Kuchenki mikrofalowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 17.10.17

Najlepsze kuchenki mikrofalowe w 2017 roku

 

Kuchenka mikrofalowa, to w dzisiejszych czasach podstawa wyposażenia kuchni. Przeczytaj nasz ranking, gdzie prezentujemy wybrane modele. Może znajdzie się wśród nich najlepsza kuchenka mikrofalowa.

 

Nasze zalecenia

 

Samsung GE83X

 

1.Samsung GE83X SrebrnaNasz ranking kuchenek mikrofalowych rozpoczniemy propozycją Samsunga – GE83X. Jest to kuchenka o wymiarach: szerokość 48,9 cm, wysokość 27,5 cm oraz głębokość 35,4 cm. Pojemność tego modelu wynosi 23 L, a maksymalny pobór mocy 2300 W. Jest to mikrofalówka wolnostojąca o bardzo ładnym wyglądzie: lustrzane drzwiczki z czarnymi elementami nadają urządzeniu nowoczesny wygląd. Dodatkowo są one również łatwe w czyszczeniu.

Model ten wyposażony jest w 6 automatycznych programów, m.in. mrożona pizza czy mrożona ryba. Urządzenie jest sterowane poprzez precyzyjny ekran dotykowy. Wyczuwa on i śledzi ruchy palca. Do podgrzewania potraw producent zastosował system TDS. Jest to technologia, która poprzez trzy źródła emisji fal równomiernie podgrzewa jedzenie. Dla osób, które cenią sobie ochronę środowiska, interesującą funkcją może się okazać tryb eko.

Tryb ten pozwala na zaoszczędzenie do 40% energii podczas czuwania urządzenia. Dodatkowo dla bezpieczeństwa użytkowników wnętrze mikrofalówki zostało pokryte emalią ceramiczną, która zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii oraz jest odporna na zarysowania.

Konsumentom przypadła do gustu ta kuchenka mikrofalowa. Jako zalety wymieniają funkcjonalność np. możliwość wyłączenia powiadomień dźwiękowych by nie budzić domowników, piękny design, oraz łatwość czyszczenia zarówno z zewnątrz jak i w środku urządzenia.

 

 

 

 

Amica AMGB20E1G

 

2.Amica AMG20BFJeśli poszukujesz kuchenki mikrofalowej do zabudowy to model Amica AMG20BF może się okazać produktem dla Ciebie. Urządzanie ma wymiary: 59,4 cm szerokości, 38,8 cm wysokości oraz 31,6 cm głębokości. Pojemność tego modelu to 20 L, natomiast całkowita moc mikrofalówki to 700 W. A moc całkowita wbudowanego grilla wynosi 900 W.

Ciekawą funkcją zastosowaną w tym modelu jest podgrzewanie wieloetapowe. Pozwala ono na zaprogramowanie mikrofali w taki sposób, by wykonała 3 programy jeden po drugim. W programie podgrzewania wieloetapowego jest możliwe wykorzystanie funkcji rozmrażania. Możemy, więc po powrocie z pracy wstawić do mikrofalówki zamrożony obiad, zaprogramować urządzenie i zająć się innymi czynnościami. Kuchenka odmrozi i podgrzeje obiad, tak, że będzie gotowy do spożycia.

Przydatnym może się również okazać możliwość opóźnienia startu. Obsługa tego modelu jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą elektronicznego sterownika. Urządzenie zostało również wyposażone w wyświetlacz LCD. Klienci, jako zaletę podają właśnie czytelność tego wyświetlacza. Dodatkowo są oni również zadowoleni z łatwości czyszczenia urządzenia, oraz jego ładnego wyglądu.

Jeśli posiadasz inne sprzęty kuchenne firmy Amica to ten model powinien wizualnie do nich pasować. Podsumowując, klienci uważają, że jest to dobra kuchenka mikrofalowa do zabudowy.

 

 

 

 

Zelmer ZMW3002X

 

3.Zelmer ZMW3002XKolejną propozycją jest Zelmer ZMW3002X. Kuchenka mikrofalowa o wymiarach: wysokość 26,2 cm, szerokość 45,2 cm oraz głębokość 38,6 cm. Pojemność tego urządzenia to 20 L, natomiast całkowita moc mikrofalówki wynosi 800 W, a zamontowanego w niej grilla 900 W. Jest to najtańszy model, bardzo prosty w obsłudze. Do ustawienia programu, czy czasu pracy, używa się pokrętła mechanicznego. Urządzenie możemy wykorzystać do podgrzewania, gotowania czy rozmrażania.

Z ciekawszych funkcji kuchenki można wymienić gotowanie kombinowane. Jest to funkcja, która pozwala na jednoczesne korzystanie z programu mikrofali oraz grilla. Urządzenie posiada wbudowane 3 takie programy. Dodatkowo kuchenka mikrofalowa ma wbudowany timer, który możemy nastawić na maksymalnie 30 minut.

Jest to model idealny dla osób, które potrzebują podstawowych funkcji kuchenek mikrofalowych. Jednocześnie jest to urządzenie o przyjemnym wyglądzie, co zostało również zauważone przez konsumentów, którzy zakupili ten produkt. Dodatkowo bardzo często pojawiają się opinie, że ta kuchenka mikrofalowa ma adekwatną cenę do jakości. Użytkownicy również chwalą mikrofalę za łatwość jej czyszczenia.

 

 

 

 

Candy EGO-G32DCG

 

4.Candy EGO-G25DCGNastępny model może przypaść do gustu osobom, które lubią rzeczy nietypowe. Kuchenka mikrofalowa Candy EGO-G32DCG wyglądem zdecydowanie odbiega od tradycyjnych mikrofalówek. Urządzenie ma wymiary: 49,8 cm szerokości, 29,1 cm wysokości oraz 41 cm głębokości, oraz pojemności 25 L. Moc mikrofalówki wynosi 900 W, natomiast grill wbudowany w tym modelu pobiera maksymalną moc 1000 W. Dla tych, co dbają o kolorystyczne dopasowanie elementów w kuchni mamy dobrą wiadomość.

Kuchenka mikrofalowa jest dostępna w aż 5 różnych kolorach: zielonym, srebrnym, białym, czerwonym i szarym. Model jest sterowany elektronicznie, dodatkowo zainstalowane zostało również pokrętło. Urządzenie jest też wyposażone w wyświetlacz LCD. Dla użytkownika dostępne są funkcje podgrzewania, gotowania, grillowania oraz rozmrażania.

Producent również wyposażył mikrofalę w 6 programów automatycznych, m.in. funkcję kombi oraz pieczenie sekwencyjne. Rodziców może ucieszyć informacja, że w urządzeniu została wbudowana blokada rodzicielska. Możliwość wyboru koloru sprzętu przypadła do gustu konsumentów, oraz stylizacja sprzętu na lata 60-te. Użytkownicy lubią ten model również za łatwość jego obsługi i czyszczenia.

 

 

 

 

Gorenje MO 4250 CLI

 

6.Gorenje MO 4250 CLIOstatnią naszą propozycją jest model Gorenje MO 4250 CLI. Jest to model kuchenki mikrofalowej wolnostojącej w stylu retro o wymiarach: 28,5 cm wysokości, 45 cm szerokości i 36,5 cm głębokości. Pojemność opisywanej kuchenki wynosi 20 L a jej maksymalna moc to 700 W. Wmontowany w mikrofali grill ma maksymalną moc 800 W. Największym atutem tego urządzenia jest jego niecodzienna stylistyka, swoim wyglądem przypomina bardziej piekarnik niż mikrofalówkę.

Wszystko dzięki drzwiczkom wykonanym ze szkła i metalu, oraz stylowanym pokrętłom. Dla osób preferujących tradycyjny styl, będzie to zdecydowanie zaletą tego produktu. Oprócz podstawowej funkcji podgrzewania i wspomnianej wcześniej funkcji grilla, model ten posiada również funkcję rozmrażania oraz Golden Crust.

Dodatkowo producent wyposażył mikrofalówkę w kilka programów tzw. kombinowanych, które łączą w sobie funkcje odgrzewania i grilla. Urządzenie jest sterowane manualnie za pomocą dwóch pokręteł: jednym ustawiany jest czas, drugim program. Sprawdźmy, jakie pojawiają się opinie o tych kuchenkach mikrofalowych. Klienci, którzy zakupili tę kuchenkę mikrofalową są szczególnie zadowoleni z jej retro designu.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Sharp R-92STW

 

5.Sharp R-92STWJeśli szukasz dużej kuchenki mikrofalowej to przeczytaj uważnie informacje na temat Sharp R-92STW. Model ten ma wymiary: 52 cm szerokości, 33,5 cm wysokości i 51 cm głębokości. Pojemność wynosi aż 28 L a średnica talerza obrotowego 31,5 cm pozwoli na przygotowanie posiłku dla całej rodziny. Moc maksymalna mikrofali to 900 W. Natomiast wbudowany grill ma maksymalną moc 1100 W. Mikrofala wyposażona jest w wyświetlacz LCD oraz elektroniczne sterowanie.

Urządzenie posiada 5 funkcji: gotowania, pieczenia, podgrzewania, opiekania na chrupko oraz rozmrażania. Dodatkowo producent wbudował aż 10 programów, m.in. program pizza, funkcja kombi z termoobiegiem oraz rozmrażania według czasu i wagi. Kolorystycznie kuchenka powinna pasować do każdej kuchni.

Design przyjemny dla oka, został utrzymany w tradycyjnych kolorach czarno-stalowych. Urządzenie zostało wyposażone również w funkcje zabezpieczającą przed niechcianym uruchomieniem, powszechnie znanym, jako blokada rodzicielska. Zdecydowanie najbardziej zachwyca użytkowników duża pojemność kuchenki mikrofalowej.

Tak samo są pod wrażeniem jej wielofunkcyjności. Jeśli chodzi o samo użytkowanie to jako zalety konsumenci wymieniają łatwość czyszczenia oraz dobrą jakość wykonania.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...