Najlepsza lodówko-zamrażarka Samsung

Ostatnio aktualizowane: 23.04.19

 

Jaką lodówko-zamrażarkę Samsung wybrać?

 

Lodówko-zamrażarka jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni i trudno wyobrazić sobie bez niej codzienne życie. Nabywając nowy sprzęt warto mieć na uwadze, że pracuje on nieprzerwanie przez całą dobę, ważne jest więc odpowiednie dobranie wszystkich parametrów. Rynek oferuje bardzo szeroką gamę lodówek, a producenci AGD prześcigają się w zastosowaniu różnorodnych funkcji. Aby nieco ułatwić Ci wybór w niniejszym artykule zebraliśmy niezbędne wskazówki przydatne podczas zakupów. Na końcu zestawiliśmy też trzy najlepsze lodówko-zamrażarki Samsung.

 

 

Samsung specjalizuje się w produkcji sprzętów elektronicznych i artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie firmy znajdziemy między innymi pralki, suszarki, piekarniki, a także lodówko-zamrażarki. Wszystkie produkty cechują się solidnym wykonaniem, nowoczesnym designem, a także zaawansowaniem technologicznym. Samsung to firma znana na całym świecie, dlatego nabywając jej sprzęt możemy być pewni, że spełnią nasze oczekiwania.

Zakup nowej lodówko-zamrażarki powinniśmy rozpocząć od sprawdzenia jej klasy energetycznej. Parametr określa, ile prądu zużyje nasze urządzenie. Zazwyczaj stosuje się 9-stopniową skalę (D, C, B, A, A+, A++, A+++), w której litera D oznacza najmniej energooszczędny model, a A+++ najbardziej energooszczędny.

Najlepsza lodówko-zamrażarka Samsung w 2019 roku ma system No Frost. Dzięki niemu rozmrażanie sprzętu nie jest konieczne, a lód nie osadza się na ściankach. Przydatną opcją jest też powłoka antybakteryjna chroniąca żywność znajdującą się wewnątrz lodówki przed rozwijaniem się pleśni i bakterii.  

Podczas zakupów istotne jest również sprawdzenie kierunku otwierania drzwi lodówki. Ma to znaczenie podczas planowania rozmieszczenia mebli w kuchni. Nie bez znaczenia jest też układ zamrażalnika. Wygodną opcją są wyjmowane szuflady ułatwiające segregowanie i przechowywanie żywności. Ponadto lodówko-zamrażarki mogą być wyposażone w szereg dodatkowych udogodnień zwiększających ich funkcjonalność. Są to na przykład: kostkarka do lodu, filtr wody czy barek zewnętrzny.

 

 

Lodówko-zamrażarki Samsung – Ranking

 

 

Samsung RB31FERNCSA

 

Jeśli szukasz funkcjonalnej lodówko-zamrażarki, która pomieści duże ilości jedzenia, jest energooszczędna i przy tym elegancko się prezentuje koniecznie sprawdź model Samsung RB31FERNCSA.

Urządzenie wyposażone jest w łatwo wysuwaną półkę na rolkach, dzięki której możemy uzyskać łatwy dostęp do produktów stojących z tyłu. Zastosowanie strefy CoolSelect sprawia, że mamy możliwość ustawienia temperatury wewnątrz lodówki i dostosowania jej do znajdującej się wewnątrz żywności. Dużym ułatwieniem jest także koszyk na przyprawy Grab’n Go, który można całkowicie wyciągnąć i zaserwować umieszczone w nim produkty.

Szuflady tego modelu wysuwają się całkowicie, dzięki czemu mamy lepszy dostęp do wnętrza i możemy uporządkować znajdujące się w nim rzeczy. Wnętrze oświetlone jest światłem LED zwiększającym widoczność w środku. Z kolei technologia No Frost całkowicie eliminuje osadzanie się lodu na ściankach.

Wymiary lodówki to szerokość – 59,5 cm, wysokość – 180,5 cm i głębokość – 66,8 cm. Jej klasa energetyczna to A++. Konsumenci zgodnie twierdzą, że sprzęt spełnia ich oczekiwania, jest pojemny i cicho pracuje.

 

 

 

 

Samsung RB31FERNDBC 

 

Samsung RB31FERNDBC to lodówko-zamrażarka Samsung w dobrej cenie, która pasuje do każdego wnętrza dzięki zastosowaniu eleganckiego wzornictwa.

Urządzenie jest energooszczędne, a jego klasa energetyczna to A+. Zastosowanie kompresora Samsung Digital Inverter Compressor sprawia, że użytkownik ma możliwość wyboru spośród 5 cyklów pracy. Możemy utrzymywać stałą temperaturę wewnątrz lodówki zmniejszając zużycie kompresora. W ten sposób redukujemy rachunki za prąd.

W lodówce zastosowano wiele wygodnych rozwiązań, które ułatwiają jej użytkowanie. Są to między innymi: szuflada z pełnym wysuwem, łatwo wysuwana półka na rolkach, głęboka półka do napojów umieszczona na drzwiach, oświetlenie LED czy funkcja No Frost.

Wymiary sprzętu to szerokość – 59,5 cm, wysokość – 180,5 cm i głębokość – 66,8 cm. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup dodają także, że ma bardzo estetyczny wygląd, cicho pracuje i jest solidnie wykonany.

 

 

 

 

Samsung Chef Collection RB36J8799S4 

 

Osobom poszukującym nowoczesnej lodówko-zamrażarki charakteryzującej się wyszukanym wzornictwem i solidnym wykonaniem polecamy model Samsung Chef Collection RB36J8799S4.

Urządzenie wyróżnia się eleganckim designem, który pasuje do każdego wnętrza. Jego cechą charakterystyczną jest podświetlany na niebiesko uchwyt oraz srebrne wykończenie ze szczotkowanego metalu. Dzięki zastosowaniu wewnątrz funkcjonalnego wyświetlacza LED użytkownik może sterować trybem pracy oraz ustawić odpowiednią temperaturę.

Sprzęt wyposażony jest w specjalną szufladę do przechowywania mięsa i ryb, w której żywność zachowuje świeżość przez długi czas. Chłodzenie w trybie Chef Mode sprawia, że możemy zapewnić produktom odpowiednią temperaturę.

Lodówka jest bardzo pojemna. Ma regulowane półki na drzwiach, które można ustawiać w dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb. Zamrażalnik tego modelu wyposażony jest w wyjmowane szuflady, które pozwalają efektywnie wykorzystać przestrzeń.

Sprzęt jest energooszczędny (A+++), a jego wymiary to to szerokość – 59,5 cm, wysokość – 201,7 cm i głębokość – 53,5 cm. Według konsumentów jest to bardzo solidny sprzęt.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...