Żelazka z generatorem pary ranking

Ostatnio aktualizowane: 23.02.18

 

Najlepsze żelazka z generatorem paryw 2018 roku

 

Prasowanie trudnych zagnieceń żelazkiem jest bardzo pracochłonne. Dlatego dobre żelazko z generatorem pary jest niezastąpionym rozwiązaniem w każdym domu. W tym rankingu przedstawimy Państwu pięć najlepszych urządzeń tego typu, jakie można znaleźć na polskim rynku AGD.

 

Nasze zalecenia

 

Philips PerfectCare Elite GC9650/80

 

Pierwszy produkt w naszym zestawieniu to Philips PerfectCare Elite Gc9650/80 o mocy 2400 W. Jest to nowoczesne żelazko z generatorem pary. Wyposażone jest w technologię OptimalTemp, która zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury bezpiecznej dla jedwabnych tkanin, a także odpowiedniej do wyprasowania jeansów.

To najlepsze żelazko parowe cechuje się wysoką wydajnością. Urządzenie jest wyposażone w system zabezpieczeń – nie tylko przed przegrzaniem, ale też spaleniem prasowanych tkanin. Poza tym ma sygnał świetlny i dźwiękowy przypominający o konieczności czyszczenia.

Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie typu strażak, czyli wyłącza się po 30 sekundach bezczynności w pozycji poziomej. Produkt ten posiada również system łatwego usuwania kamienia, co gwarantuje jego dłuższą żywotność.

Żelazko jest wyposażone w 1,8 l odłączany zbiornik, który można uzupełnić wodą z kranu, nawet w czasie prasowania. Jest to zasługa funkcji Easy De-Calc. Produkt ten ceniony jest za lekką konstrukcję, funkcjonalność i szybkie nagrzewanie.

 

 

 

 

Tefal Pro Express Total Plus GV8962 

 

Drugi produkt w naszym zestawieniu to model Tefal Pro Experss Total Plus GV 8962z o mocy 2400 W. Urządzenie jest wyposażone w system Anti Calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia w jego wnętrzu, co pozytywnie wpływa na żywotność sprzętu. Innym wygodnym rozwiązaniem jest system Auto Off.

Opcja ta polega na samoczynnym wyłączeniu sprzętu po 30 sekundach bezruchu w pozycji poziomej lub po 8 minutach w pozycji pionowej. Możesz więc wyjść z domu i nie zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem żelazko nie jest podłączone do prądu.

Urządzenie ma generator pary wytwarzający 120 g pary na minutę. Prasowanie tym modelem jest przyjemne i efektywne. Prezentowany przez nas produkt ma zbiornik na wodę o pojemności 1,6 l. Możesz go uzupełnić wodą bez konieczności przerywania sesji prasowania.

Sprzęt ten ma również lampkę informującą o gotowości wytwarzania pary i system regulowania jej strumienia. Opinie o żelazkach z generatorem pary tej marki są bardzo pochlebne. Produkty cenione są za atrakcyjną cenę i solidne wykonanie.

 

 

 

 

Bosch TDS 3831100

 

Bosch TDS 3831100 to trzeci produkt, który chcemy Państwu zaprezentować. Urządzenie jest wyposażone w funkcję pionowego wyrzutu pary oraz możliwość ciągłego prasowania w pionie, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalne. Moc tego modelu to aż 3100 W, dzięki czemu nagrzewa się w zaledwie kilka sekund.

Nie musisz też obawiać się o wysokie koszty eksploatacji, gdyż model ma funkcję ECO. Produkt ten posiada odporną na zarysowania i uszkodzenia ceramiczną stopę, która jest bezpieczna dla wszystkich typów materiałów. Prezentowany model ma duży, 1,4 l pojemnik na wodę.

Urządzenie wytwarza aż 400 g pary na minutę, co bardzo przyspiesza proces prasowania. Dużym atutem tego produktu, wielokrotnie podkreślanym przez użytkowników, jest system zabezpieczeń, w tym automatyczne wyłączanie żelazka.

Urządzenie jest też wyposażone w system antywapienny likwidujący problem osadzania się kamienia w jego wnętrzu. Jeśli szukasz dużego, solidnego sprzętu, jest to propozycja, która sprosta Twoim wymaganiom.

 

 

 

 

Electrolux EDBS3350

 

Na czwartym miejscu znalazło się żelazko ze stacją pary Electrolux EDBS3350. Model ten został wyposażony w praktyczny system QuickSteam Auto-off. Wyłącza się automatycznie, gdy nie jest używany. Produkt ten ma moc 2350 W. Dzięki czemu charakteryzuje się bardzo szybkim nagrzewaniem.

Posiada mocną stopę ze stali nierdzewnej oraz wygodny uchwyt. Wydajność pary wynosi 115 g/min, co ułatwia szybkie rozprasowywanie mocnych zagnieceń. Dzięki zaawansowanej technologii Thermoblock Boiler żelazko rozgrzewa się w zaledwie 1,5 minuty.

Model ten posiada bardzo wygodny, kolorowy wskaźnik nagrzania powierzchni, a więc możesz zapomnieć o poparzeniach skóry, czy przypaleniu bardzo delikatnego materiału. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest duży, wygodny panel sterowania z ikonami LED i alarmem dźwiękowym informującym o podłączeniu urządzenia. Ułatwia to eksploatację żelazka i stanowi zabezpieczenie dla użytkownika.

Nie można też zapomnieć o rozwiązaniu, jakim jest System Calc z wymiennym wkładem, który utrzymuje żelazko w czystości przez długi czas. Model został wyposażony w ergonomiczną rączkę ze stabilnym uchwytem. Produkt ceniony jest za funkcjonalność i solidne wykonanie.

 

 

 

 

Zelmer ZIR8100

 

Ranking żelazek z generatorem pary zamyka model Zelmer ZIR8100. Jest to produkt z system automatycznego wyłączania. Urządzenie jest wyposażone w duży, elektroniczny panel sterowania, który jest bardzo łatwy w obsłudze – wybierzesz na nim jeden spośród 9 programów prasowania.

Pozwala to na wyprasowanie różnych rodzajów tkanin. Jest to model o mocy 2400 W. Stopa żelazka jest ceramiczna, a więc minimalizuje to problem przywierania tkanin do rozgrzanego urządzenia. Ma ono regulowany system wydzielania pary wodnej i dodatkowe uderzenie pary, które wynosi 115 g/min. Sprzęt może pracować w pionie.

Zbiornik na wodę ma pojemność 1200 ml. To dobre i tanie żelazko z generatorem pary ma zabezpieczenie przed przegrzaniem i kapaniem.

Sprzęt ten jest też wyposażony w lampkę kontrolną, wskaźnik poziomu wody, miejsce na nawinięcie przewodu (jego długość to 1,8 m), oraz funkcję spryskiwacza. Produkt ten ceniony jest za jakość wykonania, atrakcyjną cenę i wydajną pracę.

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...