Najlepsza zamrażarka Liebherr

Ostatnio aktualizowane: 13.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaką zamrażarkę Liebherr wybrać?

 

Zamrażarka to użyteczne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Sprzęt pozwala na przechowywanie jedzenia przez bardzo długi czas. Właśnie jesteś na etapie wyboru sprzętu do swojej kuchni? Przed zakupem musisz wiedzieć, co jest istotne przy wyborze odpowiedniego modelu. Aby nie popełnić błędów, przeczytaj nasz poradnik. Znajdziesz w nim kilka cennych porad, które pomogą Ci wybrać dobry produkt.

Liebherr to producent, który wyróżnia się tym, że swoje produkty wytwarza w innowacyjny sposób. Lodówki oraz zamrażarki tej marki to proste urządzenia, z których się łatwo korzysta. Do tego są bardzo solidne, co potwierdza wieloletnia gwarancja. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Ci kilka produktów tej firmy.

Na początku zajmijmy się pojemnością danego modelu. Wiele osób wybiera zamrażarki o dużej pojemności. Modele o pojemności mniejszej niż 80 l zazwyczaj nie mogą pomieścić zbyt dużo jedzenia. Dlatego najlepiej wybrać zamrażarkę około 100 litrową. Na rynku znajdziesz również produkty o pojemności 200 l, a nawet 400 l.

Szczególnie uważnie przyjrzyj się gwiazdkom, które umieszczone są zwykle na drzwiach zamrażarki. Jeśli do tej pory myślałeś, że to ozdoba, jesteś w błędzie. Gwiazdki informują nas o maksymalnej temperaturze, do której zamraża produkt. Jak rozszyfrować oznaczenia:

* maksymalna temperatura generowana przez zamrażarkę to -6 st. C.

* -12 st. C,

* -18 st. C,

* -24 st. C.

Pamiętaj, że im niższa jest maksymalna temperatura mrożenia, tym dłużej możesz przechowywać jedzenie wewnątrz zamrażarki. Sprzęty Liebherr zwykle dysponują systemem regulacji temperatury od minimum -6 st. C do maksimum -24 st. C. Jeśli masz w urządzeniu tylko lody, mrożone warzywa czy owoce wystarczy Ci -6 st. C, ale w przypadku mięs i dań gotowych zalecane jest minimum -18 st. C

Najlepsza zamrażarka Liebherr w 2021 roku ma wysoką klasę energetyczną. Nie polecamy wybory produktu, który ma mniejszą klasę niż A. Może to oznaczać, że zamrażarka będzie pobierała dużo prądu. Najmniej energii pobierają  urządzenia w klasie energetycznej A i wyższych. W rozrachunku rocznym koszty utrzymania będą mniejsze i co istotne, jest to ważne dla środowiska. .

Najlepsze zamrażarki Liebherr są wyposażone w technologie takie jak NoFrost, która zapobiega osiadaniu szronu na produktach, a także SmartFrost. Jest to funkcja, która pozwala nam na regulowanie zamrażaniem.

Jeżeli chodzi o wysokość zamrażarki, to najmniejsze mają około 100 cm wysokości. Wybierz taki model, jeżeli nie masz zbyt dużo miejsca w kuchni. Na rynku bez problemu znajdziesz również zamrażarki o wysokości 170 cm, a nawet wyższe. Takie produkty nadają się raczej do dużych mieszkań. Warto również wybrać model, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz także dobrze się prezentuje.

 

 

Zamrażarki Liebherr – ranking

 

 

Liebherr GP 1476 Premium 

 

Liebherr GP 1476 Premium to zamrażarka o pojemności 104 l. Oznacza to, że produkt ma wystarczająco miejsca, aby pomieścić dużą ilość jedzenia do zamrożenia.

Jest to model szufladowy. Prezentowany produkt został skonstruowany w taki sposób, abyśmy nie musieli go bardzo często rozmrażać. Dzieje się tak przez technologię Smart Frost. Na ściankach modelu nie osiada szron, dzięki czemu nie musimy go usuwać, a sama zamrażarka jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Temperaturę pracy urządzenia ustawiamy z pomocą  wyświetlacza, a technologia Magic Eye wpływa na działanie sprzętu. W przeciągu kilku chwil zamrażarka reaguje na ustawienia i mrozi jedzenie ze zwiększoną lub zmniejszoną siłą.

Najniższa temperatura, jaką generuje zamrażarka to -18 st. C. Wysokość produktu wynosi 90 cm. Jest to kompaktowy model, który możesz postawić w każdym miejscu. Użytkownicy chwalą niewielkie wymiary zamrażarki, a także możliwość ustawienia bardzo niskiej temperatury.

 

 

 

 

Liebherr GN 2323 

 

Wybierz Liebherr GN 2323, jeżeli używasz zamrażarki bardzo często. Pojemność tego produktu wynosi 188 l, co pozwoli Ci na włożenie do środka bardzo dużej ilości jedzenia. Ze względu na dużą pojemność zamrażarka zajmuje sporo miejsca. Jej wysokość wynosi 145 cm, a jej szerokość to 60 cm.

Dzięki specjalnej technologii NoFrost produkty znajdujące się w środku nie są oszronione. Dlatego nie ma konieczności, bardzo częstego rozmrażania zamrażarki. Wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz, a w rezultacie produkty pozostają świeże przez bardzo długi czas. Jest to model szufladowy. Wszystkie półki możemy wyciągnąć i nimi manipulować. Dlatego zmieścimy w zamrażarce każdy produkt.

Maksymalna temperatura generowana przez zamrażarkę to -18 st C. Klasa energetyczna modelu wynosi A+. Zamrażarka nie pobiera zbyt dużo prądu. Dlatego też jest ceniona przez wiele osób, które zdecydowały się w nią zaopatrzyć.

 

 

 

 

Liebherr G1213 Comfort 

 

Jeżeli zależy Ci na oszczędności energii, to koniecznie wybierz Liebherr G1213 Comfort. Jest to zamrażarka szufladowa, której każda z szuflad może być wyjęta. Dlatego w środku możemy umieścić  produkty różnych gabarytów, które czasem ciężko postawić w standardowych modelach.

Wysokość prezentowanego modelu wynosi 85 cm. Z kolei szerokość to 60 cm. Kompaktowe wymiary umożliwiają nam umieszczenie zamrażarki na małej powierzchni. Klasa energooszczędności sprzętu to A+. Z kolei pojemność wynosi 98 l. W przypadku braku zasilania zamrażarka utrzyma ustawioną przez Ciebie temperaturę przez 26 godzin. Nie musisz się martwić o żywność w środku, kiedy dojdzie do odcięcia prądu.

Maksymalna temperatura, jaką możemy ustawić wynosi -18 st. C. Regulacji dokonuje się za pomocą wyświetlacza, a dzięki systemowi Magic Eye temperatura bardzo szybko podnosi się lub obniża. Możesz więc sprawnie dopasować temperaturę do produktów, które trzymasz w zamrażarce. Jest to cecha, którą najczęściej chwalą użytkownicy. Prezentowany produkt jest znany przez Internautów jako solidna zamrażarka Liebherr w dobrej cenie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir