Najlepsza patelnia elektryczna Kromet

Ostatnio aktualizowane: 23.04.19

 

Jaką patelnię elektryczną Kromet wybrać?

 

Duże patelnie elektryczne sprawdzą się w każdym punkcie gastronomicznym. Pozwolą szybko usmażyć sycące i smaczne mięso oraz przyrządzić wiele innych dań. Ważne jednak, aby wybrane przez nas urządzenie było wysokiej jakości. Tylko wtedy będziemy mogli mieć pewność, że gotowanie będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Chcąc pomóc konsumentom w wyborze możliwie najbardziej funkcjonalnego produktu, przygotowaliśmy krótki poradnik. Po jego lekturze będziesz wiedział, czym cechują się najlepsze patelnie elektryczne Kromet. Artykuł został dodatkowo wzbogacony zestawieniem uwzględniającym 3 godne polecenia sprzęty.

Dlaczego to akurat marka Kromet została przez nas wybrana? Powód jest prosty. Ta polska firma jest jednym z najbardziej docenianych przedsiębiorstw, dostarczających na rynek wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne.

Osoby, które na co dzień zajmują się prowadzeniem gastronomii zgodnie twierdzą, że najlepsza patelnia elektryczna Kromet w 2019 roku to taka, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Standardowo jest to stal nierdzewna wykazująca dużą tolerancję na wysokie temperatury i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Konsumenci podają także, że dobre modele dają możliwość regulacji temperatury w szerokim zakresie. Użytkownik, który zdecydował się na zakup produktu marki Kromet może ustawiać ten parametr zwykle w granicach od 50 st. C do 275 st. C.

Podczas zakupów musimy zwrócić uwagę na rozmiary interesującego nas sprzętu. To, jaką pojemność wybierzemy, powinno być uzależnione od rodzaju prowadzonego przez nas biznesu. Jeśli nasz punkt gastronomiczny nie jest zbyt duży, modele kilkulitrowe będą odpowiednie. W sklepach znajdziemy także urządzenia o pojemności 30 litrów i więcej, które świetnie sprawdzą się w dużych restauracjach. Ważną kwestią jest również to, aby wybrana przez nas patelnia była łatwa w czyszczeniu. Konsumenci chwalą modele, w których patelnię wyjmuje się przy użyciu łatwych w obsłudze uchwytów. Daje to możliwość szybkiego jej ściągnięcia, i tym samym umycia.

 

 

Patelnie elektryczne Kromet – ranking

 

 

Kromet 000.PE-025N

 

Jeśli interesuje Cię patelnia elektryczna Kromet w dobrej cenie, zapoznaj się z opisem modelu Kromet 000.PE-025N. To wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt, którego cechuje duża odporność na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Moc sprzętu wynosi 5,4 kW. Pojemność patelni to 37 l, a jej wymiary wewnętrzne są następujące 43 cm x 57 cm x 15 cm. Rozmiar całkowity urządzenia to: 70 cm x 60 cm x 85 cm. Zostało ono zrobione ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Prezentowany model wyposażony jest w termostat, który stanowi skuteczną ochronę przed przegrzaniem. Patelnia ma ręczny przechył misy dodatkowo zabezpieczony przed niekontrolowanym poruszeniem. Użytkownik ma możliwość regulacji temperatury w zakresie od 50 st. C. do 275 st. C.

Opinie na temat Kromet 000.PE-025N są pochlebne. Wielu konsumentów doceniło solidne wykonanie urządzenia. Plusem jest także stabilna konstrukcja i przystępna cena. Dzięki niej nawet osoby rozpoczynające swoją pracę w gastronomii mogą sobie pozwolić na zakup takiego sprzętu.

 

 

 

 

Kromet 700.PE-015

 

Prowadzenie punktu gastronomicznego wymaga od nas dobrego wyposażenia. Tylko funkcjonalne sprzęty są gwarancją zorganizowanej i efektywnej pracy. Jeśli i Ty poszukujesz sprawdzonej patelni elektrycznej, zapoznaj się z opisem modelu Kromet 700.PE-015.

Urządzenie ma moc całkowitą równą 4,5 kW, a użytkownik może regulować temperaturę w zakresie od 50 st. C. do  275 st. C. Pojemność robocza wynosi 8 l, a napięcie zasilania to 3 NPE 230/400V 50Hz. Jest to więc model, który idealnie sprawdzi się w małej gastronomii. Misa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i łatwo utrzymać ją w czystości. Wyjmuje się ją za pomocą przymocowanych do patelni uchwytów. Wielu użytkowników podkreśla, że jest to niezwykle łatwe i zajmuje tylko kilka chwil. Do zestawu nie jest dołączona podstawa. Musimy więc dokupić ją samodzielnie.

Osoby, które miały przyjemność użytkować prezentowane przez nas urządzenie są zdania, że to bardzo dobry produkt. Choć jego cena jest dość wysoka, jakość wykonania to rekompensuje. Kupując ten model, można mieć pewność, że będzie nam służył przez kilka, a nawet kilkanaście lat.  

 

 

 

 

Kromet 700.PE-03

 

Osoby, które mają duży budżet i chcą zainwestować w wysokiej klasy urządzenie, powinny przyjrzeć się modelowi Kromet 700.PE-03. Choć jego cena oscylująca w granicach ok. 8 tysięcy może dla wielu okazać się zbyt wysoka, jest to ceniony przez konsumentów model, którego cechuje bezawaryjność i duża powierzchnia robocza wynosząca aż 50 l.

Użytkownik może bez trudu regulować temperaturę w zakresie od 50 st. C. do 275 st. C. Napięcie zasilania urządzenia to NPE 230/400 V 50 Hz., a jego moc jest równa 9 kW. Wymiary wewnętrzne patelni wynoszą 70 cm x 40 cm x 18 cm, a całkowity rozmiar prezentowanego modelu to 80 cm x 70 cm x 85 cm. Produkt wykonany został z blachy nierdzewnej. Jest on przechylany przy pomocy przekładni śrubowej. Patelnia posiada termostat oraz mikrowyłączniki, które odcinają zasilanie w chwili przechyłu.

Pojawiające się w sieci opinie na temat tego urządzenia są pozytywne. Konsumenci doceniają to, że produkt jest łatwy w obsłudze, a do tego jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...