ᐅ Dobre osuszacze powietrza Master – ranking i opinie 

Najlepszy osuszacz powietrza Master

Ostatnio aktualizowane: 12.11.19

 

Jaki osuszacz powietrza Master wybrać ?

 

Wilgoć to problem wielu mieszkań, domów, punktów usługowych i tym podobnych miejsc. Może się przyczynić do rozwijania pleśni i grzyba. Dlatego też w tym poradniku chcielibyśmy poruszyć kwestie związane z urządzeniem, jakim jest osuszacz powietrza. Taki sprzęt pozwala na skuteczne pozbycie się wilgoci. Żeby jednak było to możliwe, konieczne jest zakupienie dobrego produktu. W tym poradniku postaramy się pokrótce przedstawić cechy, jakie powinien posiadać najlepszy osuszacz powietrza Master w 2019 roku. Skupimy się na amerykańskiej marce, która od ponad 50 lat produkuje nagrzewnice, osuszacze i inne sprzęty. Produkty Master sprzedawane są na całym świecie. Cenione są za jakość oraz funkcjonalność. Ponadto modele, które zaprezentujemy w naszym krótkim zestawieniu to propozycje dla przedsiębiorstw, a także dla osób, które mają dużą powierzchnię do osuszenia

 

 

Przy zakupie produktu należy zwrócić uwagę na jego wydajność. Chodzi tutaj o to, jaką powierzchnię jest w stanie osuszyć w ciągu godziny. Jeśli mamy duży garaż czy halę, potrzebujemy wydajnej maszyny. Jeśli natomiast kupujesz sprzęt do małego garażu lub powierzchni w domu, lepszym wyborem będzie mniejszy wariant, zwłaszcza, że duże osuszacze są dość energochłonne. Pamiętaj też, że wydajność osuszania zależy nie tylko od samego sprzętu, ale też pomieszczenia. Jeśli budynek będzie zamknięty, szybciej go osuszysz. Jeśli natomiast będzie on otwarty, wtedy wydajność nawet najlepszej maszyny może okazać się niewystarczająca.

Nie bez znaczenia jest prosta obsługa maszyny i jej waga. Zwróć uwagę na to, żeby wybrany produkt był łatwy w transporcie, jego podłączenie nie stanowiło większego problemu, a uruchomienie nie wiązało się z koniecznością angażowania osób trzecich. W przypadku dużych, przemysłowych osuszaczy polecamy zakup sprzętu na kółkach transportowych, tak aby jego przemieszczanie nie było problematyczne.

Aby ułatwić Ci wybór produktu, poniżej prezentujemy krótkie zestawienie, które zawiera trzy najlepsze osuszacze powietrza Master. Z całą pewnością znajdziesz wśród nich model, który spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Osuszacze powietrza Master – Ranking

 

 

Master DH 732 Pro

 

Master DH 732 Pro to kompaktowy sprzęt. Jest wykonany z metalu, odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Urządzenie posiada elektroniczny system sterowania, co ułatwia jego obsługę.

Model ten cechuje niski pobór mocy, a więc należy do propozycji energooszczędnych. Warto zauważyć, że jest to urządzenie wygodne w transporcie, gdyż jest dość kompaktowe. Przenoszenie sprzętu ułatwi nam też ergonomiczny uchwyt.

Produkt cechuje wysoka wydajność, a więc sprawdzi się do osuszania również sporych powierzchni. Posiada system  automatycznego odszraniania. Niezawodnym rozwiązaniem jest też zainstalowany w osuszaczu higrostat. Warto podkreślić, że model może pracować bez przerwy przez 24 h/dobę, dlatego jest niezastąpiony na budowach. Poza tym ma wbudowany licznik czasu, który też ułatwia pracę.

Urządzenie można podłączyć do węża do odprowadzania skroplin. Bez większych problemów usuwa wilgoć zapobiegając rozwijaniu się pleśni i innych problemów.

Konsumenci bardzo pozytywnie ocenili wydajność osuszacza, a także jego kompaktowość i łatwy system obsługi. Podkreślają, że jest to niezawodny osuszacz powietrza Master w dobrej cenie.

 

 

 

 

Master DH 752

 

Wydajne urządzenie przeznaczone do użytku w trudnych warunkach to model Master DH 752. Urządzenie jest niezastąpione na terenie każdej budowy. Skierowane jest do firm zajmujących się branżą budowlaną, także posiadających duże magazyny. Jest też odpowiednie do osuszania zalanych budynków.

Model ten cechuje wysoka wydajność, nawet do 46,7 l/na dobę. To pozwala na szybkie osuszenie dużej powierzchni. Ponieważ sprzęt ten może działać nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, jest niezwykle funkcjonalny.

Jak zauważają konsumenci wariant ten jest dość łatwy w obsłudze, a ze względu na koła i wygodny uchwyt jego transportowanie nie będzie stanowić dla nas większego problemu. Warto podkreślić, że sprzęt ten ma elektroniczny panel sterowania, kontrolki pracy, a także wbudowany higrostat.

Konsumenci w swoich ocenach podkreślają, że jest to nie tylko wydajny, ale też stosunkowo cichy przyrząd, gdyż wytwarza hałas ok 54 dB. Z dużym uznaniem spotkało się również bardzo solidne wykonanie prezentowanego osuszacza. Chociaż najczęściej jest wybierany przez firmy budowlane, na jego zakup decydują się także osoby prywatne.

 

 

 

 

Master DH 44

 

MASTER DH 44 to kolejny, profesjonalny osuszacz powietrza skierowany do firm budowlanych. Model ten cechuje świetna wydajność pracy. Urządzenie jest w stanie osuszać wnętrze pomieszczenia nawet w trudnych warunkach, również w niskich temperaturach.

Sprzęt posiada higrostat i ma bardzo duży zbiornik na wodę. Poza tym posiada on system ciągłej pracy przez 24h/dobę, co może okazać się bardzo przydatne na budowach.

Firmy, które zdecydowały się na ten osuszacz podkreślają, że jest on bardzo prosty w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalny. Ma to związek z tym, że posiada on automatyczne sterowanie, duże koła i bardzo wygodny uchwyt. Ciekawym urozmaiceniem jest licznik czasu pracy. Warto też zauważyć, że model ma system szybkiego odszraniania.

Produkt skierowany jest nie tylko do firm budowlanych. Ze względu na wydajność i warunki, w jakich jest w stanie pracować jest wybierany do osuszania bibliotek, zalanych budynków, a także do osuszania oczyszczalni ścieków.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status