Najlepsza lodówka Beko

Ostatnio aktualizowane: 26.01.20

 

Jaką lodówkę Beko wybrać?

 

Urządzeniem, bez którego kuchnia byłaby niekompletna jest lodówka. Ponieważ przechowujemy w niej nasze jedzenie, niekiedy przez kilka miesięcy, musimy upewnić się, że model, który chcemy kupić będzie odpowiedni. W tym celu sporządziliśmy ten oto poradnik, dzięki któremu dowiesz się, czym cechuje się najlepsza lodówka Beko w 2020 roku. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, w tekście zamieściliśmy wiele podręcznych rad o tym, jakie cechy muszą mieć dobre sprzęty.

Przedmiotem tego poradnika są maszyny tureckiej marki Beko, która znana jest na całym świecie z produkcji wysokiej jakości sprzętów gospodarstwa domowego. W swoim asortymencie firma ma takie urządzenia, jak pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki do naczyń, telewizory czy kuchenki elektryczne. Producent zapewnia, że wszystkie produkty są skrupulatnie sprawdzane zanim trafią do sklepów, dzięki czemu cechują się eleganckim designem oraz dużą bezawaryjnością.

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest klasa energetyczna maszyny, którą chcesz kupić. Jak pewnie wiesz, lodówka musi być ciągle podłączona do prądu, co oznacza, że przez całą dobę pobiera prąd. Na każdym sprzęcie elektrycznym powinno znaleźć się specjalne oznakowania od A+++ do D, gdzie pierwsza z tych wartości oznacza model najbardziej energooszczędny. Choć wybór modelu, który zużywa mało energii początkowo wiąże się z większymi kosztami zakupu, to jednak jego eksploatacja jest dość tania. Analogicznie jest w przypadku lodówek w klasie D. Ich cena jest bardzo niska, jednak w czasie pracy pobierają bardzo dużo energii, co naraża nas na duże koszty.

Najlepsze lodówki Beko powinny cechować się pojemnością dostosowaną do naszych potrzeb. Jeśli mieszkasz samotnie lub Twoja rodzina jest niewielka, na pewno nie będziesz potrzebował dużego modelu, typu side by side. Pamiętaj też, że im większe urządzenie kupisz, tym będzie ono zużywać więcej prądu. Warto zastanowić się, jak duża powinna być chłodziarka, a jaka zamrażarka. Jeśli nie korzystasz za dużo z drugiego elementu, warto wybrać lodówkę, gdzie jest on mniejszy.

Koniecznie upewnij się, że interesujący Cię model zmieści się w Twojej kuchni. Standardowe urządzenia mają około 200 cm wysokości i od 90 cm do 120 cm szerokości, głębokość wynosi od 60 cm do 90 cm. Koniecznie weź to pod uwagę, jeśli chcesz odpowiednio dobrać urządzenie.

 

 

Lodówki Beko – ranking

 

 

Beko BCN 130000

 

Jeśli poszukujesz nowoczesnej lodówki, to polecamy Ci model Beko BCN 130000. Powodem, dla którego zachęcamy do zakupu sprzętu jest jego klasa energetyczna A++. Dzięki niej eksploatacja urządzenia jest bardzo tania, co zmniejszy Twoje rachunki za energię elektryczną. W ciągu doby maszyna zużywa 0,65 kWh, zaś w czasie roku 238 KwH.

Prezentowany sprzęt będzie odpowiedni dla średniej wielkości rodziny, gdyż pojemność całkowita wynosi 300 l (chłodziarki – 172 l, zamrażarki – 65 l). Z kolei wymiary modelu to: wysokość – 177,7 cm, szerokość – 56,6 cm i głębokość – 54,5 cm. Dużym udogodnieniem jest technologia No Frost, która pozwala na przechowywanie żywności bez szronu i lodu. Sprawia to, że rozmrażanie lodówki nie jest potrzebne. We wnętrzu urządzenia znajdziemy oświetlenie LED, które zapewnia komfort użytkowania. Co więcej, ten typ światła jest bardzo energooszczędny, więc zapewnia tańsze i bardziej ekologiczne użytkowanie maszyny. Dużym atutem jest też komora zero, która przeznaczona jest do przechowywania ryb i mięs w optymalnych warunkach.

Zdaniem wielu konsumentów prezentowany sprzęt jest dobrze dostosowany do naszych potrzeb. W zamrażarce wszystkie półki są przezroczyste, więc bez trudu znajdziemy konkretny składnik. Zaś w chłodziarce umieszczono specjalną półkę na nabiał.

 

 

 

 

Beko CSA 22021

 

Lodówka Beko CSA 22021 to model godny polecenia, ze względu na swoją wysoką klasę energetyczną. Maszyna jest opatrzona logiem A+, dzięki czemu koszty jej utrzymania są bardzo niskie.

Producent zapewnia, że prezentowany sprzęt dobrze sprawdzi się w domu dużej rodziny. Pojemność całkowita urządzenia to 218 l (chłodziarki – 150 l, zamrażarki – 65 l). Z kolei wymiary modelu to: wysokość – 144 cm, szerokość – 54 cm, głębokość – 60 cm. Na uwagę zasługuje zdolność zamrażania produktu, gdyż jest ona imponująca. W przeciągu 1 doby, lodówka może zamrozić 3 kg składników. Zaś w przypadku braku zasilania, ujemna temperatura zostanie utrzymana przez 18 h.  Wnętrze urządzenia jest specjalnie dopasowane do naszych potrzeb. W zamrażarce znajduje się bowiem przezroczysta szuflada, zaś we wnętrzu chłodziarki umieszczono pojemnik na nabiał. Poza tym na drzwiach umieszczono antybakteryjną uszczelkę, którą łatwo jest utrzymać w czystości.

Cechą, która została doceniona przez wielu konsumentów jest niski poziom generowanego hałasu, który nie przekracza 41 dB. Sprawia to, że lodówka nie przeszkadza nam w czasie codziennych czynności.

 

 

 

 

Beko RDM 6126

 

Zdaniem wielu konsumentów model Beko RDM 6126 to jedna z najlepszych lodówek na rynku. Spowodowane jest to klasą energetyczna A+, dzięki temu kosztu użytkowania modelu są bardzo niskie. Co więcej, dobowe zużycie energii wynosi 0,56 kWh, a roczne – 204 kWh. Dzięki temu, prezentowany model jest nie tylko tani w utrzymaniu, ale i bardzo ekologiczny.

Na szczególną uwagę zasługuje to, że poziom hałasu sprzętu nie przekracza 40 dB, więc nie będzie on nam przeszkadzał w nocy. Kolejną kwestią jest zdolność zamrażania 4 kg składników w ciągu 1 doby. Poza tym sprzęt na pewno sprosta wymaganiom średniej rodziny, gdyż jego całkowita pojemność to 176 l, z czego chłodziarka liczy 125 l, a zamrażarka 45 l. Do tego we wnętrzu lodówki znajdziemy specjalny uchwyt na butelki. Dzięki temu nie zabierają one cennego miejsca i mamy do nich łatwy dostęp.

Często docenianą cechą jest antybakteryjna uszczelka, która nie dopuszcza do rozwoju pierwotniaków i drobnoustrojów na ścianie drzwi. Dlatego według wielu osób ta lodówka Beko w dobrej cenie to dobra inwestycja.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status