Najlepsza kawiarka elektryczna Ariete 

Ostatnio aktualizowane: 15.07.20

 

Jaką kawiarkę elektryczną Ariete wybrać?

 

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki pysznej kawy. Wielu koneserów jest zdania, że najlepszym sposobem na przyrządzenie tego napoju jest kawiarka. Niestety, obecnie na rynku znajdziemy dużo urządzeń, które nie są zbyt dobrej jakości. Z tego względu, zakup odpowiedniego modelu jest dość trudny. Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad wyborem takiego sprzętu, polecamy lekturę naszego poradnika. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu. Co więcej, na końcu artykułu znajdziesz trzy najlepsze kawiarki elektryczne Ariete.

Włoska firma Ariete to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek zajmujących się produkcją artykułów gospodarstwa domowego w Europie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1964 roku i od tego czasu jego misją było stworzenie możliwie najprostszych i najwydajniejszych produktów. W czasie projektowania nowych urządzeń twórcy kładą nacisk na elegancki design oraz wykorzystanie najnowszych technologii. Dzięki temu sprzęty Ariete są bardzo proste w obsłudze.

Kupując kawiarkę warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostało wykonane urządzenie. Dwoma najpopularniejszymi rodzajami przyrządów są modele stalowe oraz aluminiowe. Pierwszy z nich cechuje się tym, że występuje w wielu ciekawych kształtach, które pomogą Ci ubarwić Twoją kuchnię. Do zalet tej kawiarki zaliczamy gładką powierzchnię oraz proste użytkowanie. Wiedz jednak, że jej cena jest dość wysoka. Drugim typem tworzywa jest aluminium. Takie przyrządy mają zazwyczaj kanciaste kształty. Co więcej, mogą pojawiać się one w wydaniach kolorowych lub udekorowane finezyjnymi wzorami. Jednak wymagają one specjalnej pielęgnacji, gdyż silne detergenty mogą powodować odbarwienia.

Zwróć również uwagę na uchwyt kawiarki. Powinien być on wykonany z materiału odpornego na wysokie temperatury. W przeciwnym razie będziesz musiał używać rękawicy, aby uchronić się przed poparzeniem.

Ważnym elementem urządzenia jest klapka, która nie powinna się sama odchylać. Bowiem, może to doprowadzić do rozlewania napoju. Podczas zakupu zwróć szczególną uwagę na wagę pokrywki i mechanizm jej otwierania. Powinien on stawiać lekki opór.

Pamiętaj również o dopasowaniu pojemności do Twoich wymagań. Jeśli będziesz jedyną osobą korzystającą z kawiarki, bez obaw możesz kupić sprzęt mieszczący jedno espresso. W przypadku, gdy przyrząd ma służyć większej ilości osób, warto rozważyć większe wymiary.

 

 

Kawiarki elektryczne Ariete – Ranking

 

 

Ariete Mokina 1358 Biało-szary 

 

Urządzenie Ariete Mokina 1358 o biało-szarych barwach to bardzo nowoczesna, elektryczna kawiarka. Dzięki eleganckiemu designowi, model ten dobrze dopasuje się do każdej kuchni.

Ta najlepsza kawiarka elektryczna Ariete w 2020 roku posiada moc 400 W, dzięki czemu jest bardzo efektywnym sprzętem. Przygotowanie Twojego ulubionego napoju zajmie Ci tylko kilka minut.

Pojemność modelu to 0,1 l, więc wystarczy to na zrobienie dwóch espresso lub jednego kubka kawy z mlekiem. Jeśli planujesz przygotowywać kawę dla większej grupy osób, nie będziesz mógł tego zrobić za jednym razem. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ przy stosunkowo dużej mocy, zagotowanie napoju nie potrwa długo.

Dużą zaletą urządzenia jest to, że płyta grzejna podtrzymuje temperaturę przygotowanej kawy. Dzięki temu, jeśli zdarzy Ci się zapomnieć o kawiarce, nie będziesz musiał pić zimnej kawy.

Prezentowany produkt waży jedynie 1,14 kg, więc jego przenoszenie jest bardzo proste. Zatem nie musisz się obawiać o nadwyrężenia nadgarstka. Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło urządzenie za jego elegancki wygląd, krótki czas parzenia oraz trwałą konstrukcję.

 

 

 

 

Ariete Mokina 1358 Czarny

 

Model Mokina 1358 w czarnym kolorze to bardzo elegancka i nowoczesna kawiarka elektryczna Ariete w dobrej cenie. Ze względu na swoją kolorystykę, będzie się ona dobrze prezentować w nowoczesnym wnętrzu.

Największą zaletą produktu jest jego duża moc, która wynosi 400 W. Sprawia to, że przygotowanie kawy zajmuje jedynie 4 minuty. Pojemność urządzenia wynosi 0,1 l, co w pełni wystarcza na przyrządzenie 2 filiżanek bardzo dobrego espresso lub jednego dużego kubka kawy.

Producent użył w tym modelu nowoczesnej technologii, która sprawia, że płytka grzewcza podtrzymuje temperaturę napoju. Takie rozwiązanie ucieszy osoby, które czasem zapominają o przygotowanej kawie.

Całkowita waga prezentowanego produktu wynosi 1,14 kg, zatem jego przenoszenie nie jest trudne. Pokrywka kawiarki posiada dodatkowe obciążenie, co sprawia, że nie otworzy się w czasie gotowania. Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób wybrało urządzenie ze względu na jego elegancki design i niską cenę.

 

 

 

 

Ariete Mokina 1358 Kremowy 

 

Kawiarka Ariete Mokina 1358 to bardzo gustowny model w kremowym kolorze. Na zakup tego urządzenia decydują się najczęściej osoby pracujące w biurze, gdzie nie ma kuchni. Za sprawą tego sprzętu, będziesz mógł się cieszyć filiżanką pysznego, aromatycznego espresso o każdej porze.

Jego pojemność wynosi 0,1 l, co pozwoli Ci przygotować jeden duży kubek napoju lub też 2 filiżanki espresso. Z tego powodu, przyrząd jest przeznaczony dla jednej osoby. Kawiarka cechuje się mocą, która wynosi 400 W, co pozwoli Ci przygotować Twój ulubiony napój w około 3,5-4 minut.

Waga modelu wynosi 1,17 kg, zatem podniesienie sprzętu w celu przelania kawy do kubka nie będzie stanowiło problemu. Wiedz, że pokrywka jest nieco cięższa. Sprawi to, że nie będzie się ona otwierać w czasie gotowania.

Opinie konsumentów o prezentowanym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło fakt, że płyta grzewcza po przygotowaniu napoju utrzymuje jego temperaturę. Użytkownicy, którzy dokonali zakupu tej kawiarki docenili jej szykowny wygląd oraz trwałą konstrukcję.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status