Najlepszy żelazko parowe pionowe Philips

Ostatnio aktualizowane: 15.08.18

 

Jakie żelazko parowe pionowe Philips wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Ubrania sezonowe, które przechowywane są w kartonach lub piwnicach, po wyjęciu są pogniecione i nie pachną zbyt świeżo, nawet, jeśli przed ich schowaniem zostały uprane i dokładnie wypłukane w pachnącym płynie. Jedną z opcji, by temu zaradzić jest zaniesienie ich do pralni chemicznej. Jest to jednak drogie rozwiązanie. Dlatego polecamy zakup żelazka parowego, które pomoże Ci nie tylko wyprasować ubrania, ale również je odświeżyć i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego urządzenia, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy ranking, w którym znalazły się najlepsze żelazka parowe pionowe.

Philips jest znana marką, pochodzącą z Holandii. Firma ta znana jest na całym świecie, jako jeden z głównych producentów i dystrybutorów sprzętów kosmetycznych, oświetlenia oraz technologii użytkowej. Przez lata swojej działalności, marka zebrała liczną grupę wiernych klientów, którzy docenili ją za solidność i innowacyjność. Co więcej, konstruując urządzenia, firma ta stawia na energooszczędność.  100 lat po powstaniu urządzenia Philips wciąż cechują się dużą nowoczesnością i solidnością.

Przed zakupem urządzenia parowego warto zwrócić uwagę na ilość pary, jaką jest ono w stanie wytworzyć w ciągu jednej minuty. Im ta liczba będzie większa, tym szybciej będziesz w stanie pracować. Wydajność przeciętnych sprzętów wynosi od 40 g do 50 gram pary w ciągu jednej minuty. Jeśli jednak zależy Ci by interesujący Cię model pracował szybciej, warto rozważyć zakup urządzenia, które wytwarza 200 gram pary w ciągu minuty.

Kolejną, istotną kwestią jest waga urządzenia parowego. W takim typie sprzętów jesteśmy zmuszeni podnosić żelazko by go użyć, zatem jego waga nie może być zbyt duża, bo spowoduje to kontuzje nadgarstka.

Decydując się na zakup żelazka parowego, pamiętaj, aby sprawdzić pojemność zbiornika na wodę. To w dużej mierze od niego uzależniona jest wydajność modelu. Przeciętne sprzęty są w stanie pomieścić 1,3 l wody, co pozwala na 40 minut pracy.

 

 

Żelazka parowe pionowe Philips – Ranking

 

 

Philips Steamer Steam&Go GC320/55

 

Model Philips Steamer Steam&Go GC320/55 to wysokiej jakości żelazko parowe pionowe. Jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet jedwabiu. Model ten gwarantuje nie tylko niwelowanie zagnieceń, ale również odświeżanie ubrań i pozbywanie się z nich nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, para wodna pozwala na skuteczne usunięcie około 99% bakterii, które znajdują się na naszych ubraniach.

To najlepsze żelazko parowe pionowe Philips w 2018 roku posiada dodatkową szczotkę, która pomaga wygładzić grube tkaniny ubrań. Większość osób używa ich w przypadku grubych płaszczy zimowych. Bowiem para, wnikając w strukturę materiału pomaga go odświeżyć.

Dużą zaletą jest szybki czas nagrzewania, który wynosi mniej niż 60 sekund. Zdecydowanie skraca to czas, który musisz przeznaczy na prasowanie. Istotną cechą prezentowanego produktu jest niewielka waga, która wynosi 0,66 kg. Dzięki temu bez trudu możemy podnosić urządzenie by usuwać zagniecenia na ubraniach, nie bojąc się o nadwyrężenie ręki.

Model ten gwarantuje stałą dystrybucję pary. W ciągu minuty sprzęt ten jest w stanie wytworzyć 24 gramy pary, co sprawia, że prasowanie jest efektywne. Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło jego dużą moc, która wynosi aż 1000 W.

 

 

 

 

Philips Steamer Steam&GO GC332/87

 

Sprzęt o nazwie Steamer Steam&GO GC332/87 to bardzo wydajne i nowoczesne żelazko parowe pionowe Philips w dobrej cenie. Polecane jest osobom, które chcą szybko zniwelować zagniecenia i odświeżyć ubrania, bez konieczności umieszczania ich na desce do prasowania.

Model ten posiada podgrzewaną płytkę, która umożliwia prasowanie zarówno w pionie, jak i w poziomie, co pozwala na lepsze efekty. Zatem urządzenie może być używane zarówno na ubraniach powieszonych na wieszaku, jak również na tych leżących na desce. Potraktowanie ich modelem Steam&GO gwarantuje lepsze efekty.

Urządzenie jest bardzo funkcjonalne i może być używane do prasowania wszystkich rodzajów tkanin. Co więcej, dobrze radzi sobie również z odświeżaniem obić mebli czy foteli samochodowych.

Po wlaniu wody do pojemnika, a następnie uruchomieniu urządzenia jest ono gotowe do pracy po zaledwie 45 sekundach.

Opinie o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów doceniło ten model za jego ergonomiczną budowę oraz łatwą obsługę. Co więcej, do zestawu dołączona jest specjalna szczotka, która sprawia, że para wnika nawet w grube tkaniny.

 

 

 

 

Philips Steamer Steam&GO GC310/55

 

Żelazko parowe pionowe Philips Steamer Steam&GO GC310/55 to nowoczesny i bardzo wydajny sprzęt, który w krótkim czasie pomoże Ci usunąć zagniecenia z Twoich ubrań. Dodatkową zaletą modelu jest to, że pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów papierosów czy smażonego jedzenia z tkanin.

Zaletą urządzenia jest specjalna szczotka do grubych ubrań, takich jak płaszcze zimowe. Pomaga ona parze wniknąć głęboko w strukturę materiału. Model ten w czasie pracy usuwa około 99% bakterii, które znajdują się na naszych ubraniach.

Prezentowany produkt zapewnia stałą dystrybucję pary, co zwiększa efektywność prasowania. Sprzęt generuje 20 g pary w ciągu jednej minuty. Co więcej, duża moc urządzenia, która wynosi 1000 W gwarantuje efektywną pracę.

Opinie o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na jego zakup ze względu na niewielką wagę, która wynosi jedynie 0,6 kg. Dzięki temu nawet osoby starsze są w stanie podnosić żelazko.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...