Najlepsza naleśnikarka Roller Grill

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jaką naleśnikarkę Roller Grill wybrać?

 

Jeśli uwielbiasz jeść naleśniki, powinieneś przemyśleć zakup funkcjonalnego urządzenia do ich przyrządzania, jakim jest naleśnikarka. Przy jej użyciu szybko, łatwo i bez użycia tłuszczu przygotujesz ulubioną przekąskę. Urządzenie to umożliwia usmażenie naprawdę dużych i cienkich naleśników, które następnie możemy zjeść z ulubionymi dodatkami. Na rynku dostępne są różne rodzaje tego typu urządzeń, dlatego aby dowiedzieć się, na co zwracać uwagę podczas zakupów, koniecznie przeczytaj ten poradnik. Na końcu znajdziesz także ranking, w którym zamieściliśmy trzy najlepsze naleśnikarki Roller Grill.

Roller Grill to francuska firma będąca liderem w produkcji wyposażenia gastronomicznego, której produkty dostępne są w ponad 100 państwach na całym świecie. W ofercie firmy znajdziemy między innymi naleśnikarki, frytownice, gofrownice, grille, wędzarnie i wiele innych. Wszystkie urządzenia cechują się wysoką jakością, trwałością i niezawodnością. Nabywając sprzęt tej firmy możemy mieć pewność, że spełni on nasze oczekiwania.

W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje tego typu urządzeń, przeznaczone do użytku domowego oraz gastronomiczne. Różnią się one od siebie przede wszystkim ceną i rodzajem wykonania. Przyrządy domowe są tańsze i posiadają obudowę wykonaną z plastiku. Ich moc wynosi około 1000 W i można na nich przygotować naleśniki o średnicy do 30 cm. Cena modeli gastronomicznych jest dużo wyższa, ale działają one szybciej i mogą być zasilane gazem lub prądem.

Przed nabyciem nowej naleśnikarki warto mieć na uwadze jakość jej płyty grzewczej. Najlepiej sprawdzają się te wykonane z teflonu lub  aluminium, pokryte specjalną, nieprzywierającą powłoką. Ważne jest również to, aby równomiernie się nagrzewała i była łatwa w czyszczeniu. Co więcej, płaska płyta umożliwi bezproblemowe przewracanie naleśników na drugą stronę. Zwróćmy również uwagę, czy posiada ona obrzeże uniemożliwiające wylewanie się ciasta.

Nie bez znaczenia jest także obudowa urządzenia, która powinna być solidnie wykonana i przede wszystkim posiadać właściwości termoizolacyjne. Poza tym najlepsza naleśnikarka Roller Grill w 2019 roku powinna być wyposażona w termostat, umożliwiający regulację temperatury smażenia.

 

 

Naleśnikarki Roller Grill – Ranking

 

 

Roller CSQ 400 Pojedyncza

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Roller CSQ 400. Jest to naleśnikarka Roller Grill w dobrej cenie, przeznaczona do smażenia w lokalach gastronomicznych.

Obudowa naleśnikarki wykonana jest ze stali nierdzewnej, a w jej dolnej części znajduje się szuflada do przechowywania gotowych naleśników. Jest ona również termoizolacyjna. Powierzchnia płyty nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu placki równo się smażą. Model ten posiada także termoparę zabezpieczającą oraz możliwość płynnej regulacji wielkości płomienia. Urządzenie zasilane jest gazem typu LPG lub NG.

Moc sprzętu to 3200 W, a jego wymiary to szerokość – 45 cm, długość – 50 cm i wysokość – 24 cm. Średnica płyty grzewczej wynosi 40 cm. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity produkt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadła do gustu jego wyjątkowa wytrzymałość.

 

 

 

 

Roller Grill CDG 350

 

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć modelu Roller Grill CDG 350. Jest to profesjonalna naleśnikarka zasilana gazem, przeznaczona do smażenia placków o średnicy do 35 cm.

Model ten posiada dwie okrągłe płyty grzewcze, którymi można oddzielnie sterować. Dzięki temu sprzęt jest bardziej ekonomiczny, a nasza praca wydajniejsza. Powierzchnia płyty jest gładka i pokryta specjalną, nieprzywierającą powłoką, dzięki czemu nie musimy obawiać się o przyklejenie się placków. Dodatkowo pracę z urządzeniem ułatwiają płynna regulacja wielkości płomienia, termopara zabezpieczająca przed niekontrolowanym wypływem gazu oraz lampka kontrolna sygnalizująca grzanie.  

Obudowa tego modelu wykonana jest ze stali nierdzewnej, a w jej dolnej części znajduje się szuflada do przechowywania gotowych naleśników. Wraz z urządzeniem w zestawie otrzymamy przyrząd do rozprowadzania ciasta.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat tego modelu, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego solidne wykonanie, możliwość oddzielnej pracy na dwóch płytach oraz łatwość obsługi.

 

 

 

 

Roller Grill CDG 400

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Roller Grill CDG 400. Jest to profesjonalna naleśnikarka przeznaczona do lokali gastronomicznych. Zasilana jest ona gazem typu LPG lub NG.

Model ten wyposażony jest w dwie płyty grzewcze o średnicy 40 cm. Mogą być one sterowane oddzielnie, co znacznie usprawnia pracę. Pokryte są one powłoką teflonową, nie musimy zatem martwić się o przywieranie placków.

Urządzenie posiada termoparę, chroniącą przed niechcianym wypływem gazu. Model ten ma też funkcję regulacji wielkości płomienia. O stanie nagrzania informuje nas lampka kontrolna. Ponadto, w dolnej części obudowy znajduje się szuflada do przechowywania gotowych naleśników.

Mimo, iż jest to najdroższa propozycja z naszego zestawienia, konsumenci pozytywnie oceniają ten produkt i w swoich opiniach podkreślają, że jest on solidnie wykonany. Dodatkowymi zaletami są wysoka jakość, łatwość obsługi oraz wydajność.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...