Najlepsza wyciskarka do soków Philips

Ostatnio aktualizowane: 15.10.18

Jaką wyciskarkę do soków Philips wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

W tym przewodniku zajmiemy się wyciskarkami do soków firmy Philips. Która z nich jest warta zakupu? Czy są dostępne wyciskarki do soków Philips w dobrej cenie? Jakie cechy powinna mieć dobra wyciskarka. Jak dokonać wyboru, aby być z niego zadowolonym?

Przede wszystkim należy uzależnić zakup modelu wyciskarki od tego, jakie owoce, czy warzywa zamierzasz najczęściej przetwarzać. Aby wyciskać twarde owoce i warzywa, należy wybrać wyciskarkę elektryczną natomiast, gdy zależy Ci na soku z owoców, takich jak maliny, czy truskawki, wystarczy model ręczny. Są też specjalne wyciskarki przeznaczone tylko do cytrusów.

W przypadku chęci zakupu wyciskarki wolnoobrotowej masz możliwość wyciskania za jej pomocą soku z zarówno twardych owoców i warzyw, jak i tych miękkich, jak truskawki. Wyciskarka taka poradzi sobie również z takimi nietypowymi składnikami, jak zielona pietruszka.

Wyciskarka wolnoobrotowa pracuje w taki sposób, że otwierane są komórki owoców i warzyw, z których chcemy wycisnąć sok. Dzięki temu wyciskarka taka potrafi wycisnąć do 90% soku zawartego w owocu. Najlepsze wyciskarki do soków Philips wyciskają właśnie niemal cały sok z przetwarzanego warzywa, czy owocu. Dodatkowo mają one system wstępnego czyszczenia, po którym czyszczenie zasadnicze jest dziecinnie proste. Dobrze jest sprawdzić, czy model, którym się zainteresowałeś ma możliwość mycia elementów w zmywarce.

Najlepsza wyciskarka do soków Philips w 2018 roku powinna w zestawie mieć pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, a także kilka sitek pozwalających na uzyskanie soku o różnej gęstości. Wygodną funkcją jest też zabezpieczenie urządzenia przed kapaniem. Możesz w dowolnym momencie przerwać wyciskanie soku, a Twój blat pozostanie czysty.

Zdarza się też, że wyciskarki mają dwa rodzaje obrotów. Jeden jest przeznaczony do owoców i warzyw twardych, a drugi do miękkich. Pozwala to przystosować maszynę w lepszy sposób do właściwości wyciskanych owoców, czy warzyw i osiągnięcia lepszych wyników w ilości uzyskanego soku.

Kupując jeden z modeli wyciskarek sprawdź jeszcze, jak duży ma on otwór zasypowy. Dobrze jest, aby mieściły się w nim całe owoce, ponieważ znacznie przyspiesza to proces przygotowania soku.

 

 

Wyciskarka do soków Philips – Ranking

 

 

Philips Avance Collection HR1895/80

 

Philips Avance Collection HR1895/80 to innowacyjna wyciskarka do soków, która została opracowana tak, aby otwierać komórki owoców i warzyw w celu wyciśnięcia z nich maksymalnej ilości soku. Producent podaje, że w ten sposób da się wycisnąć do 90% zawartości soku. Model jest przystosowany do wyciskania soku z różnych owoców, i twardych i miękkich, a także warzyw, z których ciężko jest uzyskać sok, jak na przykład zielona pietruszka.

Model ten posiada funkcję wstępnego czyszczenia, po którym umycie maszyny jest już zupełnie łatwe. Składanie i rozkładanie tego modelu odbywa się beznarzędziowo. Dzięki zainstalowanej blokadzie kapania, gdy przerwiesz wyciskanie soku, nie musisz się obawiać ubrudzenia blatu. Gdy natomiast urządzenie zostanie nieprawidłowo złożone, to blokada nie pozwoli go uruchomić.

A gdy je uruchomisz, to sok może być wyciskany bezpośrednio do szklanki. Model ten jest też wygodny w przechowywaniu, bo wszystkie luźne elementy mogą być przechowywane w pojemniku na miąższ. Według użytkowników jest to bardzo dobra wyciskarka, którą dodatkowo łatwo się myje, bo można ją umyć w zmywarce.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1897/30

 

Philips Avance Collection HR1897/30, to model, który poradzi sobie z wyciskaniem soku z twardych warzyw, z miękkich owoców, a także takich, które soku zawierają stosunkowo mało, jak na przykład banany. Technologia wykonania wyciskarki pozwala na wyciśnięcie soku w 90%. Model ten został wykonany tak, aby nie było w nim żadnych zakamarków trudnych do wyczyszczenia, w związku z tym po rozłożeniu maszyny wystarczy jej elementy opłukać pod bieżącą wodą, aby je oczyścić.

Moc tego modelu wynosi 200 W, pojemnik na miąższ mieści 1 litr odpadów, a dzbanek do soku, dołączony do zestawu, pomieści 1 litr soku. Ponadto model ten został wyposażony w stopki antypoślizgowe, wyłącznik i blokadę zabezpieczającą przed uruchomieniem, gdy urządzenie nie jest poprawnie złożone. Do wyciskarki producent dołącza książeczkę z przepisami rozmaitych, atrakcyjnych soków.

Użytkownicy przekazują, że montaż elementów wyciskarki jest intuicyjny i łatwy, oraz że jest to urządzenie dużo bardziej atrakcyjne od sokowirówki. Za jego pomocą uzyskuje się dużo soku, a mycie maszyny po użyciu nie jest problemem.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR1880/01

 

Philips Avance Collection HR1880/01 to wyciskarka o mocy 200 W. Jest ona wyposażona w pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, oraz filtr. Oba pojemniki mają pojemność 1,5 litra. Wyciskarka pozwala na pracę ciągłą przez 30 minut i radzi sobie z twardymi warzywami i miękkimi owocami. Silnik pracuje cicho i wyciska do 90% soku z owoców i warzyw.

Producent wyposażył ten model w blokadę kapania, więc po skończonej pracy nie masz bałaganu wokół, wystarczy tylko umyć elementy wyciskarki, a można to zrobić wkładając je do zmywarki. Dodatkowo wyciskarka została zaopatrzona w antypoślizgowe nóżki, a także przewód o długości 150 cm. Mamy tutaj także możliwość wyboru gęstości soku.

Gdy chcesz, aby zawierał on cząstki owocu, zastosuj do filtrowania grube sitko. Gdy wolisz sok bez drobinek, zastosuj drobne sitko. Dla konsumentów ważne jest to, że model ten zachwyca prostotą i solidnym wykonaniem. Użytkownicy zauważają również, że wyciskarka pracuje cicho i podczas wyciskania soku można prowadzić normalną rozmowę.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...