Odkurzacze cyklonowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 20.01.18

 

Najlepsze odkurzacze cyklonowe w 2018 roku

 

Porządki zajmują trochę czasu, ale istnieją urządzenia, które mogą nam taką pracę ułatwić. Wśród nich znajduje się odkurzacz. W tym rankingu chcielibyśmy przedstawić Państwu modele cyklonowe, czyli sprzęty bezworkowe, które mają specjalny, mocny system zasysania brudu.

 

Nasze zalecenia

 

Dyson V6 Animalpro 

 

Dyson V6 Animalpro to bezprzewodowy odkurzacz ułatwiający sprzątanie. Urządzenie ma cyfrowy silnik Dyson v6, który obraca się około 110 000 razy na minutę. To zapewnia wysoką wydajność sprzętu, a nam szybsze sprzątanie. W zestawie znajdują się: elektroszczotka z włóknami węglowymi, mini elektroszczotka, ssawka Combi i szczelinowa, a także poręczna stacja dokująca, zasilacz oraz aluminiowa rura.

W modelu, który Państwu prezentujemy środek ciężkości jest umieszczony blisko rączki, dzięki czemu odkurzanie wysoko i nisko położonych powierzchni jest bardzo proste.

Pojemność zbiornika urządzenia wynosi 0,4 litra. Ten najlepszy odkurzacz cyklonowy pracuje na pełnej baterii przez 20 min bez elektroszczotki, 17 minut z elektroszczotką lub też 6 minut w trybie MAX.

Natomiast samo ładowanie trwa ok 3,5 h. Waga sprzętu to niewiele ponad 2 kg, a więc praca z nim będzie lekka i przyjemna, produkt ceniony jest za solidną konstrukcję, przy zachowaniu niezwykłej lekkości i poręczności. Poza tym konsumenci wysoko oceni jego funkcjonalność i niezawodny system zasysania.

 

 

 

 

Rowenta RH8871 

 

Rowenta RH8871 to akumulatorowy odkurzacz cyklonowy o mocy 2220 W, który stanowi idealne rozwiązanie dla każdego domu. Jest wyposażony w baterię litowo-jonową o długiej żywotności (nawet do 15 lat), która po naładowaniu zapewnia nam do 55 minut ciągłej pracy.

Dzięki temu posprzątasz cały dom bez konieczności ponownego ładowania sprzętu i bez ograniczeń w postaci kabla. Jest to lekka i wydajna propozycja ze szczotką typu Delta, która osiąga nawet 6200 obrotów na minutę. Zapewnia to szybkie i wydajne sprzątanie. Sprzęt ten posiada diody LED wbudowane w elektroszczotkę, dzięki którym możesz bez problemu odkurzyć niedoświetlone powierzchnie.

Model ten ma przezroczysty zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 0,5l. Co istotne technologia cyklonowa gwarantuje wysoki poziom zasysania nawet przy prawie pełnym zbiorniku. Jak zauważają konsumenci, sprzęt ten jest nie tylko niezwykle wydajny, ale również bardzo atrakcyjny.

Zajmuje niewiele miejsca i ma nowoczesny design. Model ten pracuje na trzech ustawieniach trybu pracy. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów.

 

 

 

Electrolux T8 ZT3570 

 

Electrolux to jeden z największych producentów AGD na świecie, dlatego w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć propozycji tej marki. Prezentujemy Państwu model Electrolux T8 ZT3570. Jest to wydajny odkurzacz bezworkowy ze zmywalnym filtrem Hygiene (jeden zapasowy).

Dzięki temu jest idealny, gdy w domu mieszka alergik. Ma też filtr HEPA, który usuwa drobiny kurzu, bakterii, a także większości wirusów, roztoczy oraz pleśni. Moc urządzenia to 1400 W. Doskonale radzi sobie z zasysaniem zabrudzeń nawet ze szczelin.

Masz psa lub kota? To sprzęt dla Ciebie – w zestawie znajduje się turboszczotka, która skutecznie zbiera sierść i włosy z dywanów i tapicerek. Model ten ma miękkie kółka nierysujące parkietu i nie hałasujące na twardych podłogach. Pojemność worka wynosi aż 1,3 litra, a więc możesz zapomnieć o każdorazowym opróżnianiu.

Długość kabla wynosi 5 m, a całkowity zasięg pracy 7,3 m. Zestaw zawiera rurę teleskopową, ssawkę do tapicerki, s-szczotkę z przełącznikiem parkiet-dywan i typową szczotkę do parkietów, a także turboszczotkę. Sprzęt ten uważany jest za wydajny i wysoce bezawaryjny.

 

 

 

Vax Air Compact Parquett C85-AM-B-E 

 

Na czwartym miejscu znalazł się odkurzacz VAX AIR Compact Parquett C85-AM-B-E w klasie energetycznej A, dzięki czemu jest energooszczędny i bardziej przyjazny środowisku. Jest to skuteczna propozycja do usuwania brudu i kurzu, nawet ze szczelin między deskami drewnianej podłogi.

Zastosowano tutaj specjalny filtr HEPA, który jest sprzymierzeńcem alergików, gdyż doskonale oczyszcza powietrze usuwając z niego kurz. Doskonale radzi sobie też z wirusami, bakteriami, pleśniom czy roztoczami. Odkurzacz powinien być przyjazny nie tylko dla naszego zdrowia i środowiska, które nas otacza, ale także dla podłogi.

Dlatego w zestawie znajduje się specjalna szczotka do czyszczenia parkietów oraz innych podłóg, które są podatne na zarysowania. Dodatkowo miękkie kółka nie rysują powierzchni i nie hałasują w czasie sprzątania. Moc wejściowa tego modelu to 800 W. Poziom hałasu utrzymuje się na poziomie 82 dB. Dzięki temu, że długość przewodu wynosi aż 6 metrów, a zasięg pracy odkurzacza to 7,5 m możesz spokojnie odkurzyć nawet spore pomieszczenie bez konieczności połączenia.

Zestaw obejmuje bezworkowy odkurzacz, rurę teleskopową, ssawka 3w1, a także ssawka do podłóg twardych, parkietów i ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan. Model ten ceniony jest za solidne wykonanie i wydajną pracę.

 

 

 

 

Caltronic BS 1304  

 

Clatronic BS 1304 to dobry i tani odkurzacz cyklonowy. Jest wyposażony w system Eko-Cyklon. Jak podkreślają konsumenci urządzenie jest funkcjonalne i energooszczędne. Model ten ma filtr HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% kurzu, bakterii i wirusów.

Zastosowana tutaj technologia Eco Cyclon sprawia, że odkurzacz nie traci siły ssania mimo coraz większego zapełniania się pojemnika. Nie wpływa to również na zwiększenie zużycia energii. W zestawie znajduje się podwójna końcówka szczelinowa z miękką szczotką.

Poza tym komplet zawiera metalową rurę teleskopowa. Odkurzacz oparty jest na gumowych rolkach, które są bezpieczne do podłóg.

Dodatkowym elementem jest praktyczny uchwyt do przenoszenia oraz system automatycznego zwijania kabla. Moc tego urządzenia wynosi 700 W, a jego waga to 4,5 kg, dzięki czemu jest bardzo mobilny. Konsumenci wysoko ocenili stosunek jakości do bardzo atrakcyjnej ceny tego urządzenia.

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...