Najlepsza pakowarka próżniowa Hendi

Ostatnio aktualizowane: 09.04.20

 

Jaką pakowarkę próżniową Hendi wybrać?

 

Źle przechowywane produkty spożywcze bardzo szybko się psują. Dlatego musimy znaleźć sposób, aby przedłużyć ich datę przydatności do spożycia. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest pakowanie próżniowe – powietrze z woreczka jest odessane, opakowanie szczelnie zamknięte, w efekcie czego jedzenie wolniej się psuje. Co istotnie, nie musimy już korzystać z usługi pakowania próżniowego w sklepach, możemy spakować produkty próżniowo w domowych warunkach, a możliwe jest to dzięki pakowarce próżniowej. Chciałbyś zaopatrzyć się w taki produkt, lecz nie wiesz, co cechuje dobrą pakowarkę? Wystarczy, że przeczytasz nasz poradnik, a na pewno dokonasz dobrego wyboru.

W poniższym artykule umieściliśmy kilka produktów Hendi. Jest to firma, która zajmuje się produkowaniem urządzeń ułatwiających pracę w kuchni. W asortymencie marki znajdziesz maszynki do mięsa, krajalnice do chleba, a także solidne pakowarki próżniowe.

Najważniejsze jest prawidłowe przechowywanie produktów, do których nie może dojść powietrze. Dlatego najlepsza pakowarka próżniowa Hendi jest szczelna. Jeżeli do jedzenia dostanie się chociaż trochę powietrza, to szybko zaczyna się psuć. Dlatego polecamy wybór modeli, które mają podwójne szwy – ze względu na to, że są one szczelniejsze.

Bardzo wiele produktów daje nam możliwość regulowania prędkości pakowania oraz zmianę sposobu zgrzewania. Na obudowie znajdziemy więc więcej przycisków. Ważne więc, aby były one dobrze opisane, a obsługa pakowarki nie sprawiała nam problemów.

Najlepsze pakowarki Hendi to takie, które mogą pracować z każdym rodzajem folii oraz toreb. Niektóre modele nie nadają się do grubych folii, ponieważ nie domykają ich wystarczająco dobrze. Istnieje więc ryzyko, że produkt nie zostanie szczelnie zamknięty. Inne modele z kolei nie radzą sobie z cienkimi foliami, które po prostu przerywają.

Niemniej ważna jest również moc pakowarki. Sprzęt o dużej wydajności, pozwala na szybkie spakowanie nawet dużych porcji jedzenia. Zazwyczaj charakteryzuje się on również płynniejszą pracą, dzięki czemu szybciej zapakujemy wszystkie produkty, które sobie przygotowaliśmy. Pamiętaj, aby także odpowiednio dobrać długość listwy do wielkości potraw, jakie będziesz pakować. Najpopularniejsze modele pakują torebki nie dłuższe niż 30 cm.

Jeżeli chodzi o moc, to urządzenia do domowego użytku mają zazwyczaj około 150 W. Profesjonalny sprzęt ma jednak większą moc, która może oscylować nawet w okolicach 700 W. Wybór mocy zależy od tego, jak często zamierzamy używać pakowarki.

 

 

Pakowarki próżniowe Hendi – ranking

 

 

Hendi Budget Line

 

Hendi Budget Line to pakowarka próżniowa, która pozwoli Ci szybko i sprawnie zapakować żywność do torebek. Urządzenie ma dwa poziomy regulacji prędkości zgrzewania worków, więc możemy wybrać ten, który nam najbardziej odpowiada. Płyny z żywności nie zostają zaciągnięte. Po wciągnięciu powietrza składniki zachowuje świeżość przez bardzo długi czas. Długość listwy prezentowanego urządzenia wynosi 31 cm.

Jest to produkt, którego waga wynosi 1,7 kg. Jest to także kompaktowa pakowarka, którą możesz umieścić w każdym miejscu swojej kuchni. Ze względu na małą wagę przenoszenie produktu nie sprawi nam problemów. Pakowarka nie emituje prawie żadnych dźwięków podczas pracy.

Obudowa produktu jest wykonana z ABS, tworzywa sztucznego, które jest lekkie, a do tego mocne. Wiele osób chwali fakt, że do urządzenia można użyć zwyczajnych worków w rolce, a nie torebek przeznaczonych jedynie do zgrzewania.

 

 

 

 

Hendi 970461 

 

Hendi 970461 to pakowarka próżniowa, która ma bardzo dużą moc wynoszącą 190 W. Jest to wystarczające, aby bardzo szybko zapakować wiele torebek z jedzeniem. Dzięki dużej mocy pakowarka równie dobrze sprawdza się w domowych warunkach oraz w małej gastronomii. Jest to szczególnie polecany model do pakowania ryb.

Cała obudowa produktu jest wykonana z ABS, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Długość listwy urządzenia wynosi 31 cm i nie ma limitu na długość torebki, w jaki zamierzamy zapakować jedzenie. Opisywana pakowarka próżniowa Hendi w dobrej cenie ma intuicyjny system obsługi, który z pewnością nie sprawi Ci problemu. Wręcz przeciwnie, dzięki regulacjom możesz zadecydować, z jaką prędkością oraz z jaką temperaturą folia ma być zgrzewana.

Waga prezentowanego produktu wynosi 2,3 kg. Użytkownicy zauważyli, że pakowarka bardzo szczelnie pakuje żywność oraz dokładnie odsysa powietrze. Dzięki temu możemy przechowywać produkty w zamrażarce lub w lodówce przez bardzo długi czas. Użytkownicy wspominają również o ładnej prezencji modelu, który dobrze komponuje się z nowoczesną kuchnią.

 

 

 

 

Hendi 975398

 

Chcielibyśmy zaprezentować Hendi 975398. Jest to profesjonalna pakowarka próżniowa, która najlepiej sprawdza się w punktach gastronomicznych. Jest to bardzo duży produkt, który waży 24 kg. Dlatego ciężko byłoby znaleźć dla niego odpowiednie miejsce w domu.

Pakowarka została wykonana głównie ze stali, co oznacza, że produkt jest odporny na uszkodzenia. Jednak pokrywa modelu to przezroczyste tworzywo ABS, które umożliwia nam obserwowanie procesu zgrzewania się torebek. Proces ten możemy bardzo łatwo regulować pod względem prędkości oraz temperatury zgrzewania. Wszystkie informacje pojawiają się na czytelnym wyświetlaczu.

Długość listwy modelu wynosi 29,5 cm. Moc urządzenia to 630 W, co jest wystarczającym wynikiem, aby pakowarka mogła pracować cały dzień, bez obaw, że ulegnie ona awarii. Dzięki tak dużej mocy możemy bardzo szybko zapakować dużą ilość jedzenia. Jest to właśnie cecha, o której bardzo często wspominają osoby, które zaopatrzyły się w pakowarkę. Internauci wspominają również o niezawodności produktu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status