Najlepsza wyciskarka do soków Hurom

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaką wyciskarkę do soków Hurom wybrać?

 

Największą zaletą wyciskarek do soków jest to, że w bardzo krótkim czasie można z ich pomocą przygotować pyszny sok pełen witamin. To może skutecznie zniechęcać do sięgania po gazowane, pełne cukru napoje. Aby tak się stało, należy znaleźć łatwy w obsłudze i funkcjonalny model. W tym pomoże Ci nasz krótki poradnik oraz znajdujące się na końcu zestawienie 3 urządzeń marki Hurom.

 

 

Wybraliśmy Hurom, ponieważ jest to firma specjalizująca się w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Oferowane przez nią urządzenia są doskonałej jakości i nie zawodzą konsumentów. Wielu z nich podkreśla, że największą zaletą sprzętu marki Hurom jest łatwość obsługi, elegancki design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego warto bliżej poznać jej produkty.

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest najlepsza wyciskarka do soków Hurom w 2019 roku, ten krótki poradnik powinien Ci ułatwić znalezienie odpowiedzi. Przed udaniem się do sklepu musisz zastanowić się, jakie soki lubisz pić i jak często zamierzasz używać swojego urządzenia. Od tego będzie zależeć moc sprzętu. Ten parametr musi mieć na tyle dużą wartość, aby wyciskarka sprostała Twoim wymaganiom.

Jeżeli zamierzasz wyciskać sok z owoców stosunkowo miękkich, w zupełności wystarczy Ci urządzenie o mocy do 400 W. Do wyciskania soku z owoców i warzyw twardych potrzebujesz wyciskarkę, której moc będzie przekraczać 500 W.

Podczas poszukiwań modelu idealnego nie zapomnij również sprawdzić, czy w danym produkcie znajduje się możliwość regulacji obrotów. Pamiętaj, że takie urządzenie nie zawsze musi pracować na pełnych obrotach. Warto więc wybrać taki produkt, gdzie w razie potrzeby obroty można było zmniejszyć, aby np. uzyskiwany sok miał odpowiednią konsystencję.

Wyciskarki do soków różnią się między sobą także samą obudową. Te tańsze zwykle wykonywane są z plastiku. Choć ich cena nie jest zbyt wysoka, to nie zawsze będzie to dobry wybór. Plastikowe sprzęty zwykle mają krótszą żywotność, ponieważ plastik ma tendencję do pękania. Modele z metalową obudową są znacznie trwalsze, ale jednocześnie też droższe. Niemniej przy częstym korzystaniu może się okazać, że inwestycja w bardziej kosztowną i lepszej jakości wyciskarkę się opłacała.

 

 

Wyciskarki do soków Hurom – ranking

 

 

Hurom HE HU-500

 

Jeśli celem twoich poszukiwań jest wyciskarka do soków Hurom w dobrej cenie, przyjrzyj się uważnie modelowi Hurom HE HU-500. To urządzenie o bardzo nowoczesnym designie, które jest również wyjątkowo ergonomiczne. Znajduje się tutaj specjalny podajnik zapewniający bezpieczeństwo podczas podawania produktów, dlatego nie należy obawiać się skaleczeń czy bardziej poważnych zranień.

Produkt ten posiada pojemną misę na sok oraz dwa różne sita, za sprawą których można przygotować sok o wybranej konsystencji, w zależności od własnych preferencji. Do stworzenia tej wyciskarki wykorzystano ulepszoną technologię wyciskania SST. Umożliwia to uzyskanie soku niemal ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw, nawet z tych twardych korzeniowych. To sprawia, że sprzęt staje się praktycznie uniwersalny i znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

Konsumenci twierdzą, że jedną z podstawowych zalet prezentowanego urządzenia jest cicha praca na poziomie 30 dB oraz wyjątkowa łatwość obsługi. Dla wielu z nich plusem jest również łatwość utrzymania wyciskarki w czystości, a wszystko za sprawą dodatkowego pojemnika, do którego trafiają skórki i miąższ wyciskanych produktów.

 

 

 

 

Hurom HZ Alpha HZ-SBE17

 

Hurom HZ Alpha HZ-SBE17 jest wyciskarką powstałą w oparciu o najbardziej nowoczesne technologie. Zoptymalizowany system wyciskania jest gwarancją wysokiej wydajności urządzenia oraz klarowności uzyskiwanych soków. Dodatkowo wykorzystano tutaj też innowacyjny system napędzania koszyczka ze szczotkami, w efekcie przygotowywany napój dłużej zachowuje swoją świeżość i jest mniej spieniony.

Ten produkt ma moc 150 W i z pewnością poradzi sobie z wyciśnięciem wszystkich miękkich owoców i warzyw. Waży on jedynie 5,4 kg, dlatego w razie potrzeby można go swobodnie przenieść w inne miejsce. Obudowa tej wyciskarki została wykonana ze szczotkowanej stali, co przekłada się na elegancki wygląd oraz bardzo długą żywotność.

Jak mówią konsumenci, ten sprzęt jest godny polecenia każdemu, kto uwielbia świeżo wyciskane soki. Jego obsługa jest wyjątkowo prosta i działa bez zarzutu, nawet przy codziennej eksploatacji. Zaletą może być też to, iż w zestawie znajduje się specjalna podstawka do mielenia pozwalająca na przygotowanie domowych lodów czy sorbetów.

 

 

 

 

Hurom HH HU-700

 

Wyciskarka nosząca nazwę Hurom HH HU-700 umożliwia przygotowywanie nie tylko świeżych soków, ale również dżemów, koktajli oraz musów. Jest to możliwe dzięki obecności dwóch różnych sitek. W przypadku tego produktu wykorzystano specjalną zatyczkę wypływu soku, która umożliwia wyciskanie soku z kilku różnych produktów. Dopiero gdy trafią one do pojemnika, następuje ich zmieszanie, co pozwala na kontrolowanie smaku.

Znajdujący się w tym modelu pionowy wałek pracujący na wolnych obrotach wyciska sok o dużej zawartości witamin. Ten element konstrukcji urządzenia nie powoduje nagrzewania się napoju, co mogłoby pogorszyć smak, jak również zabić cenne składniki zawarte w owocach. Mycie produktu również jest łatwe, gdyż wszystkie resztki usuwane są za pomocą m.in. specjalnego wałka ślimakowego.

Mówi się, że najlepsze wyciskarki do soków Hurom umożliwiają przygotowanie pysznego soku w bardzo krótkim czasie. Konsumenci podkreślają, że ten model ma też wiele innych zalet. Z jego pomocą można wycisnąć sok o dowolnej konsystencji w sposób szybki i przede wszystkim bezpieczny.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...