Najlepsza wyciskarka do soków Philips

Ostatnio aktualizowane: 19.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Która wyciskarka do soków Philips jest najlepsza? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu konsumentów. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić dostępne na rynku modele, skupiając się na ich funkcjonalności. Wzięliśmy pod uwagę także opinie konsumentów na temat poszczególnych produktów. Pierwsze miejsce w przygotowanym przez nas zestawieniu należy do wyciskarki do soków Philips Viva Collection HR1889/70. Ma ona prosty design i jest estetycznie wykonana, dlatego pasuje do każdej kuchni. Poszczególne elementy urządzenia można myć w zmywarce. Model ma blokadę kapania, która pozwala zachować czystość w kuchni w trakcie przygotowywania zdrowego soku. Dzięki antypoślizgowym nóżkom nie musimy się obawiać, że w trakcie pracy, wyciskarka będzie się przesuwała po blacie. Nasze zestawienie obejmuje także opisy innych, ciekawych modeli. Philips Avance Collection HR1880/01 to wyciskarka do soków, która zajęła drugie miejsce w rankingu. Urządzenie zostało wyposażone w duży dzbanek, co pozwala za jednym razem przygotować sporą porcję pysznego koktajlu. Do zakupu modelu zachęca solidne wykonanie.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką wyciskarkę do soków Philips wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

W tym przewodniku zajmiemy się wyciskarkami do soków firmy Philips. Która z nich jest warta zakupu? Czy są dostępne wyciskarki do soków Philips w dobrej cenie? Jakie cechy powinna mieć dobra wyciskarka. Jak dokonać wyboru, aby być z niego zadowolonym?

Przede wszystkim należy uzależnić zakup modelu wyciskarki od tego, jakie owoce, czy warzywa zamierzasz najczęściej przetwarzać. Aby wyciskać twarde owoce i warzywa, należy wybrać wyciskarkę elektryczną natomiast, gdy zależy Ci na soku z owoców, takich jak maliny, czy truskawki, wystarczy model ręczny. Są też specjalne wyciskarki przeznaczone tylko do cytrusów.

W przypadku chęci zakupu wyciskarki wolnoobrotowej masz możliwość wyciskania za jej pomocą soku z zarówno twardych owoców i warzyw, jak i tych miękkich, jak truskawki. Wyciskarka taka poradzi sobie również z takimi nietypowymi składnikami, jak zielona pietruszka.

Wyciskarka wolnoobrotowa pracuje w taki sposób, że otwierane są komórki owoców i warzyw, z których chcemy wycisnąć sok. Dzięki temu wyciskarka taka potrafi wycisnąć do 90% soku zawartego w owocu. Najlepsze wyciskarki do soków Philips wyciskają właśnie niemal cały sok z przetwarzanego warzywa, czy owocu. Dodatkowo mają one system wstępnego czyszczenia, po którym czyszczenie zasadnicze jest dziecinnie proste. Dobrze jest sprawdzić, czy model, którym się zainteresowałeś ma możliwość mycia elementów w zmywarce.

Najlepsza wyciskarka do soków Philips w 2021 roku powinna w zestawie mieć pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, a także kilka sitek pozwalających na uzyskanie soku o różnej gęstości. Wygodną funkcją jest też zabezpieczenie urządzenia przed kapaniem. Możesz w dowolnym momencie przerwać wyciskanie soku, a Twój blat pozostanie czysty.

Zdarza się też, że wyciskarki mają dwa rodzaje obrotów. Jeden jest przeznaczony do owoców i warzyw twardych, a drugi do miękkich. Pozwala to przystosować maszynę w lepszy sposób do właściwości wyciskanych owoców, czy warzyw i osiągnięcia lepszych wyników w ilości uzyskanego soku.

Kupując jeden z modeli wyciskarek sprawdź jeszcze, jak duży ma on otwór zasypowy. Dobrze jest, aby mieściły się w nim całe owoce, ponieważ znacznie przyspiesza to proces przygotowania soku.

 

 

Wyciskarka do soków Philips – Ranking

 

 

Philips Viva Collection HR1889/70

 

Jedną z najczęściej polecanych przez Internautów wyciskarek do soków Philips Viva Collection HR1889/70. Z uwagi na wiele pozytywnych opinii na temat tego modelu, nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu. Sprzęt jest łatwy w czyszczeniu. Wynika to m.in. z tego, że niektóre jego elementy można myć w zmywarce.

Moc prezentowanej wyciskarki do soków wynosi 150 W. Pojemność zbiornika na sok jest równa 1 l, a na miąższ – 0,75 l. Otwór na owoce i warzywa ma szerokość równą 70 mm. W zestawie znajduje się książeczka z 40 przepisami na koktajle. Technologia MicroMasticating pozwala przetworzyć na sok do 80% owoców i warzyw, co sprawia, że otrzymujemy więcej soku z jednego owocu lub warzywa.

Zdaniem konsumentów model Viva Collection HR1889/70 to jedno z najlepszych urządzeń marki Philips. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, ma spory otwór na produkty spożywcze, a dodatkowo nie generuje zbyt dużo hałasu podczas pracy.

Viva Collection HR1889/70 to bardzo dobra wyciskarka do soków Philips do 750 zł. Model ma moc równą 150 W. Pojemność zbiornika na sok wynosi 1 l.

Zalety
Technologia MicroMasticating:

Wykorzystana przy produkcji urządzenia technologia MicroMasticating sprawia, że podczas wyciskania owoców i warzyw wykorzystywane jest do 80% ich zawartości.

Antypoślizgowe nóżki:

U podstawy produktu znajdują się antypoślizgowe nóżki, które pozwalają utrzymać wyciskarkę w stabilnej pozycji. Nie musimy się martwić, że model zsunie się z blatu i wskutek upadku na podłogę ulegnie trwałemu uszkodzeniu.

Czyszczenie:

Poszczególne elementy wyciskarki Viva Collection HR1889/70 można myć w zmywarce, więc nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu na czyszczenie.

Blokada kapania:

Wielu konsumentów docenia blokadę kapania, która nie tylko pozwala odpowiednio wykorzystać każdą kroplę zdrowego koktajlu, ale także umożliwia utrzymanie blatu kuchennego w nienagannej czystości.

Szeroki otwór:

Model ma szeroki otwór, do którego wrzuca się warzywa i owoce. W związku z tym nie trzeba ich kroić.  

Wady
Czas przygotowania soku:

W niektórych recenzjach można przeczytać, że czas przygotowania soku jest nieco zbyt długi (trwa dłużej, niż zapewnia producent).

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1880/01

 

Philips Avance Collection HR1880/01 to wyciskarka o mocy 200 W. Jest ona wyposażona w pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, oraz filtr. Oba pojemniki mają pojemność 1,5 litra. Wyciskarka pozwala na pracę ciągłą przez 30 minut i radzi sobie z twardymi warzywami i miękkimi owocami. Silnik pracuje cicho i wyciska do 90% soku z owoców i warzyw.

Producent wyposażył ten model w blokadę kapania, więc po skończonej pracy nie masz bałaganu wokół, wystarczy tylko umyć elementy wyciskarki, a można to zrobić wkładając je do zmywarki. Dodatkowo wyciskarka została zaopatrzona w antypoślizgowe nóżki, a także przewód o długości 150 cm. Mamy tutaj także możliwość wyboru gęstości soku.

Gdy chcesz, aby zawierał on cząstki owocu, zastosuj do filtrowania grube sitko. Gdy wolisz sok bez drobinek, zastosuj drobne sitko. Dla konsumentów ważne jest to, że model ten zachwyca prostotą i solidnym wykonaniem. Użytkownicy zauważają również, że wyciskarka pracuje cicho i podczas wyciskania soku można prowadzić normalną rozmowę.

Wyciskarka do soków Philips Avance Collection HR1880/01 ma moc równą 200 W. Pojemność zbiornika na sok wynosi 1,5 l.

Zalety
Silnik:

Model wyposażono w dobrej jakości silnik, który nie nagrzewa się zbyt intensywnie w trakcie pracy. Kolejnym atutem tego elementu jest to, że nie generuje on zbyt dużego hałasu, dzięki czemu możemy przygotować świeży sok o dowolnej porze dnia.

Wykonanie:

Do produkcji korpusu wykorzystano mocne tworzywo Tritan. Jest ono wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowodem na to są pozytywne opinie konsumentów.

Dzbanek:

W zestawie znajduje się stosunkowo duży (1,5 l) dzbanek na sok. Przy pomocy wyciskarki może więc przygotować zdrowy koktajl nie tylko dla siebie, ale także naszych bliskich.

Design:

Urządzenie ma czarną obudowę, dlatego łatwo dopasować je do reszty kuchennego wyposażenia.

Wady
Otwór:

Otwór, do którego wrzuca się owoce i warzywa, jest stosunkowo mały, dlatego trzeba je wcześniej pokroić. W rezultacie czas przygotowania soku nieco się wydłuża.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1947/30

 

Philips Avance Collection HR1947/30 to dobrej jakości, wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Urządzenie ma srebrny kolor, dlatego pasuje do wielu sprzętów znajdujących się w kuchni. Obudowa modelu wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, więc przez długi czas zachowuje estetyczny wygląd.

Moc sprzętu jest równa 200 W. Pojemność zbiornika na sok wynosi 1 l. Jak wskazują konsumenci, demontaż poszczególnych elementów sokowirówki jest prosty. W rezultacie również jej dokładne czyszczenie nie stanowi problemu. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie części urządzenia mają zaokrąglone brzegi, co chroni przed skaleczeniem dłoni, podczas mycia sprzętu. Model ma blokadę kapania i wyłącznik bezpieczeństwa.

Większość opinii na temat wyciskarki do soków Philips Avance Collection HR1947/30 jest pozytywna. Ma to związek z tym, że zaprezentowane urządzenie pozwala w szybki sposób przygotować zdrowy sok i w procesie obróbki warzyw i owoców nie pozbawia ich cennych składników odżywczych.

Philips Avance Collection HR1947/30 to wyciskarka do soków o mocy wynoszącej 200 W. Zbiornik na sok ma pojemność równą 1 l.

Zalety
Kompaktowe wymiary:

Sporo konsumentów docenia to, że urządzenie ma kompaktowe wymiary. W związku z tym zajmuje mało miejsca w szafce czy na blacie w kuchni, a więc będzie odpowiednie także do małych mieszkań.

Stabilność:

Model w trakcie pracy nie chwieje się na boki, co potwierdza, że został on solidnie wykonany.

Dodatkowe akcesoria:

W zestawie otrzymujemy m.in. przydatną broszurę zawierającą 40 przepisów na zdrowe soki. Nie musimy więc sięgać po telefon, aby znaleźć pomysł na pyszny koktajl.

Wady
Głośność pracy:

Urządzenie generuje stosunkowo duży hałas, więc używając go rano musimy się liczyć z tym, że obudzimy domowników.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Philips Avance Collection HR1895/80

 

Philips Avance Collection HR1895/80 to innowacyjna wyciskarka do soków, która została opracowana tak, aby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Producent podaje, że w ten sposób da się wycisnąć do 90% zawartości soku. Model jest przystosowany do wyciskania soku z różnych owoców, i twardych i miękkich, a także warzyw, z których ciężko jest uzyskać sok, jak na przykład zielona pietruszka.

Model ten posiada funkcję wstępnego czyszczenia, po którym umycie maszyny jest już zupełnie łatwe. Składanie i rozkładanie tego modelu odbywa się beznarzędziowo. Dzięki zainstalowanej blokadzie kapania, gdy przerwiesz wyciskanie soku, nie musisz się obawiać ubrudzenia blatu. Gdy natomiast urządzenie zostanie nieprawidłowo złożone, to blokada nie pozwoli go uruchomić.

A gdy je uruchomisz, to sok może być wyciskany bezpośrednio do szklanki. Model ten jest też wygodny w przechowywaniu, bo wszystkie luźne elementy mogą być przechowywane w pojemniku na miąższ. Według użytkowników jest to bardzo dobra wyciskarka, którą dodatkowo łatwo się myje, bo można ją umyć w zmywarce.

 

 

Philips Avance Collection HR1897/30

 

Philips Avance Collection HR1897/30, to model, który poradzi sobie z wyciskaniem soku z twardych warzyw, z miękkich owoców, a także takich, które soku zawierają stosunkowo mało, jak na przykład banany. Technologia wykonania wyciskarki pozwala na wyciśnięcie soku w 90%. Model ten został wykonany tak, aby nie było w nim żadnych zakamarków trudnych do wyczyszczenia, w związku z tym po rozłożeniu maszyny wystarczy jej elementy opłukać pod bieżącą wodą, aby je oczyścić.

Moc tego modelu wynosi 200 W, pojemnik na miąższ mieści 1 litr odpadów, a dzbanek do soku, dołączony do zestawu, pomieści 1 litr soku. Ponadto model ten został wyposażony w stopki antypoślizgowe, wyłącznik i blokadę zabezpieczającą przed uruchomieniem, gdy urządzenie nie jest poprawnie złożone. Do wyciskarki producent dołącza książeczkę z przepisami rozmaitych, atrakcyjnych soków.

Użytkownicy przekazują, że montaż elementów wyciskarki jest intuicyjny i łatwy, oraz że jest to urządzenie dużo bardziej atrakcyjne od sokowirówki. Za jego pomocą uzyskuje się dużo soku, a mycie maszyny po użyciu nie jest problemem.

 

Subskrybuj
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 year ago

HR1947/30: nie polecam. Po roku wałek (plastikowy!!!) jest do wyrzucenia, tak się zużył. A wyciskarka nie była eksploatowana nadmiernie – raz na tydzień, dwa sok z marchwi, jabłek czy winogron. Nowy wałek to 200 zł…

Zespół NR
Admin
1 year ago
Reply to  Jacek

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

DMCA.com Protection Status