Najlepszy odkurzacze Philips

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaki odkurzacz Philips kupić?

 

Jak łatwo można się domyślić, sprzątanie nie należy do naszych ulubionych czynności. Zajęcie to jest tym gorsze, jeśli nie mamy dobrego sprzętu. Jeśli Twój odkurzacz wymaga od Ciebie intensywnej pracy i użycia dużej siły, by usunąć niewielkie zabrudzenie, to już czas pomyśleć o nowym urządzeniu. Zakup dobrej jakości modelu nie jest zbyt prosty, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę, aby wybrać możliwie najlepszy produkt. Co więcej, na końcu artykułu znajdziesz niewielki, trzypunktowy ranking, w którym opisaliśmy najlepsze odkurzacze Philips.

Holenderska marka Philips jest znana na całym świecie, jako jeden z czołowych producentów i dystrybutorów przyrządów kosmetycznych, oświetlenia oraz technologii użytkowej. Przez wiele lat swojej działalności, producent regularnie ulepszał swoje produkty tak, by wraz ze zmniejszeniem się rozmiarów, rosła ich wydajność. Co więcej, konstruując urządzenia firma ta stawia na energooszczędność.

Decydując się na zakup odkurzacza koniecznie sprawdź jego moc ssania i moc silnika. Drugi parametr wyrażany jest w watach i odnosi się do siły, jaką dysponuje maszyna. Im jest ona wyższa, tym bardziej wydajna jest praca modelu. W naszym poradniku chcielibyśmy polecić modele, których moc zaczyna się od 1600W. Bowiem tylko bardzo mocne sprzęty poradzą sobie z silnym zabrudzeniem. Z opisywanym parametrem jest bardzo silnie związana siła ssania maszyny. Im jest ona większa, tym szybciej zostaną usunięte zabrudzenia.

Kolejnym czynnikiem, na który powinieneś zwrócić uwagę jest poziom hałasu, jaki generuje urządzenie. Zapewne każdy z nas preferuje cichy przyrząd, którego praca nie będzie rozpraszała reszty domowników, jak i naszych sąsiadów. Polecamy produkty, których głośność zamyka się w ramach 70 dB – 80 dB.

Następną rzeczą, która powinna Cię zainteresować jest ilość i jakość filtrów. Jeśli chcesz, aby interesujący Cię model pomógł Ci uporać się z wszystkimi zanieczyszczeniami w Twoim domu, powinien posiadać filtr EPA lub HEPA. Dzięki temu, maszyna będzie w stanie pozbyć się pleśni, drobnoustrojów i roztoczy, które żyją a w Twoich dywanach.

 

 

Odkurzacze Philips – Ranking

 

 

Philips PerformerPro FC9197/91

 

Model PerformerPro FC9197/91 marki Philips to bardzo efektywny i energooszczędny odkurzacz. Jego największą zaletą jest klasa energetyczna A, dzięki czemu koszty eksploatacji urządzenia są bardzo niskie. Pozwoli Ci to zmniejszyć rachunki. Roczne zużycie energii tego produktu to tylko 27,8 kWh.

Ten najlepszy odkurzacz Philips w 2020 roku, dzięki najnowszej technologii AirflowMax cechuje się bardzo dużą mocą ssania. Dzięki temu, będziesz w stanie usunąć wszystkie zabrudzenia. Przez innowacyjne rozwiązania, maszyna nadaje się do odkurzania dywanów o długim włosie. Co więcej, bardzo dobry silnik o dużej mocy wynoszącej 650 W sprawia, że jest on wydajny.

Atut tego odkurzacza to niski poziom hałasu, który utrzymany jest na poziomie 78 dB. Zatem, będziesz w stanie używać urządzenia o każdej porze dnia. Nawet późnymi wieczorami. Innym, ciekawym udogodnieniem jest specjalny filtr Ultra Clean Air HEPA 13, który zatrzymuje nie tylko kurz, ale również roztocza, drobnoustroje i bakterie, które mogą wywołać alergie. Sprawia to, że wydmuchiwane powietrze jest czyste.

Prezentowany produkt posiada wiele bardzo pozytywnych recenzji. W swoich opiniach, konsumenci docenili wydajność modelu oraz jego niewielkie gabaryty.

 

 

 

 

Philips PowerPro Duo 2w1 FC6168/01

 

Nowoczesny i bardzo wydajny odkurzacz PowerPro Duo 2w1 FC6168/01 marki Philips to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Produkt ten ze względu na dużą moc ssania, nadaje się do sprzątania wszystkich rodzajów podłóg. Maszyna cechuje się stosunkowo cichą pracą, a hałas nie przekracza 83 dB.

Dużą zaletą modelu jest technologia PowerCyclone, która gwarantuje maksymalną wydajność w trakcie pracy. Dzięki specjalnej konstrukcji komory, zanieczyszczenia bardzo szybko do niej wpływają. Następnie za sprawą działania siły odśrodkowej, następuje oddzielenie kurzu od powietrza.

Prezentowana maszyna jest modelem zasilanym na akumulatory. Okres ładowania wynosi 5 godzin, zaś maksymalny czas pracy to 40 minut. Dzięki temu, bez problemu uporasz się z bałaganem w Twoim mieszkaniu. Tak długi czas pracy jest możliwy dzięki dużej mocy litowej baterii, która wynosi 18 V. Nie musisz podłączać odkurzacza do prądu, przez co żaden kabel nie krępuje Twoich ruchów.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników jako najlepszy dodatek wskazało mechaniczną szczotkę do zbierania sierści i włosów.

 

 

 

 

Philips MiniVac FC6142/01

 

Model MiniVac FC6142/01 to bardzo nowoczesny i niewielki odkurzacz Philips w dobrej cenie. Urządzenie może być używane do sprzątania zarówno na sucho, jak i na mokro, co zwiększa jego funkcjonalność.

Efektywne sprzątanie zapewnione jest przez dużą moc silnika, która wynosi 56 W. Również baterie NiMH, o sile 4,8 V gwarantują dużą wydajność pracy. Warto dodać, że poziom generowanego hałasu nie przekracza 78 dB, zatem sprzęt może być używany o każdej porze dnia. Nie musisz się obawiać, że powstały dźwięk będzie przeszkadzał reszcie domowników.

Moc ssania przyrządu to 9 W, zatem bez trudu uporasz się nawet z silniejszymi zabrudzeniami. Dodatkowo specjalna, bezworkowa komora cykloniczna zapewnia optymalną filtrację kurzu.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. W swoich opiniach użytkownicy docenili ergonomiczny kształt maszyny, który ułatwia szybkie i efektywne zbierania kurzu. Wymiary modelu to: 46 cm x 16 cm x 16 cm, zaś waga wynosi 1,4 kg. Za sprawą tak małych gabarytów, jego przechowywanie jest bardzo proste.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status