Najlepsza wyciskarka do soków Kuvings

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką wyciskarkę do soków Kuvings wybrać?

 

Soki ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw zawierają wiele witamin i są bardzo zdrowe. Dzięki wyciskarce do soków możemy sami je przyrządzić w domu i w każdej chwili cieszyć się pożywnym napojem. Oferta rynkowa tego typu urządzeń jest bardzo szeroka, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, czym kierować się przy zakupie. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze wyciskarki do soków Kuvings.

 

 

Koreańska firma Kuvings specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sokowirówek i wyciskarek do soków. W Polsce firma znana jest od 2012 roku, a jej sprzęty cieszą się bardzo dużą popularnością. Produkty tej marki cechuje innowacyjność, nowoczesny design oraz prostota działania. Kupując urządzenie tej marki możemy mieć pewność, że spełni ono nasze oczekiwania.

Przed nabyciem odpowiedniej wyciskarki do soków należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Jednym z nich jest ilość wałków ślimakowych, które miażdżą owoce i warzywa. Wyróżnia się modele jednoślimakowe i dwuślimakowe. Drugi z wymienionych typów jest bardziej efektywny, gdyż sok zachowuje wszystkie witaminy i wartości odżywcze, mimo iż jego przygotowanie trwa dłużej.

Warto zwrócić uwagę na moc urządzenia. Im jest ona większa, tym urządzenie pracuje szybciej i wydajniej. Na rynku spotkać możemy sprzęty o mocy od 100 W do 450 W. Jeśli zamierzamy wyciskać sok z twardych owoców i warzyw, moc produktu powinna być jak najwyższa.

Istotne jest także ustawienie wałka. Klasyczne modele wyposażone są w poziome wałki, jednak coraz większą popularnością cieszą się sprzęty z wałkami pionowymi, które zapewniają szybszą i łatwiejszą pracę. Poza tym, takie rozwiązanie umożliwia zastosowanie większego otworu wsadowego do owoców.

Przed zakupem sprawdźmy też, czy przyrząd posiada zmienny kierunek obrotów. Zazwyczaj zmiana następuje automatycznie, a wałek obraca się na przemian w lewo i w prawo. Funkcja ta zapewnia bardzo dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw, dzięki której możemy mieć pewność, że żadna kropla się nie zmarnuje.

 

 

Wyciskarki do soków Kuvings – Ranking

 

 

Kuvings Big Mouth B6000R

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Kuvings Big Mouth B6000R. Jest to urządzenie, które dzięki szerokiemu, 7,5-centymetrowemu otworowi wsadowemu, łatwo wyciśnie sok z całych warzyw i owoców. Dzięki temu oszczędzamy czas, gdyż nie ma potrzeby krojenia składników. Co więcej, model ten ma moc 240 W i bez problemu poradzi sobie z najtwardszymi produktami.

Urządzenie tnie i miażdży owoce, a następnie wytłacza z nich sok. Proces ten zmniejsza czas działania sprzętu o 40% i już po kilku sekundach możemy cieszyć się szklanką orzeźwiającego napoju. Dzięki pionierskiemu wałkowi ślimakowemu płyn zachowuje wszelkie witaminy i minerały.

Model ten charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. Jest także szybki i łatwy w czyszczeniu dzięki funkcji przepłukiwania, silikonowym wycieraczkom oraz prostej konstrukcji.

Wymiary sprzętu to 22,8 cm x 20,8 cm x 44,8 cm. Misa ma pojemność 400 ml. W zestawie z urządzeniem otrzymamy także dodatkowe sitka do mrożonych deserów oraz książkę z przepisami.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest on łatwy i wygodny w obsłudze.

 

 

 

 

Kuvings C9500

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Kuvings C9500. Wyciskarka ta wyposażona jest w bezszczotkowy, wolnoobrotowy silnik indukcyjny o mocy 240 W, który zapewnia bardzo cichą pracę oraz możliwość wyciśnięcia soku z najtwardszych owoców i warzyw.

Przyrząd posiada szeroki, 7,5-centymetrowy otwór, przez który możemy wrzucać do środka całe owoce i warzywa, bez konieczności ich uprzedniego krojenia. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze, a dzięki niewielkim wymiarom (22,8 cm x 20,8 cm x 44,6 cm) zajmuje mało miejsca.

W przyrządzie zastosowano innowacyjny system wentylacji, który chroni go przed przegrzaniem. Co więcej, dzięki silikonowym wycieraczkom i szczotkom do czyszczenia, mycie sprzętu zajmuje 2 minuty. Produkt ten wykonany jest z nowoczesnych materiałów: tritanu i ultemu. Posiada on również korek-niekapek, który zapobiega rozlewaniu się soku.

Opinie użytkowników o wyciskarce są pozytywne. Cenią oni ją sobie za wydajność, wysoką jakość i solidne wykonanie.

 

 

 

 

Kuvings NS 850

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Kuvings NS 850. Ta wyciskarka do soków Kuvings w dobrej cenie posiada silnik indukcyjny, dzięki któremu jesteśmy w stanie wycisnąć sok z najtwardszych soków i warzyw. Sprzęt działa bardzo cicho, nie musimy się zatem martwić o hałas.

W modelu tym zastosowano innowacyjny system wyciskania, który pozwala na przygotowaniu dwukrotnie większej ilości soku niż w tradycyjnych sokowirówkach. Co więcej, napój wzbogacony jest w wiele witamin i wartości odżywczych.

Produkt został wykonany z ultemu, który gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Czyszczenie przyrządu jest również bardzo łatwe, gdyż wystarczy jedynie wlać litr wody przez otwór na owoce. Oszczędza to nasz czas i energię.

Model ten jest bezpieczny, gdyż nie posiada nieosłoniętych, ruchomych elementów. W jego produkcji nie zastosowano też bisfenolu, który ma szkodliwy wpływ na zdrowie. Poza tym, sprzęt posiada dwustopniowy system zabezpieczający.

Konsumenci zgodnie twierdzą, że urządzenie to świetnie wyciska soki i bardzo cicho pracuje.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status