Najlepsza fontanna czekoladowa dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 22.01.20

 

Jaką fontannę czekoladową dla dzieci wybrać?

 

Organizując przyjęcia dla naszych pociech, warto zadbać o jakąś atrakcję, która sprawi, że maluchy będą pamiętać ten dzień przez długi czas. Ciekawym udogodnieniem, które cieszy się coraz większą popularnością jest fontanna czekoladowa. Sprzęt pozwoli malcom na maczanie ulubionych owoców w roztopionym produkcie. Ponieważ maszyna ma bezpośredni kontakt z jedzeniem, które nasze dzieci wkładają do buzi musimy zadbać o to, by wybrać możliwie najlepszy sprzęt. Dlatego, aby ułatwić Ci to zadanie przygotowaliśmy ten oto poradnik. Zawarte zostały w nim informacje o tym, jakie cechy powinny mieć najlepsze fontanny czekoladowe dla dzieci i jak ten model wybrać. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielki, trzypunktowy ranking, w którym znajdziesz opisane warte obejrzenia urządzenia.

Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że interesująca Cię maszyna jest stabilna. Prezentowany produkt to duża atrakcja, więc maluchy na pewno będą się przepychać, aby skosztować deseru. Dlatego powinieneś dopilnować, aby lekkie uderzenie konstrukcji nie zaowocowało przewróceniem się całego urządzenia. Dobrze, aby maszyna miała antypoślizgową podkładkę, co zmniejsza ryzyko jej poślizgnięcia się na powierzchni stołu.

Jeśli interesuje Cię najlepsza fontanna czekoladowa dla dzieci w 2020 roku to powinieneś zwrócić uwagę na moc maszyny. Im ten parametr jest większy, tym szybciej i precyzyjniej maszyna przetwarza czekoladę. Zmniejsza to ryzyko powstawania grudek lub zasychania produktu. Godne polecenia urządzenia, które nadają się do użytku domowego mają od 60 W do 80 W. Modele tego typu pozwalają na wydajną pracę.

Istotna jest również wielkość i pojemność interesującego Cię produktu. Choć wielu z nas pragnie posiadać wysoką fontannę, to nie zawsze jest to dobry zakup. Pamiętaj, że po zakończonym deserze maszynę trzeba umyć, a zaschnięta czekolada jest dość trudna do usunięcia. Zatem wyczyszczenie konstrukcji, która liczy 2 m może zająć dużo czasu. Z tego powodu, na użytek domowy polecamy modele mające 0,5 m i potrafiące przetworzyć do 600 g czekolady. Maszyny z takimi parametrami na pewno sprawdzą się na przyjęciu Twojej pociechy.

 

 

Fontanny czekoladowe dla dzieci – ranking

 

 

Camry CR 4457 

 

Jeśli poszukujesz eleganckiej fontanny do czekolady, która urozmaici przyjęcie Twojego dziecka, to model Camry CR 4457 na pewno Ci się spodoba. Prezentowany produkt to wysokiej jakości fondue do owoców, które pozwala na przygotowanie ciekawego i bardzo słodkiego deseru. Maszyna cechuje się dużą mocą, dzięki czemu czekolada nie zastyga.

Wszystkie elementy konstrukcji w urządzeniu zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, które posiadają niezbędne atesty, uprawniające je do kontaktu z jedzeniem. Wysokiej jakości plastik jest odporny na działanie wysokich temperatur. Sprzęt posiada aż 3 poziomy, dzięki czemu wszystkie dzieci zanurzą swoje owoce w czekoladzie. Ta wydajna fontanna czekoladowa dla dzieci w dobrej cenie pozwala na przyszykowanie aż 0,5 l płynnego deseru, co zaspokoi potrzeby sporej grupy małych dzieci. Maszyna pozwala na wybranie jednego z programów: podgrzewanie i tłoczenie. Wymiary produktu to: wysokość – 37 cm, a średnica to 19 cm. Maksymalna moc wynosi 80 W i w pełni wystarczy, aby podgrzać czekoladę.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki design maszyny oraz jej dużą pojemność. Co więcej urządzenie jest bardzo stabilne.

 

 

 

 

Mesko MS 4467

 

Przygotowując przyjęcie dla dziecka, warto zainwestować w sprzęt, który pomoże nam urozmaicić to wydarzenie. Takim urządzeniem jest właśnie Mesko MS 4467. Jest to bardzo wydajna fontanna do czekolady, przeznaczona do użytku domowego. Maszyna pozwala na jednorazowe przygotowanie 0,5 l płynnej czekolady, w której maluchy mogą maczać owoce.

Największą zaletą produktu jest jego prosta, intuicyjna obsługa. Dzięki temu, nawet osoby starsze będą w stanie obsłużyć się tym słodkim fondue. Sprzęt posiada 3 stopnie, co daje świetny efekt. Produkt oferuje 2 programy: podgrzewanie i tłoczenie. Cała konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości plastiku, który jest odporny na nadmierne nagrzewanie. Maksymalna temperatura, jaką maszyna jest w stanie osiągnąć to 60 st. C. Co więcej, sprzęt można bardzo prosto wyczyścić, nawet gdy czekolada zaschnie. Wymiary fontanny to: wysokość – 37 cm i średnica – 19 cm. Moc urządzenia wynosi 80 W, zatem bez problemu przetworzy czekoladę dla grupy małych dzieci.

Elegancki design i duża wydajność pracy to główne cechy, jakie wskazali konsumenci. Wiele osób doceniło również możliwość samodzielnego rozbudowania maszyny.

 

 

 

 

Princess 292994

 

Model Princess 292994 to innowacyjna i bardzo wydajna fontanna, która zarówno podgrzewa, jak i pompuje czekoladę. Dzięki temu, ryzyko zastygnięcia produktu jest dość niskie. Pozwala to nam na dłuższe cieszenie się smacznym deserem. Wiedz jednak, że obie te funkcje nie muszą być aktywne w tym samym czasie. Maszyna posiada bowiem, dwa oddzielne włączniki.

Atutem urządzenia jest możliwość jego łatwego rozmontowania. Zdecydowanie ułatwia to nie tylko przenoszenie, ale również czyszczenie maszyny. Moc modelu to 32 W, zatem sprzęt bez trudu upora się z przetworzeniem czekolady dla grupy dzieci. Antypoślizgowe stopki zapewniają bezpieczne użytkowanie sprzętu. Wszystkie składniki użyte do konstrukcji są w pełni bezpieczne, gdyż posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, które uprawniają je do kontaktu z jedzeniem.

Opinie konsumentów o fontannie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło urządzenie, gdyż pozwala na urozmaicenie przyjęć oraz domowych deserów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status