Najlepsza gofrownica Tefal

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Za jedną z najlepszych gofrownic uważa się Tefal WM310D11, sprzęt o mocy 1000 W. To kompaktowe urządzenie nie przeszkadza stojąc na blacie kuchennym. Jeżeli jednak wolisz je schować, to łatwo ustawisz je pionowo, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce. Nie martw się o kabel, on też nie będzie przeszkadzał, wystarczy, że go zwiniesz i umieścisz w skrytce. Sprzęt piecze ładne gofry w kształcie serca. Konsumenci uważają, że zawsze są one dobrze wypieczone, a co najważniejsze, są chrupiące. Za zaletę wielu uważa nieprzywierającą powłokę, która znacznie ułatwia czyszczenie gofrownicy. Z kolei ułatwienie pieczenia gwarantują lampki ochronne, które zapalają się wtedy, kiedy urządzenie jest gotowe do pieczenia. Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba Ci się prezentowany przez nas produkt, to może zapoznasz się z opisem Tefal WM 311 D, czyli kolejną dobrą gofrownicą tej firmy. Sprzęt jest solidnie wykonany. Daje on konsumentom możliwość wybrania stopnia pieczenia gofrów, a na wyświetlaczu jest pokazana dokładna temperatura pieczenia, co często okazuje się przydatne.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką gofrownicę Tefal wybrać?

 

Jeśli byłeś kiedyś nad morzem, to zapewne smak, jaki zapamiętałeś to smażona ryby oraz pyszne gofrów. Drugi produkt to bardzo ciekawy deser, który każdy z nas może zrobić w domowych warunkach. Wystarczy jedynie zakupić dobrej jakości sprzęt, a będziemy mogli delektować się smaczną przekąską. Niestety nie każdy z nas wie, jak zakupić dobrej jakości sprzęt. Z tego powodu, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Zawarliśmy w nim informacje o tym, jak powinny wyglądać najlepsze gofrownice Tefal oraz jak je znaleźć. Równocześnie, wzbogaciliśmy nasz artykuł o niewielki ranking z opisem trzech ciekawych produktów tego producenta.

 

 

Marką, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętów gospodarstwa domowego jest Tefal. Firma ta powstała 50 lat temu i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się wdrażaniem nowych projektów i usprawnianiem starych. Urządzenia w asortymencie producenta odznaczają się eleganckim designem oraz dużą wydajnością pracy.

Jeśli planujesz zakupić dobrą gofrownicę, to w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na jej moc. To właśnie ten parametr ma wpływ na wydajność i tempo przygotowywania deseru. Najlepsze efekty gwarantują maszyny, które mają od 150 W do 1500 W. To właśnie z takich urządzeń wychodzą pyszne, chrupiące placuszki. Najbardziej optymalny jest sprzęt z mocą 1000 W, gwarantuje on dobre efekty, a jednocześnie nie przypala gofrów.

Opcję, którą musi mieć Twoja najlepsza gofrownica Tefal w 2021 roku, to możliwość regulacji temperatury. Niestety sprzęty o niewielkiej ilości watów nie posiadają tej opcji, co sprawia, że bardzo łatwo jest spalić placuszek. Funkcja ta jest niezbędna, gdyż daje Ci pełną kontrolę nad przygotowywanym deserem. W tym poradniku polecamy również produkty z termostatem, który ochroni nas przed przegrzaniem się maszyny. W konsekwencji nasz produkt nie ulegnie awarii, a gofry nie spalą się.

Koniecznie zwróć również uwagę na obudowę modelu. Ważne jest bowiem to, by była ona solidna i odporna na działanie wysokich temperatur. Warto zastanowić się nad zakupem produktu z termoizolacją, która zmniejsza prawdopodobieństwo poparzenia. Istotnym elementem jest również zamknięcie, dzięki któremu smażenie masy odbywa się szybciej. Warto zastanowić się nad zakupem produktów ze stali nierdzewnej.

Ostatnią rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę jest powierzchnia płytek w gofrownicy. Bardzo istotne jest by ten element został wykonany z nieprzywierającego materiału. Gwarantuje to dużo łatwiejsze czyszczenie oraz ułatwia usuwanie gotowych placuszków. Godnym polecenia materiałem jest żeliwo.

 

 

Gofrownice Tefal – ranking

 

 

Tefal WM310D11

 

Poszukując dobrej jakości gofrownicy, polecamy zastanowić się nad zakupem modelu Tefal WM310D11. Jest to bardzo nowoczesny sprzęt, który został wyprodukowany przez cenioną markę. Dużą zaletą produktu jest moc wynosząca 100 W, co zapewni szybkie przygotowanie ulubionych placuszków.

Największą zaletą urządzenia jest to, że przygotowuje on gofry w kształcie serduszek. Sprawi to, że na pewno zaskoczysz swoich bliskich w czasie przyjęcia. Przy zakupie otrzymasz 2 płyty grzewcze, które zostały pokryte specjalną powłoką o właściwościach nieprzywierających. Dzięki temu wyczyszczenie produktu jest znacznie prostsze, a przygotowane placuszki wyglądają estetycznie. Lampki kontrolne, które umieszczono na obudowie poinformują Cię o tym, kiedy maszyna będzie gotowa do pracy oraz kiedy wyjąć deser. Urządzenie można przechowywać w pionie, co sprawia, że zajmuje niewiele miejsca w szafce.

Wydajna praca i dobre wykonanie przekonały wielu konsumentów do zakupu prezentowanego sprzętu. Co więcej, utrzymanie produktu w czystości jest bardzo proste, gdyż wyjmowane płyty można myć w zmywarce. Z tego powodu, wielu klientów zgodnie uznała, że ta gofrownica Tefal w dobrej cenie to urządzenie godne polecenia.

Tefal WM310D11 to gofrownica o mocy 1000 W. Jej obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Kolor sprzętu to połączenie czerni i srebra. Jest to dobra gofrownica Tefal do 200 zł.

Zalety
Gofry nie przywierają:

Dzięki dobrej powłoce nieprzywierającej ciasto nie przywiera do sprzętu. Dlatego wyjmowanie już gotowych gofrów jest proste i nie musisz się też martwić, że ciasto się przypali.

Gofry nie przywierają:

Dzięki dobrej powłoce nieprzywierającej ciasto nie przywiera do sprzętu. Dlatego wyjmowanie już gotowych gofrów jest proste i nie musisz się też martwić, że ciasto się przypali.

Obecność lampek kontrolnych:

Dzięki lampkom kontrolnym korzystanie z gofrownicy jest łatwe. W odpowiednim czasie powiadamiają, że urządzenie jest już nagrzane, a także, że trzeba wyjąć gofry.

Łatwe przechowywanie:

Prezentowaną gofrownicę można ułożyć w pionie, a tak zajmuje mniej miejsca. Nie musisz się martwić, że nie znajdziesz na nią miejsca w swojej szafie. Dodatkowo możesz schować jej przewód w przygotowanej na to przegródce.

Łatwa obsługa:

Gofrownica nie jest skomplikowanym urządzeniem. Ma ona wyłącznie jeden przycisk, z pomocą którego można ją włączyć oraz wyłączyć.

Kształt gofrów:

Z pomocą sprzętu można przygotować bardzo ładne gofry w kształcie serc.

Wady
Długość pieczenia:

Z obserwacji widać, że pieczenie gofrów gofrownicą zajmuje stosunkowo dużo czasu. Aby gofr był odpowiednio przypieczony trzeba poczekać kilka dobrych minut.

 

 

 

 

Tefal WM 311 D

 

Jeśli chcesz uraczyć swoją rodzinę dobrymi goframi to polecamy Ci zakup Tefal WM 311 D. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które ma aż 1300 W. Dzięki temu w krótkim czasie przygotujemy deser dla całej rodziny. Do atutów modelu należy zaliczyć elegancki design, który sprawia, że produkt będzie się dobrze prezentował w każdej kuchni. Urządzenie pozwoli Ci na przygotowanie wafli w kształcie serca.

Warto dodać, że za sprawą nieprzywierającej powłoki wyczyszczenie aparatury jest bardzo proste. Co więcej, płytki można wyjąć i umieścić w zmywarce, która usunie bakterie i niewielkie zanieczyszczenia. Obudowa jest żaroodporna, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Warto dodać, że aparatura jest dość energooszczędna. Zaletą jest również możliwość samodzielnego ustawienia temperatury, tak aby przygotowywany deser nie spalił się. Wnętrze wykonano z wysokiej jakości aluminium.

Duża energooszczędność oraz wydajna praca przekonały wielu konsumentów do zakupu właśnie tego modelu. Sporo osób doceniło również ciekawy kształt gofrów, który pozwala zaskoczyć naszych gości.

Jedną z najciekawszych gofrownic jest Tefal WM 311 D, która ma kilka ciekawych funkcji. Średnica upieczonego gofra to 17 cm. Moc sprzętu wynosi 1000 W.

Zalety
Możliwość regulowania pieczenia:

Na obudowie znajdują się poziomy pieczenia od 1 do 5. Można wybrać więc taki, który najbardziej odpowiada Twoim gustom oraz spróbować przygotować różne gofry.

Kształt gofrów:

Prezentowana gofrownica przygotowuje wafle w kształcie serc. Wyglądają one bardzo ładnie i z pewnością spodobają się domownikom lub gościom.

Nieprzywierająca powłoka:

Dzięki nieprzywierającej powłoce pieczenie gofrów staje się o wiele łatwiejsze. Poza tym usuwanie resztek ciasta nie zabiera zbyt dużo czasu.

Kompaktowość:

Sprzęt nie zabiera zbyt dużo miejsca, więc bez problemu możesz go trzymać na szafce lub schować w skrytce.

Wady
Niezbyt przemyślane wykonanie uchwytów:

Uchwyty nie są zbyt dobrze wyprofilowane. Czasem złapanie ich może być niebezpieczne, więc radzimy zawsze robić to przy użyciu ścierki.

 

 

 

 

Tefal WD170D 

 

Jeżeli szukasz solidnej gofrownicy, to powinieneś zaopatrzyć się w Tefal WD170D. Prezentowany sprzęt ma moc 1200 W i dzięki tak dużej mocy gofry przygotowuje się bardzo szybko, są dobrze wypieczone, a na wierzchu mają smaczną, chrupiącą skórkę. Wystarczy przygotować proste ciasto, aby cieszyć się smacznym deserem. 

Sprzęt przygotowuje gofry w kształcie klasycznych prostokątów. Wielu konsumentom podoba się, że na obudowie znajdują się dwie lampki informacyjne. Czerwona świeci się, kiedy urządzenie nie jest jeszcze odpowiednio nagrzane. Zielona zapala się w momencie, kiedy można wylewać ciasto. Konsumenci wspominają też o czterech nóżkach, które są pokryte antypoślizgowym materiałem. 

Gofrownica jest dobrze wykonana. Większa część jej obudowy to stal nierdzewna, z kolei po bokach zastosowano dobrej jakości plastik i z niego jest też wykonany uchwyt do otwierania sprzętu. Nie nagrzewa się, więc otwieranie gofrownicy jest bezpieczne. Warto wspomnieć również o nieprzywierającej powłoce, na której łatwo się piecze i szybko się ją czyści. 

Tefal WD170D to gofrownica o mocy 1200 W. Jest ona wykonana ze stali, tworzywa sztucznego, a jej wnętrze jest pokryte nieprzywierającą powłoką. Pieczone w niej gofry mają kształt prostokąta.

Zalety
Szybkość pieczenia:

Sprzęt ma stosunkowo dużą moc. W rezultacie przygotowanie gofrów nie zabiera zbyt dużo czasu, a co najważniejsze, są one bardzo smaczne.

Obecność lampek:

Zielona i czerwona lampka informują o przygotowaniu sprzętu do pieczenia. Dzięki nim nie musisz sprawdzać ręcznie, czy gofrownica jest już odpowiednio nagrzana.

Solidne wykonanie:

Test gofrownic Tefal wykazuje, że część wykonana ze stali nierdzewnej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie rysuje się pod wpływem użytkowania. Z kolei tworzywo sztuczne na bokach produktu jest mocne.

Wady
Duże gabaryty:

Prezentowany sprzęt jest stosunkowo duży. Może on zabierać dość dużo miejsca na blacie, co nie wszystkim się podoba.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Tefal AVANTE SW 6038

 

Jeśli nieczęsto przygotowujesz gofry, to polecamy Ci zakup Tefal AVANTE SW 6038. Jest to wielofunkcyjny opiekacz, który pozwoli Ci zrobić zapiekane kanapki, grillowane potrawy oraz gofry. Dzięki swojej dużej funkcjonalności, sprzęt na pewno okaże się nieocenionym dodatkiem w każdej kuchni.

Naturalnie, wszystkie płytki są wyjmowane i można je myć w zmywarce. Sprawia to, że wyczyszczenie produktu jest bardzo proste. Dodatkowo każdy z elementów pokryto specjalną warstwą, która zapobiega przywieraniu do niej potraw. Dzięki temu gofry zawsze będą się dobrze prezentować, a utrzymanie produktu w czystości będzie prostsze. Moc sprzętu wynosi 780 W, co gwarantuje wydajną pracę oraz szybkie przygotowanie gofrów.

Obudowa została pokryta warstwą izolacyjną, która nie przepuszcza ciepła. Dzięki temu użytkowanie sprzętu jest w pełni bezpieczne. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego tak wiele osób zdecydowało się zakupić urządzenie. Dodatkowo antypoślizgowe nóżki są gwarantem stabilnej pracy. Kolejną zaletą, która została doceniona przez wielu konsumentów jest wielofunkcyjność produktu.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir