Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Philips

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową Philips wybrać?

 

Wyciskarka wolnoobrotowa to urządzenie, które dokładnie wyciska soki z warzyw lub z owoców. W odróżnieniu od sokowirówki wyciskarka wyciska sok bardzo dokładnie i pozostawia jedynie suchy miąższ. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, którym nie tylko zależy na smaku soku, ale także na witaminach, jakie się w nim znajdują. Jeżeli jesteś taką osobą, to z pewnością chciałbyś się zaopatrzyć w wyciskarkę wolnoobrotową. Masz szczęście, ponieważ przygotowaliśmy poradnik, w którym krótko wyjaśniliśmy, co jest istotne przy wyborze dobrego urządzenia.

Wszystkie wyciskarki wolnoobrotowe, które umieściliśmy w naszym artykule to produkty Philips. Jest to firma, której zaufało bardzo wiele osób. Philips przez wiele lat produkowała urządzenia, takie jak odkurzacze, telewizory, czajniki, a te nigdy nie zawodziły klientów. Jest to marka znana na całym świecie ze swoich wysoce bezawaryjnych produktów.

Co cechuje dobrą wyciskarkę wolnoobrotową? Z pewnością możliwość przygotowania gęstego soku. Najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe Philips mają regulację gęstości soku. Dzięki takiej funkcji możemy zdecydować, czy wolimy czysty sok czy trochę więcej miąższu. Warto pamiętać, że to właśnie w miąższu znajduje się najwięcej witamin.

Na rynku istnieją 4 podstawowe typy wyciskarek: jedno i dwuślimakowe, a każda z nich może być pozioma lub pionowa. Wyciskarka pozioma to urządzenie wielofunkcyjne. Oprócz soku przygotujemy w nim także potrawy, przeciery oraz lody. Jeżeli jednak od wyciskarki oczekujemy jedynie soku, to możesz wybrać model pionowy. Z kolei modele dwuślimakowe bardzo dokładnie wyciskają sok z miąższu.

Według wielu wielbicieli soków najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa Philips w 2019 roku jest bezpieczna dla Twojego zdrowia. Wiele produktów wykonywanych jest z rakotwórczego bisfenolu. Dlatego lepiej wybierajmy modele z tritanu i ultemu. Materiały te są bardzo lekkie, a co najważniejsze nie mają żadnego wpływu na zdrowie człowieka.

Nie zapomnij również wybrać modelu, który został solidnie wykonany. Dokładnie sprawdź, czy każda z części jest dobrze przykręcona. Nie bez znaczenia jest również możliwość szybkiego umycia wyciskarki. Każdy element powinien być łatwo odkręcany, abyśmy mogli go dokładnie umyć.

 

 

Wyciskarki wolnoobrotowe Philips – ranking

 

 

Philips Viva Collection HR1889/70 

 

Philips Viva Collection HR1889/70 to wyciskarka wolnoobrotowa, która już w jedną minutę może przygotować dla Ciebie pożywny sok. Szeroki otwór na produkty, który ma 70 mm pozwala nam na swobodne wkładanie warzyw oraz owoców. Nie musisz ich kroić na małe kawałki, więc cały proces nie zajmuje zbyt dużo czasu.

Dzięki technologii QuickClean produkt jest czysty w kilka sekund. Montaż wyciskarki jest bardzo szybki, a każdy element modelu można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Blokada kapania pozwala nam na zatrzymanie wyciskania soku w każdej chwili. Dlatego blat pozostanie czysty.

Pojemność pojemnika wynosi 1 l – pozwala to na raz przygotować sok dla co najmniej 4 osób. Jeżeli chodzi  moc produktu, to wynosi ona 150 W. Dołączony do modelu popychacz pomaga w szybszym przygotowaniu soku. W komplecie jest także pojemnik na miąższ. Prezentowana wyciskarka wolnoobrotowa Philips w dobrej cenie chwalona jest zazwyczaj za funkcję szybkiego czyszczenia. Internauci pozytywnie wypowiadają się również o jej wykonaniu.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1947/30 

 

Philips Avance Collection HR1947/30 to wyciskarka, która ma jedynie pojemnik na miąższ. Sok wyciskany jest bezpośrednio do szklanki. Dlatego też nie musimy myć dodatkowego naczynia. Otwór na owoce i warzywa jest bardzo duży. Aby przecisnąć owoce przez otwór, nie musisz ich kroić na kawałki.

Wyciskarka nie ogranicza się jedynie do owoców i warzyw. Możemy do niej włożyć również różnego rodzaju orzechy albo zieloną pszenicę, która urozmaici Twoje soki. Rozkładanie oraz składanie wyciskarki  przebiega bardzo szybko. Oczyszczanie jej nie zajmuje więc dużo czasu. Produkt ma moc 200 W. Może on poradzić sobie nawet z twardymi warzywami.

Specjalna funkcja MicroMasticating zapewnia, że wszystkie cenne właściwości pobierane są z owoców i warzyw. Dlatego w pojemniku na miąższ znajduje się część, która nie ma żadnych wartości odżywczych. Użytkownicy chwalą wyciskarkę za możliwość wyciskania soku bezpośrednio do szklanki.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1945/80 

 

Jeżeli nie masz zbyt dużo miejsca w kuchni, lecz uwielbiasz świeżo wyciskane soki, to z pewnością zainteresuje Cię Philips Avance Collection HR1945/80. Jest to wyciskarka wolnoobrotowa, której szerokość, jak i długość wynosi jedynie 11 cm. Jest to więc urządzenie, które zmieści się na każdym blacie.

Jest to wyciskarka, która pozwala nie tylko na wyciskanie soku z warzyw i owoców, ale także z orzechów, takich jak migdały. Można samodzielnie przygotować mleko migdałowe. Jedną z największych zalet tego urządzenia jest technologia QuickClean. Dzięki niej bardzo szybko rozmontujesz model i możesz go łatwo myć pod bieżącą wodą.

Urządzenie umożliwia nam nalanie soku bezpośrednio z wyciskarki do szklanki. Nie musimy używać pojemnika, więc mamy mniej naczyń do sprzątania. Użytkownicy wypowiadają się o wyciskarce bardzo pochlebnie. Większość z nich uważa, że dokładnie wyciska soki, które są pełne witamin i zdrowych wartości odżywczych. Użytkownicy cenią także kompaktowe wymiary produktu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...