Najlepsza kuchenka elektryczna jednopalnikowa MPM

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Jaką kuchenkę elektryczną jednopalnikową MPM wybrać?

 

Kuchenka elektryczna jednopalnikowa pozwala przygotować jedzenie w każdych warunkach – bez problemu możesz zabrać ją ze sobą do domku letniskowego lub na biwak, sprawdzi się też w niewielkiej kuchni. Takie urządzenie nie zabiera zbyt dużo miejsca. Często wyjeżdżasz do domku letniskowego lub urządzasz przyjęcia z dużą ilością jedzenia? Uważasz, że kuchenka jednopalnikowa będzie użytecznym sprzętem w Twoim domu? Przed wyborem przeczytaj nasz poradnik, który pomoże Ci kupić najlepszy sprzęt tego typu.

 

 

Z pewnością zauważyłeś, że wszystkie opisane kuchenki jednopalnikowe to produkty MPM. Jest to firma znana z produkcji niedrogiego AGD, wyposażenia łazienki, kuchni oraz innych pomieszczeń w domu. W swojej ofercie ma również sprzęty używane do pielęgnacji domu, takie jak odkurzacze, mopy oraz wiele innych. Wybraliśmy produkty MPM, bo to dobry wybór, gdy mamy mały budżet, a chcemy kupić coś solidniejszego.

Najlepsze elektryczne kuchenki jednopalnikowe MPM mają płytę ceramiczną lub indukcyjną. Najczęstszym wyborem jest sprzęt z płytą ceramiczną. Bardzo szybko oddaje ona ciepło oraz rzadko się psuje. Drugą opcją jest kuchenka z płytą indukcyjną. Jest ona bardzo dobrze wykonana i przez długi czas nie ulega zniszczeniu. Wyróżnia ją niezbyt wymagająca pielęgnacja oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Jeżeli chodzi o moc, to najlepsza elektryczna kuchenka jednopalnikowa MPM w 2020 roku ma około 1000 W. Jest to wystarczające, aby w miarę szybko przygotować mało skomplikowane danie. W przypadku, kiedy zamierzasz używać kuchenki bardzo często, to będzie Ci potrzebna trochę większa moc. Optymalnym wynikiem jest około 1500 W.

Wiele osób zabiera kuchenki na biwaki lub do domku letniskowego. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, to z pewnością jest dla Ciebie ważna waga produktu. Aby się zbytnio nie obciążać, warto wybrać kuchenkę, której waga nie przekracza 1 kg. Najczęściej spotykane funkcje to timer oraz sterowanie dotykowe.

 

 

Kuchenki elektryczne jednopalnikowe MPM – ranking

 

 

MPM MKE-06

 

MPM MKE-06 to elektryczna kuchenka jednopalnikowa, która sprawdzi się w każdym domu. Jej moc wynosi 1800 W. Jest to wystarczające, aby bardzo szybko przygotować wiele, wymagających dań. Dużą zaletą urządzenia jest możliwość regulowania temperatury. Zakres regulacji to od 60 st. C do 240 st. C. Możemy więc bardzo łatwo dopasować temperaturę do gotowania danego dania.

Sterowanie prezentowaną kuchenką elektryczną jest łatwe. Ma ona specjalny panel dotykowy, na którym widnieje kilka przycisków. Z kolei na przejrzystym wyświetlaczu LCD pokazują się nam wszystkie ustawienia, jakie wybraliśmy z pomocą panelu dotykowego. Jedną z funkcji kuchenki jest minutnik, który znacznie ułatwia gotowanie.

Sprzęt bardzo szybko się nagrzewa i jest solidnie wykonany. Szerokość modelu to jedynie 30 cm, co oznacza, że bez trudu zmieści się on nawet na najmniejszym blacie. Użytkownikom prezentowanej kuchenki podoba się to, że jest ona kompaktowa, a także to, że produkt można bardzo łatwo przenosić z miejsca na miejsce.

 

 

 

 

MPM MKE-10M 

 

Chcielibyśmy zaprezentować MPM MKE-10M, czyli kuchenkę elektryczną z ciekawymi funkcjami. Jest to jeden z najbezpieczniejszych produktów tego typu. Ma on 4 nóżki antypoślizgowe. Sprzęt ma funkcję automatycznego wyłączania się w przypadku niebezpieczeństwa oraz został wyposażony w zabezpieczenie przed przegrzaniem, co jest bardzo użyteczną funkcją. Moc kuchenki to 1500 W.  

Obudowa produktu to stal nierdzewna. Właśnie dlatego ta elektryczna kuchenka jednopalnikowa MPM w dobrej cenie przez długi czas wygląda reprezentacyjnie i nie ulega korozji. Warto dodać, że stal nierdzewna jest mocnym materiałem, więc nie ulegnie szybko uszkodzeniu. Sprzęt jest wyposażony w lampkę, która kontroluje stan pracy.

Średnica płyty wynosi 18,5 cm. Oznacza to, że zajmuje ona bardzo mało miejsca. Pokrętło termostatu pozwala nam na regulowanie temperatury, dzięki czemu możemy przyrządzać różne dania. Użytkownicy najbardziej cenią ładny design produktu, a także bezpieczeństwo, jakie zapewnia.

 

 

 

 

MPM MKE-08

 

MPM MKE-08 to kuchenka, o której konsumenci wypowiadają się bardzo pochlebnie. Jej popularność jest ściśle związana z ciekawym designem – kształt urządzenia z pewnością będzie harmonizował z innymi elementami wyposażenia nowoczesnej kuchni. Kuchenka jest cała czarna, a na jej środku znajduje się duże pokrętło. Umożliwia nam ono zmianę temperatury gotowania.

Moc tego urządzenia wynosi 1800 W. Sprzęt ma timer ułatwiający przygotowanie jedzenia. Z kolei blokada przed niepotrzebnym włączaniem uchroni nasze dzieci przed uruchomieniem prezentowanej kuchenki. Regulacja temperatury jest możliwa w zakresie od 60 st. C do 240 st. C. Wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie funkcje i umożliwia wybranie tej odpowiedniej.

Timer możemy ustawić w zakresie od 0 do 180 minut. Sprzęt jest bardzo lekki, więc nie będzie sprawiał problemów podczas przenoszenia. Użytkownikom najbardziej podoba się design oraz możliwość łatwego sterowania prezentowaną kuchenką.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status