Najlepsza gofrownica bąbelkowa

Ostatnio aktualizowane: 29.10.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką gofrownicę bąbelkową wybrać?

 

Masz dzieci, które uwielbiają gofry? Nie musisz już z nimi wychodzić na miasto. Gofry można łatwo i tanio przygotować w domu. Do dyspozycji mamy wiele rodzajów urządzeń. Jednym z popularniejszych jest gofrownica bąbelkowa. Chcesz zaskoczyć swoich gości niecodziennym śniadaniem? Zainwestuj w urządzenie, które pozwoli Ci je przygotować. Nie jesteś jednak pewny, czy przy wyborze takiego urządzenia kierować się tymi samymi aspektami, co przy zakupie zwykłej gofrownicy? Dlatego mamy dla Ciebie poradnik.

Na początku chcemy podkreślić, że najlepsza gofrownica bąbelkowa w 2020 roku ma płytki wykonane z dobrego materiału. Jest to najważniejszy element sprzętu, dlatego musisz na niego zwrócić największą uwagę. Do wyboru mamy powłokę teflonową. Nie wymaga ona specjalnej pielęgnacji, lecz musimy pamiętać, aby nie używać metalowych sztućców. Równie popularne są powłoki żeliwne. Bardzo często zdarza się jednak, że do żeliwa przykleja się ciasto, więc przed wylaniem go na gofrownicę musimy nałożyć na nią sporo oleju, co może być niezdrowe.

Jeżeli chodzi o moc, to najlepiej wybrać jak największą. Sprzęt o mocy około 300 W nie pozwoli nam dopiec gofrów i będą one gumowe. Aby uzyskać efekt, jak w cukierniach nad morzem, musimy wybrać sprzęt o mocy około 1000 W. Z jego pomocą przygotujemy chrupiące, smaczne gofry. Nie dotyczy to jednak gofrownic, które używa się na zwykłych kuchenkach. Działają one podobnie do patelni, różnicą jest to, że mają dwie części.

Najlepsze gofrownice bąbelkowe są mobilne. Koniecznie wybierz sprzęt, którego waga nie przekracza 7 kg. W przeciwnym razie każda próba przeniesienia urządzenia może skończyć się fiaskiem. Co więcej, przyjrzyj się obudowie produktu. Dobra gofrownica powinna mieć długie, drewniane rączki, aby otworzenie jej i wyciągnięcie gofra nie było trudne. Drewniane uchwyty dobrze izolują ciepło, więc z pewnością się nie poparzymy.

Dodatkowe funkcje zdecydowanie ułatwiają przygotowanie gofrów. Tak więc lampka kontrolna informuje nas, że płytki są już wystarczająco nagrzane, aby nalać ciasto. Z kolei antypoślizgowe nóżki dają nam gwarancję, że podczas wyciągania gofrów sprzęt nie zjedzie nam z blatu.

 

 

Gofrownice bąbelkowe – ranking

 

 

IMG Bubble Waffle 

 

IMG Bubble Waffle to jeden z tych produktów, które można używać w gastronomii i w domu. Prezentowane urządzenie pozwoli Ci przyrządzić pyszny deser w kilka minut. Moc prezentowanego produktu wynosi 1500 W, co pozwala nam na przygotowanie gofrów w bardzo szybkim tempie.

Na początku przyjrzyjmy się budowie gofrownicy. Jej wymiary to 42 cm x 22 cm x 27 cm. Urządzenie nie zabiera więc zbyt dużo miejsca na kuchennym blacie.

Waga modelu wynosi 6,5 kg. Nie jest to najlżejsza gofrownica, lecz przenoszenie jej nie będzie również uciążliwe. Rączki sprzętu są wykonane z drewna, więc bardzo dobrze izolują ciepło. Z kolei powierzchnie grzewcze są wykonane z żeliwa, a dodatkowo są pokryte nieprzywierającą powłoką.

Posługiwanie się gofrownicą jest bardzo łatwe. Po lewej stronie modelu znajduje się duży przycisk, którym uruchamiamy sprzęt. Urządzenie jest wyposażone wyłącznie w dwa pokrętła. Jedno z nich służy do ustawiania odpowiedniej temperatury, a drugie pomaga w ustawieniu odpowiedniego czasu. Regulacje znacznie ułatwią użytkowanie gofrownicy. Sprzęt zapewnia nam również bezpieczeństwo. Ma on antypoślizgowe nóżki, dzięki którym gofrownica nie ślizga się po blacie. Większość użytkowników uważa, że gofry przygotowane w opisywanym sprzęcie są chrupiące z zewnątrz, lecz miękkie w środku. Uznali oni również, że z pomocą gofrownicy przygotowanie deseru tego typu jest bardzo łatwe.

 

 

 

 

Bubble Waffle RCWM-BWMP 


Chcielibyśmy zaprezentować sprzęt, który zdobył uznanie wielu konsumentów – Bubble Waffle RCWM-BWMP. Jest to gofrownica bąbelkowa w dobrej cenie. W naszym opisie wytłumaczymy, dlaczego prezentowany sprzęt jest bardzo popularny. Na początku musimy zaznaczyć, że jest to gofrownica przeznaczona do użycia na kuchence. Gofrownica jest niewielka a użytkowanie  jej jest bardzo łatwe. Wystarczy, że patelnię położymy na kuchenkę, włączymy ją i poczekamy kilka minut, aż gofry się uformują.

Przyjrzyjmy się wykonaniu sprzętu. Jego płytki to aluminium powlekane teflonem. Dlatego ciasto nie przywiera, a my po zakończeniu przygotowywania gofrów nie spędzimy zbyt dużo czasu, aby doczyścić wnętrze produktu. Z kolei wierzch gofrownicy jest wykonany z mocnej stali i urządzenie nie ulega uszkodzeniu. Waga produktu wynosi około 1,5 kg, więc przenoszenie go nie jest uciążliwe. Drewniane rączki sprzętu dobrze izolują ciepło, dlatego z pewnością się nie poparzymy.

Wymiary gofrownicy to 50 cm x 19 cm x 8 cm. Jej kształt to sześciokąt. Dzięki równomiernym rantom rozprowadzanie ciasta jest łatwe, a my nie musimy się martwić, że się ono wyleje. Użytkownicy najczęściej wspominają o obsłudze gofrownicy i uważają, że jest to bardzo łatwe. Dodatkową mówią o niskiej wadze produktu, dzięki której obracanie oraz przenoszenie gofrownicy nie jest kłopotem.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status