Najlepsza kawiarka elektryczna GAT

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jaką kawiarkę elektryczną GAT wybrać?

 

Kluczem do dobrego przygotowania kawy jest odpowiednia maszyna, która pozwoli zachować pełnię aromatu napoju. Zdaniem wielu specjalistów, najlepszym sposobem na przygotowanie tego trunku jest użycie kawiarki elektrycznej. Produkt ten zdecydowanie skraca czas przygotowania kawy, jednocześnie w pełni zachowuje jej zapach. Niestety, wybór takiego sprzętu nie należy do najprostszych. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinno mieć dobre urządzenie. Co więcej, na końcu tego artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znajdziesz trzy najlepsze kawiarki elektryczne GAT.

Decydując się na zakup takiego urządzenia koniecznie zwróć uwagę na jakość jego wykonania. Dwoma najpopularniejszymi materiałami, z których powstają kawiarki są stal i aluminium. Pierwszy rodzaj wyróżnia się ciekawymi kształtami oraz twardą obudową. Nie musisz się zatem obawiać, że model ulegnie zepsuciu na skutek lekkiego otarcia. Drugi typ kawiarek wykonany został z bezpiecznego stopu aluminium. Sprzęty tego typu często cechują się ładnymi kolorami i ciekawymi wzorami. Dodatkowo upewnij się, że uchwyt urządzenia nie jest zbyt delikatny, gdyż może to spowodować utrudnienia w przenoszeniu napoju.

Zwróć szczególną uwagę na klapkę w kawiarce. Nie powinna się ona zbyt łatwo odchylać, gdyż może to spowodować ulotnienie się aromatu kawy. Najlepsze modele posiadają dość masywne klapki, co zdecydowanie ułatwia przelewanie kawy.

Następną kwestią jest pojemność urządzenia. Powinna być ona dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli z przedmiotu będziesz korzystał tylko Ty, to warto zakupić model o pojemności 2 filiżanek espresso. Taki typ urządzeń będzie odpowiedni dla osób żyjących samodzielnie lub rodzin, gdzie domownicy piją kawę sporadycznie. W przypadku, gdy z kawiarki ma korzystać większa grupa ludzi, polecamy inwestycję w modele o pojemności 6 filiżanek espresso lub nawet większych.

Przed dokonaniem zakupu dokładnie sprawdź jakość uszczelek w interesującym Cię produkcie. Jeśli zostały one wykonane ze słabej jakości produktów, zapewne zajdzie konieczność ich wymiany.

 

 

Kawiarki elektryczne GAT – Ranking

 

 

GAT Gaia 6 

 

Model Gaia 6 znanej marki GAT to bardzo elegancka kawiarka, która idealnie nada się do Twojego domu lub biura. Sprzęt ten został wykonany z najwyższej jakości aluminium. Dzięki temu urządzenie jest bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się zatem obawiać, że drobne otarcia czy przypadkowe stłuczenia zniszczą zaparzacz.

Ta najlepsza kawiarka elektryczna GAT w 2020 roku pozwala na przygotowanie od 4 do 6 filiżanek aromatycznego espresso. Zatem model ten będzie odpowiedni dla ludzi żyjących samodzielnie, jak również całych rodzin. Warto dodać, że prezentowany produkt w obsłudze nie różni się od tradycyjnego modelu, bowiem również posiada zbiornik na wodę, sitko na napój i górny pojemnik, na gotową kawę. Warto dodać, że ostatni element jest przezroczysty, co sprawia, że będziesz mógł obserwować przygotowany trunek.

Wymiary urządzenia to: całkowita wysokość z podstawką – 23 cm, średnica dolna – 11,5 cm, średnica górna – 10 cm i szerokość podstawki – 18,5 cm. Z kolei moc produktu wynosi 480 W, co gwarantuje dużą wydajność pracy. Warto dodać, że kawiarka posiada 3 opcje ustawienia czasu zaparzania – 10 min, 15 min i 20 min.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki design i krótki czas pracy modelu.

 

 

 

 

GAT Splendida 310 

 

Elegancki i bardzo wydajny model Splendida 310 to godna polecenia kawiarka elektryczna GAT w dobrej cenie. Prezentowany produkt został wykonany z najwyższej klasy aluminium, które jest odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, materiał ten cechuje się nienagannym wyglądem, zatem będzie się dobrze prezentować w kuchni.

W prezentowanym urządzeniu możesz zaparzyć od 120 ml do 180 ml kawy. Wystarczy to na przyrządzenie od 4 do 6 filiżanek espresso. Naturalnie, jeśli odmierzysz mniejszą ilość wody i kawy, możesz przygotować mniejszą porcję. Z tego powodu sprzęt ten będzie odpowiedni zarówno dla osoby, która żyje samotnie, jak i dla większych rodzin.

Warto dodać, że uszczelki, które zostały dołączone do tego modelu są przystosowane do codziennego użytkowania przez nawet 2 lata. Dzięki temu eksploatacja kawiarki nie jest zbyt kosztowna. Ciekawym udogodnieniem ze strony producenta jest funkcja podtrzymywania temperatury przygotowanego napoju. Na pewno ucieszą się z niej osoby, które często zapominają o tym, że wstawiły swoją kawę.

Wymiary urządzenia to: szerokość – 18 cm, głębokość – 14,5 cm i wysokość – 23 cm. Zaś jego waga wynosi 1 kg. Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło wysoką moc sprzętu, która wynosi aż 480 W.

 

 

 

 

GAT GATPUCINNO

 

Elegancka kawiarka GAT GATPUCCINO to godne polecenia urządzenie, które łączy w sobie pracę tradycyjnego zaparzacza z nowoczesnością. Sprzęt ten może być używany w domach i w biurach. Warto dodać, że produkt ten dostępny jest w zestawie ze spieniaczem do mleka, tej samej firmy. Pomoże Ci to przygotować pyszną kawę lub czekoladę.

Całkowita pojemność tego urządzenia wynosi 150 ml, co pozwoli Ci zaparzyć 4 filiżanki espresso lub 2 kubki kawy z mlekiem.  Dużą zaletą produktu jest jego elegancki design w stylu retro, co na pewno wzbogaci Twoja kuchnię.

Kawiarka została wykonana z najwyższej jakości aluminium, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Sprawia to, że długo utrzymuje ciepło napoju. Równocześnie, jest bardzo odporna na ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Wymiary produktu to: szerokość – 26, 5 cm, wysokość – 24 cm, głębokość – 12 cm. Zaś całkowita waga sprzętu wynosi 1,8 kg. Opinie konsumentów o tej kawiarce są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło jej elegancki design w stylu retro, który sprawia, że model dobrze prezentuje się na stole.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status