Najleplszy blender kielichowy do smoothie

Ostatnio aktualizowane: 05.07.20

 

Jaki blender kielichowy do smoothie wybrać?

 

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co codziennie trafia na ich talerze. Stąd też dużą popularność zyskały blendery. Te stosunkowo małe urządzenia pozwalają na przygotowanie smacznego smoothie ze świeżych owoców i warzyw. Ponadto przy użyciu tego sprzętu można przyrządzić także zdrowe zupy czy jedzenie dla dzieci. Jeśli jeszcze nie masz blendera w swoim domu i zastanawiasz się nad jego zakupem przeczytaj ten artykuł. Umieściliśmy w nim kilka wskazówek i zestawienie, w którym prezentujemy najlepsze blendery kielichowe do smoothie. Postanowiliśmy skupić się na modelach kielichowych, ponieważ według konsumentów są one bardzo wygodne w użyciu, a ich obsługa nie jest trudna.

 

 

Podczas zakupów musisz pamiętać o tym, aby sprawdzić moc wybranego przez siebie urządzenia. Na rynku dostępne są modele o różnych parametrach. Jeśli chcesz kupić sprzęt, który będzie efektywny i poradzi sobie ze zblednowaniem każdego produktu warto zainwestować w blender o mocy ok. 1700 W lub więcej. W sklepach można znaleźć także urządzenia, w których parametr ten wynosi mniej niż 1000 W. Są one tańsze, więc jeśli chcesz zaoszczędzić, możesz wybrać taki produkt. Warto przed zakupem zapoznać się z opiniami konsumentów na temat wybranego przez siebie urządzenia.

Równie istotną kwestią, co moc jest pojemność kielicha – wybieraj ją przy uwzględnieniu  swoich potrzeb. Jeśli masz zamiar przygotowywać smoothie nie tylko dla siebie, ale także rodziny i gości dobrym rozwiązaniem będzie zakup modelu o pojemności ok. 2 l. Mówiąc o kielichu nie można pominąć kwestii pielęgnacji. Wiele osób uważa, że ogromnym ułatwieniem jest możliwość mycia pojemnika w zmywarce.

Najlepszy blender kielichowy do smoothie w 2020 roku ma możliwość regulacji prędkości. Dzięki temu możemy dostosować pracę sprzętu do aktualnie przygotowywanego posiłku. Należy zwrócić uwagę także na jakość wykonania ostrzy – najlepiej jeśli będą one zrobione z odpornej na odkształcenia, dobrej gatunkowo stali nierdzewnej.

 

 

Blendery kielichowe do smoothie – ranking

 

 

G21 Perfect Vitality 6008135

 

Osoby zainteresowane zakupem blendera kielichowego, który będzie odpowiedni zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego (w restauracjach czy barach), zachęcamy do zapoznania się z opisem modelu G21 Perfect Vitality 6008135. Obudowa produktu jest w kolorze brązowym, co sprawia, że sprzęt prezentuje się efektownie i pasuje do większości wnętrz.

Prezentowany blender ma pojemność równą 2,5 l, co sprawia, że można w nim przygotować smaczny koktajl dla kilku osób albo pyszną zupę krem. Pojemnik został zrobiony z wytrzymałych materiałów, co powoduje, że można w nim zblendować także ciepłe produkty. To znacznie zwiększa funkcjonalność urządzenia. Warto dodać, że pojemnik wykonano z tworzywa sztucznego wolnego od BPA – stanowi to gwarancję bezpieczeństwa dla nas i naszej rodziny. Urządzenie zostało wypodażone w 6-ramienne ostrza, które dobrze sobie radzą nawet z twardymi produktami.

Prezentowany model ma moc 1680 W, co zapewnia efektywną pracę. Waga urządzenia wynosi 5 kg, więc jego przenoszenie nie stanowi problemu. Konsumenci doceniają ten blender za możliwość mycia pojemnika w zmywarce, co znacznie skraca czas potrzebny na jego pielęgnację.

 

 

 

 

ETA Vital Blend Digi RAW 

 

ETA Vital Blend Digi RAW to niezwykle efektywny blender kielichowy o mocy równej 1800 W. Użytkownik ma możliwość regulacji prędkości urządzenia, a tym samym dostosowania go do rodzaju przygotowywanego posiłku. Waga sprzętu wynosi ok. 5 kg, a jego wymiary są następujące: wysokość – ok. 54 cm, szerokość – 26,5 cm i głębokość 19,4 cm.

Blender ETA Vital Blend Digi RAW będzie odpowiedni do przygotowania zimnych i ciepłych napojów. Można go używać także do rozdrabniania kostek lodu. Sześcioramienny nóż ze stali nierdzewnej wykazuje odporność na odkształcenia. Z uwagi na to, że pojemnik został zrobiony z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego nie musimy się obawiać o to, że przygotowywane materiał wykonania będzie wpływał na jakość przechowywanego jedzenia. Warto dodać, że na pojemniku znajduje się odpowiednio wyprofilowany uchwyt, który ułatwia przenoszenie.

W Internecie można znaleźć wiele dobrych opinii na temat ETA Vital Blend Digi RAW, co dowodzi tego, że prezentowany blender należycie spełnia swoje zadanie. Konsumenci doceniają to, że do produkcji sprzętu wykorzystano dobre gatunkowo i bezpieczne dla zdrowia materiały.

 

 

 

 

CONCEPT Ice Crush CSM-3420

 

Według użytkowników model CONCEPT Ice Crush CSM-3420 to blender kielichowy do smoothie w dobrej cenie. Produkt kosztuje niewiele ponad 200 zł, dlatego cieszy się popularnością wśród konsumentów. Moc urządzenia wynosi 800 W.

Sprzęt został wyposażony w szklany kielich o pojemności 1,5 l. Model ten daje możliwość wyboru jednego z 3 programów pracy – smoothie, ice crush i pulse. Dzięki temu możemy dostosować urządzenie do naszych aktualnych potrzeb. Blender ten zasilany jest sieciowo – przewód o długości 1 m zapewnia komfort w trakcie pracy i nie ogranicza naszych ruchów. Antypoślizgowe nóżki stanowią skuteczną ochronę przed ześlizgnięciem się urządzenia z blatu.

Jak wynika z komentarzy konsumentów, którzy mieli okazję przetestować ten produkt, jest on godny polecenia. Blender CONCEPT Ice Crush CSM-3420 jest łatwy w obsłudze, a jego pielęgnacja nie zajmuje dużo czasu. Plusem jest także prosty design – biała obudowa pasuje niemal do każdej kuchni.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status