Najlepsza frytkownica beztłuszczowa Tefal

Ostatnio aktualizowane: 20.10.18

 

Jaką frytkownicę beztłuszczową Tefal wybrać?

 

Tłuszcz to według dietetyków zmora dla szczupłej sylwetki. Nie da się jednak zaprzeczyć, że dania smażone w głębokim oleju są pyszne. Ma to związek z tym, że tłuszcze są nośnikiem smaku. Jak jednak osiągnąć szczupłą sylwetkę i cieszyć się smakiem frytek, chrupiącego kurczaka i innych dań tego typu? Odpowiedzią jest frytkownica beztłuszczowa. Urządzenie umożliwia przygotowanie pysznych, chrupkich dań  z użyciem zaledwie 3 łyżek tłuszczu, a w niektórych modelach nawet i bez tego dodatku. Takie sprzęty wciąż są nowością, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym zawarliśmy informacje, czym powinna cechować się najlepsza frytkownica beztłuszczowa Tefal w 2018 roku.

Marka Tefal to znany producent AGD. Przede wszystkim oferuje swoim klientom patelnie i garnki, a także frytkownice, gofrownice czy tostery. To, co wyróżnia produkty Tefal, to bardzo solidna powłoka teflonowa lub ceramiczna. Nie da się zaprzeczyć, że producent ten stawia na najlepsze materiały, aby do powierzchni naczynia nie przywierało jedzenie.

Pierwsza kwestia, o której musisz zdecydować dokonując zakupu to pojemność. Na rynku znajdziesz sprzęty, które zmieszczą 5 litrów jedzenia, ale też maleńkie wersje 1-litrowe. Oczywiste jest to, że im większe mamy potrzeby, tym większy produkt musimy zakupić.

Ważne jest to, aby urządzenie miało szeroki zakres regulacji temperatury. Dzięki temu będzie bardziej funkcjonalne i umożliwi Ci przygotowanie różnych potraw. Tutaj musimy wspomnieć o różnych programach pracy, które też wpływają na funkcjonalność frytkownicy.

Nie zapominajmy o wszelkich zabezpieczeniach. Dobre urządzenie powinno mieć sygnał dźwiękowy, który poinformuje nas o zakończeniu przygotowania potrawy. Innym ważnym rozwiązaniem jest nienagrzewająca się obudowa i systemy zabezpieczające przed przegrzaniem lub uruchomieniem, gdy pokrywa jest otwarta.

Warto także zwrócić uwagę na wyświetlacz. Powinien być łatwy w obsłudze i jednocześnie wystarczającą czytelny, by użytkowanie sprzętu nie było zbyt problematyczne.

Aby ułatwić Ci wybór poniżej prezentujemy najlepsze frytkownice beztłuszczowe Tefal. Przeanalizowaliśmy rynek i wyróżniliśmy trzy najciekawsze propozycje tego producenta. 

 

 

Frytkownice beztłuszczowe Tefal – Ranking

 

 

Tefal ActiFry FZ701015 

 

Tefal ActiFry FZ701015 to urządzenie, które umożliwi Ci usmażenie 1 kg frytek na jednej łyżce oleju. W ten sposób uzyskasz zdrowszy posiłek. Prezentowany sprzęt ma specjalne okienko w pokrywie, przez które możemy obserwować cały proces przygotowania potraw.

Efektywność prezentowanego modelu to zasługa nowoczesnej, unikalnej technologii rozprowadzania gorącego powietrza, a także zastosowania specjalnego mieszadła.  

Pokrywa tej frytkownicy jest otwierana automatycznie. Model cechuje łatwy system obsługi, co zapewni Ci komfort użytkowania. Ustawianie jego parametrów jest intuicyjne.

Urządzenie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także proste w pielęgnacji. Misa wewnętrzna ma nieprzywierającą powłokę, dlatego jej czyszczenie nie będzie problematyczne.

W zestawie z frytkownicą znajduje się książeczka z przepisami, w której znajdziemy wiele ciekawych pomysłów na to, jak wykorzystać sprzęt. Prezentowany model zyskał uznanie wielu osób przede wszystkim ze względu na atrakcyjną cenę. Ludzie bardzo dobrze ocenili też praktyczne rozwiązania, jak wyjmowana misa czy okienko w pokrywie.

 

 

 

 

Tefal ActiFry AH950030 

 

Tefal ActiFry AH950030  to bardzo nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, w którym jednorazowo przygotujesz do 1,5 kg frytek, używając do tego zaledwie 1 łyżki oleju. Sprzęt jest wyposażony w mieszadło, które w połączeniu z technologią rozprowadzania gorącego powietrza pozwala nam przygotować pyszne, równomiernie upieczone dania.

Automatycznie otwierana pokrywa jest przezroczysta, co pozwala na pełną kontrolę smażenia. Misa frytkownicy jest wyjmowana i podobnie jak inne demontowane elementy, można ją bez obaw myć w zmywarce.

Wysoka moc równa 1550 W sprawia, że urządzenie umożliwi Ci szybkie przygotowanie jedzenia. To co wyróżnia ten model, to również design, za sprawą którego frytkownica pięknie prezentuje się na kuchennym blacie.

Konsumenci bardzo pozytywnie oceniają nie tylko wykonanie prezentowanego produktu, ale także jego funkcjonalności, szybką pracę, a także wysoką bezawaryjność.

Warto dodać, że do urządzenia dołączono książeczkę z przepisami, w której znajdziesz wiele inspiracji do tego, jak wykorzystać sprzęt i przyrządzić pyszne i przy okazji dietetyczne dania.

 

 

 

 

Tefal ActiFry FZ710038

 

Frytkownica beztłuszczowa Tefal w dobrej cenie – model FZ 7100 38 Actifry – to urządzenie o pojemności 1 kg. Dzięki niej przygotujesz w niej posiłek dla całej rodziny. Sprzęt ma moc 1400 W, która umożliwi nam szybkie przygotowanie pysznych dań.

Za sprawą funkcji Actifry przyszykujesz pyszne posiłki, używając zaledwie odrobiny tłuszczu. Efektywność sprzętu to także zasługa wbudowanego mieszadła, i dodatkowo innowacyjnego systemu rozprowadzania gorącego powietrza, dzięki któremu wszystkie składniki pieką się równomiernie.  

Model ten ma wyjmowany pojemnik i pokrywę. Warto podkreślić, że pojemnik ma nieprzywierającą powłokę, a więc jego czyszczenie nie będzie problematyczne. Urządzenie ma timer oraz wbudowany wyświetlacz, a więc bez problemu ustawisz system pracy sprzętu, który przypomni Ci o tym, że praca została zakończona.

Prezentowany produkt ma następujące wymiary: szerokość – 28,1 cm, wysokość – 38,1 cm, głębokość – 25 cm i waga 5 kg. Konsumenci wysoko oceniają bardzo dobry stosunek jakości produktu do jego ceny.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...