Najlepszy wentylator biurkowy USB

Ostatnio aktualizowane: 19.01.20

 

Jaki wentylator biurkowy USB wybrać?

 

Praca w biurze bywa uciążliwa, szczególnie w upalne dni. Rozgrzane komputery generują ciepło, przez co w pomieszczeniu temperatura rośnie. To negatywnie wpływa na naszą koncentrację oraz samopoczucie. Rozwiązaniem jest wentylator biurkowy podłączany przez wtyczkę USB. Jest to małe urządzenie, które postawione na biurku i zasilane przez komputer wytwarza powiew wiatru. Sprzęt chłodzi nie tylko nas, ale także i rozgrzany sprzęt biurowy. W tym poradniku przedstawiamy istotne informacje przydatne przy wyborze takiego produktu.

Konsumenci zgodnie stwierdzają, że najlepsze wentylatory biurkowe USB mają przycisk ON/OFF. Oznacza to, że ich włączenie i wyłączenie nie wymaga ciągłego podpinania i odpinania z gniazdka USB.

W sklepach znajdziesz wentylatory różnej wielkości. Warto wybrać model dopasowany do naszych potrzeb. Jeżeli w Twoim biurze jest bardzo gorąco, wybierz sprzęt o dużej średnicy wynoszącej co najmniej 13 mm. Taki produkt zapewni Ci silny i szeroki powiew wiatru przynoszący ulgę podczas gorących dni. Mniejsze modele o średnicy 10 mm generują delikatny powiew, który nie zakłóci Twojej pracy na komputerze.

Najlepszy wentylator biurkowy w 2020 roku jest lekki i można go przechowywać w torbie na laptopa. Taki sprzęt jest kompaktowy i sprawdzi się w podróży. Istotna jest również długość samego kabla. Przewód nie powinien ograniczać naszych ruchów, a jednocześnie być zbyt długi, przez co urządzenie stanie się bardziej kłopotliwe w transporcie. Optymalna długość kabla wynosi od 60 cm do 120 cm. Na wygodę w podróży wpływa również szerokość sprzętu. Produkt może mierzyć od 10 do nawet 15 cm.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli wiatraków biurkowych. Różnią się one nie tylko pod względem wielkości, ale także i designu. Wybierając sprzęt do biura zdecyduj się na produkt w stonowanych barwach, który nie będzie Cię rozpraszał w pracy. W sklepach znajdziesz również modele w nasyconych kolorach, które ożywią Twoje domowe biurko.

Zwróć uwagę na funkcjonalność danego sprzętu. Niektóre wentylatory można użytkować w samochodzie dzięki przejściówce podłączanej do zapalniczki. W ten sposób wiatrak umili Ci czas podczas prowadzenia auta w upalne dni lata wzmacniając efekt działania klimatyzacji. Jest to bardzo przydatny gadżet, który szczególnie sprawdzi się podczas rodzinnego wyjazdu na wakacje.

 

 

Wentylatory biurkowe USB – ranking

 

 

LOGILINK Mini 

 

LOGLINK Mini to wentylator biurkowy USB w dobrej cenie, który doskonale sprawdzi się podczas pracy na komputerze w upalne dni. Jest on bardzo łatwy w obsłudze, gdyż uruchamia się go poprzez włożenie wtyczki urządzenia do portu USB w naszym laptopie czy komputerze oraz naciśnięcie przycisku ON. To oznacza, że nie musimy za każdym razem odpinać przewód, aby wyłączyć wiatrak.

Dodatkowym atutem tego produktu jest kabel mający długość 1,2 m, dzięki któremu możemy ustawić nasz wentylator w dowolnym miejscu na biurku. Samo urządzenie ma regulację kąta nachylenia, więc mamy możliwość dostosowania podmuchu wiatru do naszych potrzeb. Średnica wentylatora wynosi 13 mm, dlatego produkt jest łatwy w transporcie i możemy go wszędzie ze sobą zabrać.

Opinie na temat tego modelu są bardzo pochlebne, głównie ze względu na mały rozmiar oraz prostą obsługę. Według opinii konsumentów jest to bardzo funkcjonalny gadżet, który sprawdzi się w domu, jak i w biurze.

 

 

 

 

EQUATION TX-401D-U(BK)-AD 

 

Wentylator biurkowy EQUATION TX-401D-U(BK)AD to urządzenie, które poprawi komfort pracy przy komputerze w gorące, letnie dni. Wiatraczek ma średnicę 10 mm, a jego szerokość to 14,5 cm. Produkt jest bardzo łatwy w transporcie i możemy go wszędzie zabrać ze sobą.

Urządzenie uruchamia się za pomocą podpięcia do wtyczki USB w naszym laptopie lub komputerze. Warto również wspomnieć, że wentylator jest bardzo cichy i nie zakłóci naszej pracy, a jednocześnie zapewni nam silny powiew wiatru. Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość regulacji kąta nachylenia – możemy go ustawić w dowolny sposób.  

Produkt może być użytkowany w samochodzie poprzez podpięcie do gniazda zapalniczki. Konsumenci docenili przedstawiony model za funkcjonalność oraz cichą pracę.

 

 

 

 

Trust Ventu 

 

Trust Ventu to stylowy wiatrak biurkowy na USB, który sprawdzi się podczas pracy w domu, jak i w podróży. Głównym atutem tego produktu jest jego ciekawy design. Sprzęt dostępny jest w neonowo-różowym kolorze, który przykuje uwagę każdego, kto przejdzie koło Twojego biurka.

Urządzenie wyróżnia się bardzo cichą pracą, która nie zakłóca spokoju. Co więcej, mocny strumień powietrza możemy regulować w pionie i dostosować działanie sprzętu do naszych potrzeb. Wentylator ma stabilne nóżki wyposażone w elementy antypoślizgowe dające nam gwarancję, że urządzenie nie przewróci się na biurku.

Przycisk ON/OFF daje nam możliwość wyłączenia wiatraka bez konieczności wypięcia go. Jest to dobry produkt, który zapewni nam ulgę podczas upalnych dni. Opinie na jego temat są bardzo pozytywne ze względu na wyjątkowy design oraz wydajną pracę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status