasz się, w jaki sprzęt zainwestować? Nie wybieraj urządzenia zbyt pochopnie. Na początku przeczytaj wskazówki umieszczone poniżej.

Po poradniku umieściliśmy opisy kilku produktów Electrolux. Jest to jedna z najbardziej znanych firm AGD na naszym rynku. Konsumenci wybierają sprzęty Electrolux, ponieważ bardzo rzadko ulegają awarii, a co najważniejsze są ekonomiczne.

Najlepsze zamrażarki skrzyniowe Electrolux są wydajne. Wydajność to informacja, ile kilogramów produktów sprzęt może zamrozić w ciągu doby. Najbardziej wydajne urządzenia zamrażają około 20 kg na dobę. Na rynku znajdziemy jednak częściej zamrażarki, których maksimum wynosi około 10 kg na dobę. Do domu wystarczy Ci około 5 kg, lecz jeżeli zamierzasz umieścić sprzęt w małej gastronomii, to może się to okazać za mało.

Warto również przyjrzeć się pojemności produktu. Zamrażarki skrzyniowe mają najczęściej około 80 l do 150 l. Wyjątkiem są modele wykorzystywane w restauracjach lub innych punktach gastronomicznych, w których pojemność zamrażarki może wynosić nawet do 300 l. Nie polecamy wyboru zbyt małych zamrażarek, ponieważ takie same są zazwyczaj dołączone do lodówki.

Nie mniej ważny jest również poziom hałasu, jaki generuje dany sprzęt. Jeżeli jest on zbyt głośny, to może nam przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności takich, jak rozmowa lub oglądanie telewizji. Dlatego najbardziej popularne są modele, które emitują dźwięk na poziomie około 40 dB. Większy hałas może być niezbyt przyjemny dla ucha.

Według osób, które mają dużo doświadczenia ze sprzętem tego typu, podkreśla, że najlepsza zamrażarka skrzyniowa Electrolux w 2019 roku ma blokadę otwierania. Zdarza się czasem, że używając zbyt  małej siły, nie domkniemy dokładnie naszego sprzętu. Wtedy możemy narazić się na stosunkowo duże straty energii. Blokada zapobiegnie przypadkowemu otworzeniu się zamrażarki, a także pomoże nam szczelnie zamknąć sprzęt.

 

 

Zamrażarki skrzyniowe electrolux – ranking

 

 

Electrolux EC2233AOW1

 

Electrolux EC2233AOW1 to zamrażarka skrzyniowa, z której z pewnością będziesz zadowolony. Ma ona bardzo dużą pojemność, która wynosi 223 l. Umieszczenie w zamrażarce bardzo dużej ilości mrożonych produktów nie jest więc problemem. Jest to dobre rozwiązanie do małej gastronomii. Wymiary modelu wynoszą 87,6 cm x 119,0 cm x 66,5 cm. Z kolei poziom hałasu to 43 dB, co oznacza, że produkt nie jest głośny.

Urządzenie zostało wyposażone w specjalny system LowFrost. Oznacza to, że lód, który zazwyczaj tworzy się wewnątrz zamrażarki, został zredukowany aż do 80%. W rezultacie mamy więcej miejsca na to, aby włożyć produkty do środka zamrażarki. Energooszczędność sprzętu została oznaczona znaczkiem A+++, co oznacza, że zamrażarka jest wydajna i nie zużywa zbyt dużo energii.

Sprzęt ma skraplacz panelowy –  zabezpiecza przed korozją oraz kondensacją, więc możemy umieścić zamrażarkę nawet w wilgotnym miejscu. Prezentowany produkt jest wybierany głównie ze względu na dużą pojemność oraz na energooszczędność.

 

 

 

 

Electrolux EC2200AOW2 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Electrolux EC2200AOW2, czyli zamrażarkę skrzyniową o wymiarach 86,8 cm x 79,5 cm x 66,5 cm. Nie jest to zbyt duży produkt, więc może z powodzeniem być postawiony w wielu miejscach. Pojemność prezentowanego urządzenia wynosi 210 l. Jest to dużo wystarczająco, aby umieścić w nim mrożone warzywa, mięsa oraz owoce.

Klasa energetyczna sprzętu to A+, co oznacza, że jest on energooszczędny. Urządzenie może być postawione w miejscach takich jak garaż czy domek letniskowy. Zamrażarka jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia. W środku urządzenia znajdują się dwa duże kosze. Jest to sprzęt ze specjalną funkcją Action Freeze, która pozwala na bardzo szybkie zamrażanie produktów znajdujących się w środku.

Użytkownicy najczęściej wspominają o wytrzymałej obudowie zamrażarki, dzięki której mogą ją bezpiecznie postawić nawet w piwnicy. Nie bez znaczenia jest dla nich również kilka przydatnych funkcji. Internauci często w swoich komentarzach wspominają o sprzęcie, a w ich opiniach jest to zamrażarka skrzyniowa Electrolux w dobrej cenie.

 

 

 

 

Electrolux EC5231AOW 

 

Electrolux EC5231AOW to zamrażarka skrzyniowa, która ma oświetlenie wewnętrzne. Dlatego wybranie odpowiedniego produktu ze środka nie jest trudne. Zamrażarka jest doceniana ze względu na pojemność – aż 495 l. Sprzęt tego typu najlepiej trzymać w garażu. Wymiary produktu wynoszą 86,8 cm x 161,1 cm x 66,8 cm.

Sprzęt ma specjalny system LowFrost. Dzięki temu systemowi we wnętrzu sprzętu nie pojawia się lód. Miejsce w zamrażarce może być w maksymalnym stopniu poświęcone na składowanie w niej wyłącznie zamrożonych produktów. Z kolei funkcja Action Freeze sprawia, że przez krótki czas możemy szybko zamrozić mięso, owoce oraz warzywa.

Klasa energetyczna A+ informuje nas, że urządzenie jest energooszczędne. Model jest dodatkowo wyposażony w skraplacz panelowy, który dba o to, aby obudowa zamrażarki nie uległa korozji. W rezultacie przechowywanie jej w piwnicy lub w garażu nie uszkadza urządzenia. Użytkownicy wybierają prezentowaną zamrażarkę ze względu na dużą pojemność oraz wysoką bezawaryjność.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status