fbpx

Najlepsza lodówka side by side do zabudowy

Ostatnio aktualizowane: 19.08.19

 

Jakie lodówki side by side do zabudowy wybrać?

 

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez lodówki. Jest to jeden z podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego, który znajduje się praktycznie w każdym domu. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na duże, pojemne urządzenia, producenci wyspecjalizowali się w produkcji lodówek o podwójnej konstrukcji, gdzie część mrożąca i chłodząca wykazują bardzo intensywną i efektywną pracę. Sprzęt tego typu spełni oczekiwania nie tylko dużych rodzin, lecz również restauratorów, którzy zaopatrują się w wiele produktów spożywczych. Najlepsze lodówki side by side do zabudowy posiadają wiele funkcji, które w idealny sposób zabezpieczą Twoje pożywienie.

Przed zakupem lodówki side by side powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej wielkość.

W dzisiejszych czasach na rynku funkcjonuje wiele modeli, które stworzone zostały, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gabaryty urządzenia są szczególnie ważne przy zabudowie, bowiem musisz pamiętać o tym, że z każdej strony sprzęt powiększy się o kilka centymetrów. Obecnie w sklepach znajdziesz lodówki, których wysokość waha się od 170 cm do 250 cm, szerokość od 80 cm do 125 cm, a głębokość od 60 cm do 90 cm. Taki przekrój z pewnością pozwoli Ci znaleźć urządzenie idealnie dopasowane do przestrzeni wyznaczonej pod zabudowę. Zastanów się nad tym, który z elementów (chłodziarka, czy zamrażarka) powinien być większy.

Najlepsza lodówka side by side do zabudowy w 2019 roku posiada tak wiele dodatkowych funkcji, że będziesz mógł nie tylko cieszyć się idealną świeżością swoich produktów, ale również korzystać z technologii ułatwiających użytkowanie sprzętu. Producenci wyposażają swoje urządzenia w sygnalizację otwartych drzwi, która poinformuje nas, gdy sprzęt został nieprawidłowo zamknięty. Inną popularną i bardzo przydatną opcją jest mechanizm przeznaczony do produkcji lodu. Wystarczy nacisnąć odpowiednią rączkę, a po kilku sekundach w szklance pojawią się świeże kostki. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem lodówki, która będzie stała w pokoju (szczególnie ważne dla użytkowników kawalerek), poszukaj sprzętu z funkcją redukcji szumu. Takie urządzenia minimalizują dźwięk wytwarzany przez kompresor.

Lodówki do zabudowy tego typu nie są szeroko dostępne w sklepach, dlatego może się okazać, że nie znajdziemy sprzętu, który moglibyśmy określić jako lodówka side by side do zabudowy w dobrej cenie. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym sprzęcie, musisz przygotować się na wydatek rzędu 18000 zł.

 

 

Lodówki side by side do zabudowy – ranking

 

 

Liebherr ECBN 6256 PremiumPlus 

 

Lodówka Liebherr ECBN 6256 PremiumPlus to jeden z najwyżej ocenianych przez konsumentów sprzętów nowej generacji. Posiada szereg użytecznych funkcji, które pozwolą Ci zachować najwyższą jakość nawet bardzo delikatnych produktów. Jedną z nich jest automatyczne odszranianie. Taka opcja minimalizuje ryzyko pojawienia się lodu na ściankach lodówki, dzięki czemu ciągle zachowuje ona swoje właściwości chłodzące i mrożące bez niepotrzebnej utraty energii. Poza tym technologia no frost zabezpiecza poszczególne produkty przed osadzaniem się na ich powierzchni szronu.

Innym udogodnieniem bardzo docenianym przez użytkowników jest funkcja Biofresh. Urządzenie wyposażone zostało w specjalne szuflady o regulowanej wilgotności. Dzięki temu świeże warzywa, owoce lub wysokiej jakości mięsa, czy sery długo zachowują swoje właściwości – nie więdną, nie wysuszają się i utrzymują naturalny zapach.

Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zastosował w produkcji technikę, która umożliwia podział lodówki na kilka sekcji. Takie rozwiązanie sprawia, że w jednym czasie możesz chłodzić kilka produktów w różnej temperaturze. Specjalne półki zostały odseparowane od siebie tak, aby nie zachodziła między nimi cyrkulacja powietrza.

Dodatkowo urządzenie posiada maszynkę do produkcji lodu. Ze względu na automatyczny sygnalizator informujący nas o konieczności wymiany filtrów, możesz być pewien, że kostki są świeże i oczyszczone z różnych niebezpiecznych substancji występujących w wodzie. Jednym z najbardziej docenianych elementów lodówki Liebherr ECBN 6256 PremiumPlus jest dotykowy wyświetlacz LCD. Przy jego pomocy zmienisz tryb pracy lodówki oraz zwiększysz lub obniżysz temperaturę panującą w poszczególnych sekcjach. Konsumenci wysoko oceniają funkcjonalność prezentowanego modelu.

 

 

 

 

Siemens CI 36 BP 01

 

Niewątpliwie, urządzenie Siemens CI 36 BP 01 możemy zaliczyć do grupy najlepszych lodówek typu side by side do zabudowy. Jego produkcja została oparta na zaawansowanej technologii, która pomaga zachować świeżość produktów, bez obawy o utratę ich właściwości odżywczych.

Jedną z najważniejszych funkcji urządzenia jest Multi AirFlow. Jest to system, który polega na równomiernym rozprowadzaniu powietrza wewnątrz lodówki, bez pomijania któregokolwiek z poziomów. Dzięki temu sprzęt utrzymuje stałą temperaturę, nawet jeśli drzwi otwarte są przez dłuższy czas. Jest to szczególnie ważny dodatek w miejscach, gdzie z lodówki korzysta wiele osób np. w restauracjach lub barach samoobsługowych. Częste otwieranie urządzenia bardzo negatywnie wpływa na jakość produktów.

Innym udogodnieniem są opcje superchłodzenie i supermrożenie. Po włożeniu produktów do lodówki i ustawieniu trybu, sprzęt w bardzo krótkim czasie obniża swoją temperaturę, dzięki czemu pokarm szybko ulega obróbce termicznej. Tym sposobem zachowamy maksymalną ilość wartości odżywczych jedzenia. Funkcja wyłącza się automatycznie po ściśle określonym czasie, co znacznie obniża koszty eksploatacyjne.

Innym systemem, bardzo docenianym przez konsumentów jest tryb wakacyjny. Wyjeżdżając na urlop w lodówce pozostawiamy wyłącznie produkty, które nie psują się zbyt szybko i nie potrzebują niskiej temperatury. W tym wypadku tryb wakacyjny jest niezastąpiony. Z tego względu producent wyposażył swoje urządzenie w opcję delikatnego podwyższenia warunków termicznych panujących wewnątrz sprzętu, dzięki czemu pobiera ona znacznie mniej prądu. Osoby, które wybrały prezentowany sprzęt wysoce oceniają różnorodne funkcje, w jakie wyposażony jest sprzęt.

 

 

 

 

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Zespół NRAgata Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Agata
Guest
Agata

A jakieś przykładowe modele side by side do zabudowy ale za te ok 3 500 ??

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status