Najlepszy wentylator biurkowy mały

Ostatnio aktualizowane: 19.01.20

 

Jaki wentylator biurkowy mały wybrać?

 

W ciepłe dni bardzo ciężko znaleźć orzeźwienie, szczególnie jeśli musimy zostać w domu, aby na przykład pracować przy komputerze. W takim wypadku możemy sobie trochę umilić takie spędzanie czasu, włączając wentylator biurkowy. Na sklepowych półkach jest wiele lepszych lub gorszych wiatraków. Skąd mamy wiedzieć, który z nich to ten odpowiedni? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przygotowaliśmy krótki poradnik oraz opisy kilku produktów.

Najlepszy mały wentylator biurkowy w 2020 roku daje nam możliwość zmiany intensywności nawiewu. Jest to bardzo ważne szczególnie podczas zmieniającej się pogody. Kiedy temperatura przekracza 30 st. C, to z pewnością będziemy potrzebowali mocnego nawiewu. Jeżeli jednak stopnie zaczną spadać, to maksymalny poziom może się okazać za mocny, a nam będzie nieprzyjemnie.

Kolejną kwestią są wykorzystane do produkcji materiały. Wiele osób uważa, że najlepsze małe wentylatory biurkowe są zazwyczaj wykonane z dobrej jakości plastiku. Taki materiał gwarantuje nam, że są one wystarczająco lekkie, aby je przenosić, lecz jednocześnie nie niszczą się zbyt szybko. Jeżeli chodzi o śmigła, to są one często wykonane również ze stali.

Ważne jest zasilanie wentylatora. Większość modeli ma przewód, który łączymy z gniazdkiem. Takie zasilanie może jednak być problematyczne w przypadku, kiedy kabel wentylatora jest stosunkowo krótki. Dlatego na rynku znajdziemy wiele modeli akumulatorowych. Mają one wbudowane malutkie akumulatorki, które zmusimy naładować, co może być dużą wadą dla niektórych osób.

Przypatrz się również dodatkowym funkcjom sprzętu. Jedną z najbardziej pożądanych jest oscylacja. Oznacza to, że wentylator będzie poruszał się z boku na bok, a nie wiał nam cały czas w twarz. W takim wypadku jest nam przyjemniej, a w całym pokoju nastąpi wymiana powietrza.

Montaż jest również ważną kwestią podczas wybierania wentylatora biurkowego. Wiele z nich wyposażono w klips, który wystarczy doczepić do blatu. Pamiętaj jednak, że zbyt płytko doczepiony może odpaść. Inne modele mają zwykłe podstawy. Warto jest wybrać wentylator z antypoślizgiem, dzięki któremu jesteśmy pewni, że nie spadnie on podczas nawiewu.

 

 

Wentylatory biurkowe małe – ranking

 

 

Esperanza EA149G 

 

Esperanza EA149G to mały wentylator biurkowy, który ma specjalną, stabilną podstawkę. Jest ona otulona gumą, zatem również tłumi drgania. Produkt daje nam możliwość regulowania kąta nachylenia, więc ustawienie go w zależności od naszych preferencji jest bardzo łatwe. Wentylator ma kolor zielony.

Moc urządzenia wynosi 2,5 W. Ma ono 3 śmigła, które wystarczająco ochładzają nas w bardzo ciepłe dni. Produkt jest zasilany kablem, który podłączamy do portu USB. Możemy więc w łatwy sposób podłączyć sprzęt do komputera, powerbanka czy innego urządzenia. Model jest wyposażony we włącznik, dlatego każdorazowe odpinanie kabelka USB nie jest konieczne.

Model waży jedynie 400 g, więc przenoszenie go nie będzie trudne. Jego wysokość to 20 cm, a szerokość wynosi 10 cm. Ten mały wentylator biurkowy w dobrej cenie nie zabiera dużo miejsca, lecz skutecznie nas ochładza. Długość kabla USB wynosi 1,2 m. Użytkownikom najbardziej podobają się kompaktowe wymiary sprzętu, dzięki którym można go łatwo umieścić na każdym biurku. Wspominają oni również o dobrej prezencji.

 

 

 

 

Manta FAD023 


Chcielibyśmy zaprezentować wentylator Manta FAD023, urządzenie o mocy 30 W. Jest ono zasilane sieciowo. Produkt jest wyposażony w 3 śmigła, dzięki którym w kilka minut w danym pomieszczeniu robi się przyjemniej. Średnica prezentowanego wentylatora wynosi 23 cm. Model nie zajmuje więc zbyt dużo miejsca.

Produkt ma funkcję oscylacji, dzięki której wymiana powietrza obejmuje całe pomieszczenie. Jeżeli chodzi o prędkość śmigieł, to mamy do wyboru dwie opcje. Możemy więc dopasować intensywność pracy wentylatora do temperatury panującej w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy. Z kolei z pomocą regulowanego kąta nachylenia możemy idealnie ustawić sobie wentylator w taki sposób, aby było nam jak najprzyjemniej.

Duża podstawka zapewnia stabilność. Dodatkowo jest ona wyposażona w antypoślizgowe nóżki, więc nie musimy się martwić, że wentylator nagle zsunie się z biurka. Użytkownicy uważają, że prezentowany model bardzo dobrze się prezentuje. Oprócz tego dodają, że ma on ciekawe funkcje.

 

 

 

 

Adler AD7301

 

Adler AD7301 to wentylator, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Jego moc wynosi 15 W. Średnica prezentowanego produktu wynosi 15 cm. Ma on bardzo stabilną podstawę, więc możemy być pewni, że podczas pracy wentylator nie będzie zmieniał swojego położenia. Model waży około 2,5 kg. Ma on 3 śmigła.

Produkt ma funkcję oscylacji, więc nie będzie nam wiać ciągle prosto w twarz, a na dodatek pomieszczenie, w którym przebywamy, równiez będzie w zasięgu oscylacji. Wentylator pozwala również na ustawienie odpowiedniego dla nas kąta nachylenia, co zwiększa komfort siedzenia przy biurku.

Jest to produkt zasilany sieciowo. Osłona śmigieł może być przez nas zdjęta w celu wyczyszczenia wentylatora w środku. Model jest niewielki, dlatego zmieści się na każdym biurku. Użytkownikom podoba się to, jak prezentuje się opisywany wentylator. Uważają oni również, że możliwość regulacji prędkości działania śmigieł oraz kąta nachylenia znacznie wpływa na komfort użytkowania.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status