Najlepsza waga kuchenna retro

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaką wagę kuchenną retor wybrać?

 

Chcesz kupić wagę kuchenną do swojej kuchni? Marzy Ci się produkt w stylu retro? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Postanowiliśmy przygotować krótki poradnik, z którego dowiesz się, czym charakteryzują się najlepsze wagi kuchenne retro. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w sklepach dostępnych jest wiele atrakcyjnych modeli, dlatego wzbogaciliśmy ten tekst o zestawienie 3 najbardziej popularnych produktów tego typu. W rankingu uwzględniliśmy jedynie polecane przez konsumentów i zdobywające dobre oceny akcesoria.

 

 

Wagi w stylu retro wbrew pozorom nie będą pasować tylko do pomieszczeń urządzonych w stylu vintage czy tradycyjnym. Wiele osób decyduje się na łączenie np. nowoczesnych mebli z retro dodatkami. Wszystko zależy jednak od naszego gustu. Jeśli zdecydujemy się na zakup wagi kuchennej retro, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Niezwykle ważny jest materiał, z którego wykonano produkt. Jednym z najbardziej popularnych, a przy tym niezwykle trwałym jest stal nierdzewna. Jest on odporna na korozję i nie ulega odkształceniom. Dodatkowo jest łatwa w czyszczeniu.

Musimy zwrócić uwagę także na tryb ważenia. W sklepie znajdziemy wagi mechaniczne oraz elektroniczne. Choć te pierwsze są mniej nowoczesne, a tym samym lepiej pasują do stylistyki retro, produkty elektroniczne są łatwiejsze w obsłudze. Ciekawym rozwiązaniem są urządzenia posiadające zarówno czytelny wyświetlacz LCD, jak i wskaźnik mechaniczny. Przed zakupem sprawdźmy także dokładność pomiaru wybranego przez nas modelu. Zwykle wynosi ona ok. 20 g – 25 g, choć znajdziemy także urządzenia z dokładnością do 1 g. Kolejną, ważną sprawą jest maksymalne obciążenie. Zazwyczaj wynosi ono 5 kg, co w przypadku wagi kuchennej jest wystarczające.

Spora część konsumentów uważa, że najlepsza waga kuchenna retro w 2020 roku jest lekka, dzięki czemu łatwo się ją przenosi. Użytkownicy cenią także modele, które zostały wyposażone w antypoślizgowe nóżki. Zapewniają one bezpieczeństwo i chronią przed upadkiem urządzenia na podłogę w trakcie odmierzania składników.

 

 

Wagi kuchenne retro – ranking

 

 

G3FERRARI G20061 

 

Jeśli interesuje Cię waga kuchenna retro w dobrej cenie, zachęcamy do zapoznania się z opisem G3FERRARI G20061. Jest to produkt, który zdobył wiele pozytywnych opinii. Ma on srebrny kolor, dlatego pasuje do większości wnętrz. Z uwagi na swój design (retro) przyciąga uwagę gości i poza swoim podstawowym zadaniem, spełnia też rolę dekoracji.

G3FERRARI G20061 to model mechaniczny. Maksymalne obciążenie wagi wynosi 5 kg. Dokładność pomiaru jest równa 25 g. Warto dodać, że producent udziela na produkt 24-miesięcznej gwarancji, która stanowi potwierdzenie solidnego wykonania. Materiał, z którego zrobiono wagę wykazuje odporność na zniszczenia i nie rysuje się. Do zestawu dołączona jest czytelna instrukcja obsługi.

Pozytywne opinie na temat G3FERRARI G20061 potwierdzają, że jest to produkt godny uwagi. Osoby, które kupiły tę wagę do swojej kuchni są zadowolone. Uważają, że model ten jest łatwy w obsłudze, a uzyskane wyniki precyzyjne. Wielu konsumentów podkreśla także, że waga ma ciekawy wygląd.

 

 

 

 

Soehnle Vintage Style Red 66229 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Soehnle Vintage Style Red 66229. Jest to waga kuchenna w kolorze czerwonym. Na obudowie znajdziemy zarówno wskaźnik mechaniczny, jak i czytelny wyświetlacz LCD. Dzięki temu odczytanie wyniku jest proste i nikomu nie powinno sprawiać problemu. Produkty, które chcemy zważyć należy umieścić na wytrzymałej, szklanej platformie.

Maksymalne obciążenie Soehnle Vintage Style Red 66229 wynosi 5 kg. Dokładność pomiaru jest równa 1 g. Wymiary wagi się następujące: szerokość – 8,5 cm, wysokość – 18,5 cm i głębokość – 24,5 cm. Waga produktu to 0,7 kg. Dzięki temu jego przenoszenie nie jest problematyczne. Na produkt udzielana jest 5-letnia gwarancja. Potwierdza ona wysoką jakość modelu.

Opinie na temat Soehnle Vintage Style Red 66229 są pochlebne. Konsumenci w swoich recenzjach zaznaczają, że produkt jest odpowiednio skonstruowany, dlatego nie chwieje się na boki. Dodatkowe zabezpieczenie zapewniają antypoślizgowe nóżki. Nie musimy się obawiać, że waga zsunie się z kuchennego blatu i spadnie na podłogę.

 

 

 

 

Soehnle Silvia 65003

 

Chcesz kupić wagę w stylu retro, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Polecamy Twojej uwadze Soehnle Silvia 65003. Produkt ma następujące wymiary: 25 cm x 27 cm x 25 cm. Dzięki temu będzie odpowiedni także do kuchni o małej powierzchni. Waga ma kolor srebrny, dlatego pasuje do większości pomieszczeń, bez względu na ich wystrój.

Prezentowany model wyposażony jest w zdejmowaną misę o pojemności 1,75 l. Element ten został wykonany z wysokogatunkowej stali szlachetnej, więc nie niszczy się zbyt szybko, a jego czyszczenie nie jest problematyczne. Maksymalne obciążenie wagi jest równe 5 kg. Dokładność pomiaru wynosi 20 g. Na produkt udzielana jest 3-letnia gwarancja.

Konsumenci twierdzą, że Soehnle Silvia 65003 to produkt, w który warto zainwestować. Tym, co przekonało ich do zakupu jest solidne wykonanie, klasyczny design oraz dokładność pomiaru. Jak zapewniają, waga pięknie prezentuje się na kuchennym blacie i stanowi jego ozdobę. Dodatkowo jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status