Ekspresy do kawy z młynkiem ranking  

Ostatnio aktualizowane: 14.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Gdy myślisz o zakupie ekspresu do kawy z młynkiem, warto postawić na sprawdzone rozwiązania, bo takie urządzenia to spory wydatek. Dlatego też sprawdziliśmy, które z urządzeń cieszy się największym powodzeniem wśród odbiorców. Swoją ocenę oparliśmy również na tym, które z urządzeń pozyskało najwięcej pozytywnych opinii swoich użytkowników. Modelem, który w taki sposób wyodrębniliśmy został De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B, którego producentem jest światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Dzięki innowacyjnemu systemowi grzewczemu, każdy rodzaj kawy jest przygotowywany w najlepszej dla danego rodzaju temperaturze, a optymalne ciśnienie pozwala na wydobycie głębi aromatu. Model ten posiada cichy młynek z możliwością ustawienia trzech grubości mielenia, a także nowoczesny system spieniania mleka, który pozwala na przygotowanie cappuccino z idealnie spienioną kremową pianką. Model ten można odpowiednio zaprogramować w zależności od twardości wody. Zastanów się nad zakupem ekspresu do kawy z młynkiem Krups Pisa EA8160, który ma automatyczny system odkamieniania i czyszczenia. Model jest łatwy w obsłudze i pozwala przygotować pyszny i aromatyczny napój.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki ekspres do kawy z młynkiem kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Jaki jest najlepszy ekspres do kawy z młynkiem, to pytanie zadaje sobie niejeden amator dobrej kawy. Jeśli i Ty właśnie stoisz przed wyborem ekspresu do kawy, to zapraszamy do naszego poradnika. Zastanowimy się tu, jakie cechy powinien mieć dobry ekspres i na co zwracać uwagę przy kupnie takiego urządzenia.

Jaki ekspres do kawy z młynkiem wybrać – przeznaczenie

Jest to najważniejsze kryterium wyboru. Nie tylko określamy, jaki ekspres potrzebujemy, ale też jaki budżet zamierzamy na niego przeznaczyć. Najprostsze kawiarki elektryczne lub stawiane na kuchence można kupić za 50 – 200 złotych, natomiast zaawansowane maszyny ciśnieniowe do robienia kawy mogą kosztować i kilka tysięcy złotych.

Wśród ekspresów możemy wymienić modele przelewowe. Mogą one być z wbudowanym sitkiem, lub z jednorazowymi filtrami. Ekspresy takie parzą kawę dla kilku lub nawet kilkunastu osób za jednym razem. Jednak prawdziwą przyjemność parzenia i picia aromatycznego trunku w rozmaitych wariantach dają ciśnieniowe ekspresy do kawy. Ale po kolei.

Najprostszym ekspresem do kawy jest kawiarka. Ze względu na niewielkie rozmiary sprawdza się w warunkach domowych do zaparzenia 1 – 2 kaw, a czas parzenia trwa nawet 8 minut.

Ekspresy kapsułkowe są niewielkie i pozwalają na zaparzenie wielu różnorakich kaw. Wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i włączyć urządzenie. Kawa jest gotowa w przeciągu kilku chwil.

Ekspres automatyczny natomiast jest dla Ciebie, gdy zależy Ci na przygotowywaniu różnych rodzajów kaw w pełni zautomatyzowanym procesie. Jest również dla Ciebie, gdy pijesz dużo różnorodnych kaw, a także przygotowujesz je dla rodziny i gości, a ponadto jakość przygotowanego napoju jest dla Ciebie najważniejsza. Ekspres taki jest wyposażony w młynek do kawy i automatycznie dobiera grubość ziaren, czas i temperaturę parzenia do wybranego napoju.

Ekspres kolbowy to taki, w którym ważny jest nie tylko napój, ale proces jego parzenia. Tu zmieloną kawę wsypujesz do sitka, umieszczasz ją w urządzeniu i przygotowujesz na jeden raz maksymalnie dwie filiżanki naparu. Zatem gdy rytuał parzenia kawy jest dla Ciebie ważny, to będzie odpowiedni ekspres dla Ciebie.

Jak widać z powyższego opisu jedynie ekspresy automatyczne to takie, które mają wbudowany młynek do kawy, dlatego w dalszym opisie skupimy się właśnie na tego typu ekspresach.

 

Najlepszy ekspres do kawy z młynkiem – parametry

Jednym z ważniejszych parametrów ekspresu ciśnieniowego jest jego ciśnienie. Podawane w barach określa siłę, z jaką woda przepływa przez zmieloną kawę. Ekspresy niskociśnieniowe, od 3 bar pozwalają na przygotowanie kawy w wysokiej, 100 stopniowej temperaturze, co powoduje, że w takim napoju mamy dużą zawartość kofeiny, ale też szkodliwych kwasów i gorzkich substancji. Nowoczesne ekspresy ciśnieniowe, które dają ciśnienie od 12 do 19 bar parzą kawę w temperaturze 90 stopni oczyszczając napar ze szkodliwych i gorzkich substancji.

Moc grzałki wpływa na szybkość przygotowania naparu. Proces ten w zależności od mocy może trwać do 9 minut lub na przykład 15 sekund. W ekspresach wysokociśnieniowych stosuje się dwojaki sposób podgrzewania wody. Jest to ogrzewacz przepływowy, stosowany w mniejszych urządzeniach, który skutecznie utrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy, co wpływa na jej jakość. W większych ekspresach jest to bojler, w którym magazynowany jest zapas gorącej wody. Ich zaletą jest również dostarczenie mocnego strumienia pary do spieniania mleka. Współczesne ekspresy do kawy z młynkiem w dobrych cenach mają za zadanie zaparzyć kawę najszybciej jak to możliwe, wydobywając przy tym jak najwięcej aromatu, a ograniczyć przenikanie substancji gorzkich i drażniących żołądek.

Duże zadanie do spełnienia mają również filtry. Dobry ekspres może być wyposażony w filtr usuwający chlorowy zapach z wody z kranu, albo filtr węglowy oczyszczający wodę z bakterii.

Funkcje dodatkowe

Gdy zdecydujemy się na zakup automatycznego ekspresu do kawy, to dobrze, aby był on wyposażony w rozmaite funkcje dodatkowe, które ułatwiają lub umilają jego obsługę. Na przykład bardzo przydatne jest, gdy ekspres ma wyświetlacz LCD, na którym zarządzamy urządzeniem, a także otrzymujemy komunikaty na przykład o konieczności wymiany filtra, czy opróżnienia pojemnika z fusami. Gdy dodatkowo możemy na takim wyświetlaczu zarządzać urządzeniem dotykowo, staje się ono wygodniejsze i bardziej intuicyjne.

Gdy Twoje urządzenie pozwala na przygotowanie wielu różnorodnych napojów, koniecznym staje się zarządzanie ilością parzonej kawy, czasem jej parzenia, a także grubością kawy, jaka zostaje przygotowana do parzenia przez młynek. Każdy rodzaj kawy wymaga, bowiem nieco innych warunków, aby wydobyć z niej maksimum aromatu. A Ty również raz masz ochotę na małą czarną, a czasem na półlitrowy kubeł kawy.

Dla amatorów kawy z mlekiem są wszelkie funkcje spieniania mleka. Możesz mleku nadać kształt gęstą, kremową konsystencję, albo delikatnej spienionej konsystencji do cappuccino czy latte.

Niezależnie zaś, jakiej kawy jesteś amatorem, to funkcja chroniąca zapychanie się dysz ekspresu jest także dla Ciebie. Uzyskuje się to przez samozasysanie, co chroni maszynę przed zapowietrzeniem i zapewnia bezawaryjne użytkowanie.

I na koniec ważna funkcja dla wszystkich użytkowników – czyli automatyczne czyszczenie i odkamienianie ekspresu. Niektóre modele można zaprogramować, aby robiły takie samooczyszczenie zawsze przy uruchomieniu, bądź przed wyłączeniem urządzenia. Inne modele mają specjalne guziki, którymi funkcję tę się uruchamia. Jedno jest pewne, gdy jej brak, trzeba po użyciu ekspres rozmontować go i umyć.

 

 

Najlepsze ekspresy do kawy z młynkiem w 2021 roku

 

W poniższym rankingu ekspresów do kawy z młynkiem prezentujemy kilka wybranych modeli, są one starannie wybrane spośród najbardziej popularnych na rynku.

 

Nasze zalecenia

 

De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B 

 

Kompaktowy, automatyczny ekspres De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B, to urządzenie, które pozwala na przygotowanie dwóch kaw jednocześnie. Użytkownik może zaparzyć kawę mieląc ją najpierw młynkiem i dostosowując grubość mielenia do własnych preferencji, albo wykorzystać kawę zmieloną. Model ten też pozwala na regulację objętości i smaku kawy, wysokość adaptera można regulować do maksymalnego położenia na wysokości 14 cm.

Ekspres posiada nowoczesny system grzewczy Termoblok, który pozwala na przygotowanie każdego rodzaju kawy w optymalnej temperaturze i ciśnieniu. Dzięki takim funkcjom ekspres dla każdego rodzaju kawy wyciąga maksimum aromatu. Z resztą ilość użytej kawy i wody do parzenia użytkownik może samodzielnie regulować według własnych preferencji. Ciekawą opcją tego urządzenia jest to, że mamy tu możliwość programowania twardości wody, dzięki czemu można ustawić również częstotliwość automatycznego czyszczenia i odkamieniania urządzenia.

Wyjmowany blok zaparzający pozwala na łatwe dotarcie do wnętrza i wyczyszczenie oraz konserwację wszystkich elementów ekspresu. Opinie o ekspresach do kawy De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B mówią nam, że jest to model łatwy w obsłudze o przyzwoitej cenie, dobrej jakości wykonania i eleganckim wyglądzie.

De&Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B to bardzo dobry ekspres do kawy z młynkiem do 1200 zł. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,8 l.

Zalety
System Thermoblock:

Urządzenie ma system grzewczy Thermoblock, który gwarantuje przygotowanie każdego rodzaju kawy w idealnej temperaturze. Oznacza to, że napój będzie miał niepowtarzalny smak i aromat. Układ szybko się nagrzewa i wyróżnia go cicha praca.

Młynek z możliwością regulacji:

Prezentowany przez nas ekspres ma młynek z 13-stopniową regulacją poziomu mielenia. Oznacza to, że każdy może dobrać najlepsze dla siebie ustawienia sprzętu.

Przygotowanie dwóch espresso jednocześnie:

De&Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B umożliwia przygotowanie dwóch espresso jednocześnie, a każde z nich zachowuje niepowtarzalny aromat. Ta funkcja jest przydatna szczególnie rano, kiedy chcemy wypić napój wspólnie z ukochaną osobą.

Dysza do spieniania mleka:

Jakość wykonania dyszy do spieniania mleka jest bardzo dobra, dlatego też można w łatwy sposób przyrządzić pyszną kawę z gęstą, kremową pianką.

Łatwa obsługa:

Komentarze Internautów potwierdzają, że ekspres do kawy ma intuicyjny system obsługi, który nie sprawia żadnych kłopotów.

Wady
Płyta do stawiania filiżanki:

Część osób zauważyło, że płytka, na której stawia się filiżanki nie jest najlepszej jakości. Już po kilku miesiącach użytkowania widać na jej powierzchni zarysowania.

 

 

 

 

Krups Pisa EA8160 

 

Ekspres do kawy z młynkiem Krups Pisa EA8160 ma wymiary: 24,5 cm x 36,5 cm x 33 cm, więc zajmuje stosunkowo mało miejsca. Można go postawić na blacie, nawet jeśli mamy niewielką kuchnię. Zbiornik na wodę ma pojemność równą 1,7 l, a moc urządzenia wynosi 1450 W. Pojemnik na kawę liczy 260 g.

3-poziomowa regulacja mielenia pozwala na przygotowanie ulubionej kawy. Dodatkowo można także wybrać jej moc, jak również wielkość filiżanki czy kubka (od 20 ml do 220 ml). Model ma system Thermoblock gwarantujący idealną temperaturę parzenia, co przekłada się na bardziej intensywny aromat i wyrazisty smak. W zestawie znajduje się zbiornik na mleko. 

Większość opinii na temat modelu Krups Pisa EA8160 jest pozytywna. Konsumenci wypowiadają się pozytywnie przede wszystkim na temat łatwości przygotowywania kawy, a także możliwości jej dostosowania do swoich preferencji. Dzięki funkcji automatycznego odkamieniania pielęgnacja urządzenia nie jest czasochłonna.

Ekspres do kawy z młynkiem Krups Pisa EA8160 ma następujące wymiary: 24,5 cm x 36,5 cm x 33 cm. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,7 l.

Zalety
Możliwość przygotowywania kawy w kubkach o różnej wielkości:

Użytkownicy z pewnością docenią to, że można przygotować kawę w 20 ml filiżance. Jest to najmniejsza pojemność. Istnieje także możliwość przygotowania napoju w większym kubku (jego maksymalna pojemność nie może przekraczać 220 ml).

Pielęgnacja:

Urządzenie ma automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania, dlatego jego pielęgnacja przebiega bez żadnych problemów.

Łatwe przygotowanie ulubionej kawy:

Dzięki dostępowi do funkcji „ulubione” możemy za pomocą jednego przycisku przygotować najsmaczniejszy naszym zdaniem napój.

Wyświetlacz LCD:

Na obudowie znajduje się wyświetlacz LCD ułatwiający sprawną obsługę ekspresu do kawy.

Wady
Przystawka do spieniania mleka:

W nielicznych opiniach można przeczytać, że przystawka do spieniania mleka nie jest dobrze przymocowana do obudowy, więc mogą wystąpić drobne problemy w związku z jego użytkowaniem.

 

 

 

 

Philips 3200 LatteGo Premium EP3241/50

 

Dobre opinie na temat ekspresu do kawy z młynkiem Philips 3200 LatteGo Premium EP3241/50 skłoniły nas do tego, aby zamieścić jego opis w naszym rankingu. Trzeba przyznać, że jest to efektywnie działający sprzęt pozwalający na przygotowanie pysznego napoju o odpowiedniej intensywności. Panel sterowania jest przejrzysty, co ułatwia wybranie odpowiednich ustawień.

Ciśnienie urządzenia wynosi 15 barów. Zbiornik na wodę liczy 1,8 l, a pojemnik na kawę – 275 g. Ekspres do kawy ma trwały, ceramiczny młynek z możliwością ustawienia prędkości pracy, więc możemy zmielić ziarna w dowolny sposób. Odpowiednią temperaturę pracy gwarantuje system Atoma Extract dbający o wydobycie idealnego aromatu kawy.

Blok zaparzający można z łatwością wyjąć i umyć pod bieżącą wodą, co zdaniem użytkowników jest ułatwieniem. Dokładna pielęgnacja urządzenia nie zajmuje dużo czasu. Co więcej, jesteśmy informowani o tym, kiedy sprzęt wymaga odkamieniania, więc łatwiej utrzymać go w idealnym stanie.

Philips 3200 LatteGo Premium EP3241/50 to ekspres do kawy z ceramicznym młynkiem. Pojemność zbiornika na wodę jest równa 1,8 l.

Zalety
System LatteGo:

Urządzenie ma system LatteGo, które pozwala mieszać mleko z dużą prędkością w okrągłej komorze spieniania. W efekcie powstaje kremowa, mleczna pianka, która smakuje każdemu i sprawia, że napój wygląda efektownie.

Dobrej jakości młynek:

Ekspres do kawy wyposażono w dobrej jakości młynek zrobiony w 100% z ceramiki. Materiał jest odporny na zniekształcenia i zachowuje swoje właściwości nawet po przygotowaniu wielu kaw.

Pojemnik na kawę z pokrywką:

Szczelny pojemnik z pokrywką Aroma gwarantuje, że ziarna kawy na długo zachowają swój początkowy aromat. Solidna pokrywa skutecznie ogranicza także głośność pracy młynka.

Wady
Przecieka:

Czasami zdarza się, że element przeznaczony do spieniania mleka zaczyna przeciekać.

 

 

 

 

Jura E8 Platin

 

Wybrany do naszego zestawienia ekspres do kawy z młynkiem Jura E8 Platin ma moc równą 1450 W. Ciśnienie urządzenia jest równe 15 barów. Wylewka kawy ma regulowaną wysokość w zakresie od 107 mm do 153 mm. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,9 l, a pojemnika na kawę – 280 g.

Prezentowany ekspres pozwala przygotować pyszne latte macchiato, flat white, cappuccino, a także wiele innych napojów, które będą smakować nawet najbardziej wymagającym osobom. Za sprawą filtra CLARIS Smart mamy pewność, że znajdująca się w zbiorniku woda jest bardzo dobrej jakości. Model ma aluminiową obudowę o grubości równej 3 mm i jest odporny na zarysowania.

Konsumenci doceniają przede wszystkim to, że konserwacja ekspresu Jura E8 Platin jest prosta i nie wymaga poświęcania zbyt dużo czasu. W urządzeniu są dostępne skutecznie działające programy płukania i czyszczenia pozwalające utrzymać najwyższy poziom higieny.

Ekspres do kawy z młynkiem Jura E8 Platin wyposażono w pompę uzyskującą ciśnienie równe 15 barów. Moc urządzenia jest równa 1450 W.

Zalety
Łatwo zachować idealną czystość urządzenia:

Urządzenie łatwo utrzymać w należytej czystości i zapewnić sobie higieniczne warunki przygotowywania napoju. Model ma zintegrowany system płukania i czyszczenia, które można uruchomić za pomocą odpowiedniego przycisku.

Pokrywa z uszczelką Aroma:

Pojemnik na kawę jest zabezpieczony uszczelką Aroma, która gwarantuje świeżość ziaren i nie dopuszcza do utracenia przez nie aromatu.

Dysza do spieniania mleka:

Model jest wyposażony w efektywnie działającą dyszę do spieniania mleka, która umożliwia przygotowanie lekkiej i pysznej w smaku pianki.

Wady
Trudna obsługa:

Z początku obsługa urządzenia wydaje się trudna. Czasami, aby wybrać konkretne ustawienia trzeba sięgać po instrukcję obsługi.

Głośność pracy:

Pewna grupa użytkowników przyznaje, że sprzęt generuje nieprzyjemny, donośny dźwięk w trakcie przygotowywania napoju.

 

 

 

 

Russell Hobbs Allure 20060-56

 

Russell Hobbs Allure 20060-56 to ekspres o mocy 1000 W z automatycznym wyłącznikiem, regulacją mielenia młynka do kawy i regulacją mocy parzonej kawy według upodobań użytkownika. Dzięki tym funkcjom możesz przygotować kawę łagodniejszą, lub taką o głębokim i intensywnym smaku. A programator czasowy pozwoli na zaparzenie napoju dokładnie w czasie, jaki sobie zaplanowałeś.

Ekspres został wyposażony w 1,5 litrowy dzbanek, co pozwala na jednorazowe zaparzenie 10 filiżanek kawy. Ze względu na to ekspres doskonale sprawdza się w biurach, gdzie z rana jest wielu amatorów tego napoju.  Sterowanie tu odbywa się za pomocą elektronicznego wyświetlacza LCD, filtr uchylny pozwala na łatwą jego wymianę, a wskaźnik poziomu wody informuje Cię o potrzebie jej uzupełnienia.

Według użytkowników tego modelu jest to dobry i tani ekspres do kawy. Jest on trwały i wygodny oraz łatwy w użytkowaniu. Jakość wykonania nie pozwala na narzekanie użytkowników. Dodatkowo przekazują oni, że również utrzymanie ekspresu w czystości nie nastręcza trudności.

Russell Hobbs Allure 20060-56 to ekspres do kawy z młynkiem o mocy równej 1000 W. Urządzenie ma zbiornik na wodę, którego pojemność wynosi 1,5 l.

Zalety
Regulacja intensywności mielenia:

Model ma 9 poziomów mielenia, więc można wybrać takie ustawienia, które są najlepiej dostosowane do naszych preferencji i są dopasowane do rodzaju przygotowywanej kawy.

Łatwa pielęgnacja i obsługa:

Test ekspresów do kawy z młynkiem dał dowód na to, że sprzęt Russell Hobbs Allure 20060-56 jest łatwy w obsłudze, a wszystko to za sprawą czytelnego wyświetlacza. Dodatkowo wyjmowany uchwyt na filtr ułatwia czyszczenie.

Wady
Słaba trwałość:

W niektórych recenzjach użytkownicy zwracają uwagę na nie najlepszą trwałość urządzenia.

Głośność pracy:

Ekspres do kawy nieco hałasuje, więc korzystanie z niego z samego rana może być męczące dla domowników.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Siemens EQ6 TE607203RW

 

Inteligentny system sensoFlow w ekspresie Siemens EQ6 TE607203RW pozwala na wydobycie z kawy maksimum aromatu poprzez parzenie każdej kawy w odpowiedniej dla niej temperaturze. Przejrzysty interfejs na wyświetlaczu pozwala na łatwą obsługę i znalezienie napoju, jaki nam aktualnie odpowiada. Ceramiczny młynek, w jaki model ten jest wyposażony gwarantuje długą żywotność i dokładność mielenia.

Ekspres pozwala na jednoczesne przygotowanie dwóch filiżanek napoju, pozwala też na wybór pojemności z pięciu różnych ustawień dobieranych przez użytkownika. Po wybraniu opcji kawy z mlekiem system spieniania mleka w ekspresie zostaje bardzo dokładnie oczyszczony przez strumień pary. A gdy zachodzi potrzeba ekspres do kawy umożliwia łatwe wyjęcie jednostki zaparzania, wypłukanie jej pod bieżącą wodą i ponowny montaż w urządzeniu.

Model ten również można nastawić, aby po upływie określonego przez użytkownika czasu od zaparzenia kawy, wyłączył się samoczynnie wpływając na zmniejszenie zużycia energii. Według użytkowników na uwagę zasługuje tu ogromny wybór różnych rodzajów kaw i sposobów ich parzenia, a także mimo kompaktowych rozmiarów duży pojemnik na wodę do parzenia kawy.

 

 

Philips 4000 series HD8847/09 

 

Philips 4000 series HD8847/09, to ekspres, który zadowoli wielu użytkowników. Jeden obrót dźwigni pozwala na przygotowanie mocnego espresso lub klasycznej kawy. Zintegrowany pojemnik na mleko pomaga w przygotowaniu napoju w idealnej temperaturze, niezależnie czy wybierzesz cappuccino, czy kawę ze spienionym mlekiem. Natomiast ceramiczny młynek, który nie zmienia smaku kawy podczas mielenia, gwarantuje trwałość i cichą pracę ekspresu. Młynek ten można ustawić na pięć różnych grubości mielenia w zależności od rodzaju przygotowywanej kawy i preferencji użytkownika.

Również temperatura wody do parzenia napoju pozostaje pod kontrolą, bowiem różne rodzaje wymagają nieco innych parametrów temperatury. Obsługa odbywa się dotykowo za pomocą wyświetlacza, na którym łatwo i intuicyjnie można wybrać rodzaj napoju. Ustawieniom również podlega wysokość kraniku, z którego kawa cieknie do kubka. Najwyższy jego poziom pozwala na wstawienie naczynia o wysokości 15 cm.

Natomiast dzięki wyjmowanemu blokowi zaparzającemu, można urządzenie dokładnie wyczyścić pod bieżącą wodą. A po każdym włączeniu, lub wyłączeniu urządzenie jest automatycznie czyszczone za pomocą automatycznego programu czyszczenia i usuwania kamienia. Gdyby jednak użytkownik nie ustawił automatycznego czyszczenia, to urządzenie przypomni o potrzebie oczyszczenia wyświetlając odpowiedni komunikat na wyświetlaczu.

Zalety tego ekspresu, jakie wymieniają użytkownicy to wygoda obsługi, wbudowany młynek i pojemnik na mleko, oraz powiadomienia wyświetlane przez ekspres do kawy.

 

 

Saeco Incanto Deluxe HD8921/09 

 

Elegancki ekspres z ceramicznym młynkiem w naszym rankingu ekspresów do kawy to model Saeco Incanto Deluxe HD8921/09. Ceramiczny młynek zapewnia dokładne mielenie kawy, a wytrzymałość ceramiki gwarantuje bezawaryjne używanie młynka przez wiele lat. Ekspres ten pozwala na wykonanie siedmiu rodzajów różnych kaw, a każdą z nich przygotujesz za pomocą jednego przycisku.

Tu również możesz przygotować kawę bezkofeinową. Woda do przygotowania kawy jest w tym modelu grzana w bojlerze ze stali szlachetnej, co pozwala na szybkie osiągnięcie żądanej temperatury. A innowacyjny system AquaClean dba o usuwanie kamienia z urządzenia, dzięki czemu urządzenie ma długą żywotność. Dodatkowo model ten poinformuje Cię o potrzebie wymiany filtra, a zrobi to po zaparzeniu około 5 tysięcy filiżanek. Użytkownik, według swoich własnych preferencji, może ustawić tu moc napoju.

Dla osób, które zakupiły ten model istotnym było, że nie wymaga on odkamieniania, bo zawiera filtr, który wodę odkarmienia przed użyciem. Użytkownicy uważają również, że na uwagę zasługuje tu ceramiczny młynek, a także możliwość regulacji dozownika kawy, która pozwala nalać małą filiżankę, albo duży kubek kawy.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
4 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Smakoszka
Smakoszka
1 year ago

Odkąd mam ekspres dobry ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem DeLonghi piję tylko kawę espresoo. Kupuję porządną kawę ziarnistą i kiedy robię kawę, zapach unosi się w całym domu 🙂 O smaku już nie wspomnę 🙂

Smerfetka
Smerfetka
1 year ago

Chyba skuszę się ekspres ciśnieniowy DeLonghi. Wygląda obiecująco i opinie ma pozytywne.

DMCA.com Protection Status